Şimdi Ara

Mirai Nikki (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
10.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitti sonunda. Devam eder mi bilmem ama biraz havada kaldı bazı konular. Ova'larda tamamlanır umarım.
  • Birader ilk izlediğim anime bu devam edermi acaba birisi açılığa kavuştursum çok iyi bir animeydi hayran kaldım hiçbir animede bunun verdiğin tadı bulamıyorum
  • Hayır devam etmeyecek. Anime arıyorsan Mirai Nikki'den güzel sürüyle anime var. 1. bölümden izleyip bırakırsan anlayamazsın tabii hangisi güzel hangisi kötü. En az birkaç bölüm izlemen gerekir seriyi değerlendirmen için. Death Note izle o da sürükleyicidir baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Hayır devam etmeyecek. Anime arıyorsan Mirai Nikki'den güzel sürüyle anime var. 1. bölümden izleyip bırakırsan anlayamazsın tabii hangisi güzel hangisi kötü. En az birkaç bölüm izlemen gerekir seriyi değerlendirmen için. Death Note izle o da sürükleyicidir baya.

haklısın ama o fınal cok sacmaydı mutsuz son ovası cok ıyıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shingeki no Kyojin biliyorsunuzdur ama bilmeyenler izlesin hemen.

aklıma gelen iyi serileri yazarım yine.
  • Bu arada serinin yeni bir OVA'sı çıktı, mangadaki gerçek sonu içeriyor bu OVA. Seriyi izleyenlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ederim çünkü manganın sonu "bad ending" değil "good ending"di. Gerçek sonu bilmenizde fayda var derim.
  • Yeni başladım seriye 7.bölümdeyim . 2 tane ovası var galiba hangisi ilk izlenmeli seri bitince ?
  • Bitirdim ve yeni bir anime arayanlara kesinlikle tavsiye ederim
  • Gayet hoş bir anime herkese tavsiye ederim ama top 3'me giremez.
  • Çok orjinal çok güzel bir konusu var orası gerçekte, artık karakterlerden midir, arada baymasından mı bilemeyeceğim fazla ısınamadım, daha farklı karakterlerle çok daha iyi bir anime çıkarılabilirmiş bence.
  • arkadaslar ben bu animeyi nerden indirebiljrim ve mangasini nasil bulabilirim ogrenmek istiyorum yardim edebilir misiniz

•  Mirai Nikki
  • Sonunu anlamadım biri yardımcı olsa ?
  • izlediğim ilk animelerden.Çok orjinal bir konusu var güzel gerçekten
  • Kendimi fena halde boşlukta hissediyorum. Sonu beni bi tuhaf yaptı, beklentilerimi karşılamadı yada ben anlamadım...
  • Henüz yeni bitirdim. Cidden çok iyiymiş. İçimde bir boşluk oldu yine bitirince. OVA'sını izledim iyi geldi üstüne. Keşke devamı olsa.
  • Adamlar seriyi sırf insanlardaki boşluğu farketslnler diye çıkarmış herhalde. Neyse oldunuz okadar izleyelim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou Sennin.

Adamlar seriyi sırf insanlardaki boşluğu farketslnler diye çıkarmış herhalde. Neyse oldunuz okadar izleyelim bari

animeyi izleyeli üzerinden bir buçuk sene geçti 2.seneye gidiyorum.

üzerine 30a yakın anime izledim.

böylesini görmedim. hiç bir anime bunun verdiği tadı vermiyor. benim için hayatın anlamı oldu hala açıp açıp bazı bölümlerini tekrar izliyorum.

anime müzikleri ise winamp listemin vazgeçilmezlerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou Sennin.

Adamlar seriyi sırf insanlardaki boşluğu farketslnler diye çıkarmış herhalde. Neyse oldunuz okadar izleyelim bari

animeyi izleyeli üzerinden bir buçuk sene geçti 2.seneye gidiyorum.

üzerine 30a yakın anime izledim.

böylesini görmedim. hiç bir anime bunun verdiği tadı vermiyor. benim için hayatın anlamı oldu hala açıp açıp bazı bölümlerini tekrar izliyorum.

anime müzikleri ise winamp listemin vazgeçilmezlerinden.

O zaman mal isteme ekliyoruz. Teşekkürler

• Bir ben sevemedim herhalde bu seriyi şu devrimci kız bile kotaşamadı hatta birazda o baltaladı sen hastahane koridorunda o kadar bomba patlat. Aynı koridordaki odada hasta oğlunun başında bekleyen kadın hala koltukta odanın öteki ucunda sakin sakin hiçbirşey olmamış gibi bekle , sonra yada önce artık her neyse sen git okulun içinde bombaları patlat o kadar öğrenciyi öldür sonra sağ kalanlarla kanka ol . Devrimciden başka galiba tokyo kulesiydi kuleyi patlat sonra yukkinin babası gel yıllardır paraşüt kullanmış gibi oradan tüy (oğlunu almadan) iner inmez başka bi adilik yap(karakteri adi yapacam diye bu kadar da zorlanmaz herhalde) (say say bitmez sebeplerim herhalde ana karakterin son derece tırsak olması iyi bi özellik olmuş orası ayrı hep gözü pek karakterlerle bi yere kadar )

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.