Şimdi Ara

Mio C520 ( Türkiye + Tüm Doğu Avrupa Ülkeleri ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
2
Favori
101.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosalar ,MediaMarkt ,Enplus ,Opel bayileri ,Toshiba mağazalarından bulabilirsin

İmkanın varsa fiyat araştırması yapmanı öneririm.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: cakal1907

Buradan alacağım artık bir c520
    Peki istanbul anadolu yakasında nereden
    temin edebilirim bu cihazı arkadaşlar?
    Saygılar;
  • Dün itibari ile aldım cihazı...
    Teknosa dan...

speedCAM update ettim.
    Test etmek kısmet olacak mı acaba?
    Saygılar;
  • Cihazın hayırlı olsun, cihaz hakkındaki izlenimlerini bizimle paylaşırsan almayı düşününler için faydalı olur.

Saygılar...

quote:

Dün itibari ile aldım cihazı...
    Teknosa dan...

speedCAM update ettim.
    Test etmek kısmet olacak mı acaba?
    Saygılar;
  • Daha öncede 1 hafta boyunca mio nun başka bir modelini kullandım gayet güzeldi.
    Bu modelinde daha ileri gittiğini gördüm....
    izlenim ve bilgilerimizi paylaşmamız bizi daha ileriye taşır...
    Saygılar;
  • bende mio c510 var fakat mapleri paralı ben c520 maplerini kurmak istiorum bunun için mio c520 yazılımı gerekio olan arkadaşlar upload edebilir mi acaba
  • mio c510 da miomap yüklü değil mi? dolayasıyla zaten ayni haritaları kullanıyorlar (ve ayni programı). nedemek 510 mapleri paralı. 520 ninkiler parasızmı yani.
    derdini biraz anlaşılır yazarsan daha fazla yardımcı olmaya çalışırız.

quote:

Orjinalden alıntı: Sag0p_A

bende mio c510 var fakat mapleri paralı ben c520 maplerini kurmak istiorum bunun için mio c520 yazılımı gerekio olan arkadaşlar upload edebilir mi acaba
  • evet c510 paralı c520 siteden ücretsiz ve bende 510 un haritalarını bulamıorum ne yapmalıyım
  • quote:

evet c510 paralı c520 siteden ücretsiz ve bende 510 un haritalarını bulamıorum ne yapmalıyım

Ne kadar garip degil mi????

Acaba bir yanlis anlasilma mi var??/

Oyle oldugunu varsaysak,

Buyuk bir acaba da;

sadece lisans dosyasini degistirmekle hallolmaz miydi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 26 Şubat 2008; 8:47:19 >
  • keşke değiştirmekle olsaydı denedim ama olmadı heralde yanlış lisans dosyasıydı acaba lisans dosyası olan varsa upload edebilir mi
  • Mio c510 nereden aldın (yurtiçi ,yurtdışı) ve için de hangi yazılımın yüklü ?

saygılar...

quote:

bende mio c510 var fakat mapleri paralı ben c520 maplerini kurmak istiorum bunun için mio c520 yazılımı gerekio olan arkadaşlar upload edebilir mi acaba
  • yurt dışından aldım mio map v3.2 yüklü
  • Cihazı aldıktan sonra ilk çıkan günceleme ücretsizsindir ,ondan sonra cıkanlar ücretlidir c520 için bedeva dediğin güncelleme o şekilde yayınlanan güncelleme daha sonra ki güncellemelere ücret ödeyecekler. Sen daha ilk güncellemeni yapmamışsan üçretsiz yapabilmen gerekiyor amahttp://www.mio-tech.com.tr/ sayfasından yapamazsın cihazı aldığın ülkenin web sayfasından yapmalısınhttp://www.mio-tech.com.tr/ sayfasında Türkiye de satışta olan Mio ların güncellemesi var (C220 ,C520 ve C720 ) C510 Türkiye de satılmıyor .

quote:

yurt dışından aldım mio map v3.2 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 27 Şubat 2008; 21:39:59 >

• C520 siparişi verdim. Kısmetse akşam üzeri elime geçecek.

"http://download.mio-tech.com/EEU_MioMap/C520/Mio_C520_EEUT_MapUpdate.zip" dosyasını şimdiden indirdim. Gelince cihaza bakıp update gerekirse yükleyeceğim. Sonra yine kısmetse yarın ufak bir tur ile cihazı denemeye çıkacağım. Acemisi olduğum bu alemde deneyimlerimi screenshot lar ile birlikte sizlerle paylaşacağım.
  • zeytinpark,

alaçağın cihaza indirdiğin güncellemeyi kurmana bence gerek yok, tabi Macaristanda yaşıyosan kurabilirsin
    İşin özö güncelleme sadece Macaristan haritasını güncelliyo Macaristana yolun düşmeyecekse kurmana gerek yok .Güncellemenin neden çıktığını güncellemeye tıkladıktan sonra acılan sayfadaki pdf dosyasını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: zeytinpark

C520 siparişi verdim. Kısmetse akşam üzeri elime geçecek.

"http://download.mio-tech.com/EEU_MioMap/C520/Mio_C520_EEUT_MapUpdate.zip" dosyasını şimdiden indirdim. Gelince cihaza bakıp update gerekirse yükleyeceğim. Sonra yine kısmetse yarın ufak bir tur ile cihazı denemeye çıkacağım. Acemisi olduğum bu alemde deneyimlerimi screenshot lar ile birlikte sizlerle paylaşacağım.

• Arkadaşlar cahilliğimi maruz görün, gps konusunda fazla bir bilgim yok ama işim dolayısıyla arabayla oldukca dolaşan biriyim ve gps almak istiyorum, bu cihaz hoşuma gitti fakat takıldığım bağzı noktalar var.

Bu çihazla birlikte genelde navtürk yazılımı veriliyor fakat bağzı yerler navtürk 2007 bağzıları 2008 versiyonlu satıyor, forumlarda araştırdım birileri 2008 i överken, birileride bağzı haritaların olmadığını söyleyip 2007 yi geri yüklemiş, ama genelde navtürkden bağzı memnuniyetsizlikler var.

Ayrıca gene forumlarda IGO, tomtom gibi yazılımlardan bahsediliyor, şimdi ben bu cihazı aldığımda büyük olasılıkla navtürk olacak.

Soruma gelince, navtürk 2007 yimi 2008 mi tercih edeyim, yada aldıktan sonra bu yazılımları silip başka birşeymi yükliyeyim? sizlerin tercih ettiği en güncel ve doğru adresleri içeren yazılım hangisidir? alacağım bu çihaza yüklenebilirmi ?

• C520 ile adına navturk denilen ama aslen Smart2Go olan yazılımı kim satıyor ? Bildiğim kadarı ile C520'ler nihayet doğru olan şekilde Albim tarafından MioMap ile gelmekte.Bence alırken 510'mu 520'mi cihaz dikkat edin.Çünki 510'larda Smart2Go olabiliyor ve uzak durun derim

İyi geceler
  • gps.navigatio unda dediği gibi bu cihazların (Türkiye de satılan YENİ Mio modelleri C220, C520, C720 nin ) Navtürkle uzaktan yakından bir alakası yok. İçinde ki yazılım Igo navigasyon yazılımı ve Türkiye harita sağlayıcısı Başarsoft dur. Sen Mio 510 modeliyle karıştırmışsın Mio nun Türkiye Distribütörlüğünü Albim almadan önce Türkiye ye getirilmiş cihazlar onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 20 Mart 2008; 9:31:34 >
  • Arkadaşlar C520 de windows ce münüsünü görüntülemeye ve videyo oynatmaya yarayan yazılımın yeni versiyonu çıktı ,yeni görüntü aşağıdaki resimdeki gibi denemenizi öneririm yazılıma bir çok oyunda eklemişler.

http://forum.donanimhaber.com/m_20534717/tm.htm

Mio C520 ( Türkiye + Tüm Doğu Avrupa Ülkeleri )
  • Yeni harita çıktımı arkadaşlar 2007.10 üzerine
  • Daha çıkmadı haziranda çıkacak.

Saygılar...

quote:

Yeni harita çıktımı arkadaşlar 2007.10 üzerine
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.