Şimdi Ara

Minton MMP-3036 Firmware

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar... Bende Minton MMP-3036 mp3 player var... ve bu cihaz kendiliğinden kapanıyor... Firmware yenilemek istiyorum ancak gerekli cdleri kayıp... Bunu nerden temin edebilirim... elinde olan biri bunu upload edebilir mi?..Teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: Tayfun4186

Merhaba arkadaşlar... Bende Minton MMP-3036 mp3 player var... ve bu cihaz kendiliğinden kapanıyor... Firmware yenilemek istiyorum ancak gerekli cdleri kayıp... Bunu nerden temin edebilirim... elinde olan biri bunu upload edebilir mi?..Teşekkürler

kardeş cihazın kendi sitesinde download bölümünde istediğini buldum buradan tıklayarak indirve kur pc ye sonra

cihazı bağla yaparsanda haber et.

http://www.minton.com.tr/uploads/file/Yazilim/MMP-3036_Driver.rar

• tamamdır abi saol oldu... yükledim onu sonra güncelledim sürümü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekotechno

quote:

Orjinalden alıntı: Tayfun4186

Merhaba arkadaşlar... Bende Minton MMP-3036 mp3 player var... ve bu cihaz kendiliğinden kapanıyor... Firmware yenilemek istiyorum ancak gerekli cdleri kayıp... Bunu nerden temin edebilirim... elinde olan biri bunu upload edebilir mi?..Teşekkürler

kardeş cihazın kendi sitesinde download bölümünde istediğini buldum buradan tıklayarak indirve kur pc ye sonra

cihazı bağla yaparsanda haber et.

http://www.minton.com.tr/uploads/file/Yazilim/MMP-3036_Driver.rar
    merhaba çook saçma bi hort olacak ama minton sitesi kapalı ve elime bir minton cihaz geçti bunu kurtarmak için yazılım güncellemem gerek ama bulamıyorum nasıl bulurum acaba. yurtdışındabu cihazlar muhakaka vardır acaba ne markadır nerden bulurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.