Şimdi Ara

Minton MDIVX-1314 DVD/Divx Player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum bilgisi olan varsa yorum yapabilirmi nasıldır. Genellikle USB den divx izliycem acil yorum bekliyorum teknosa fiyatı 59,90

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130365&CS_Category=_SBA_846_1662_819_3804&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846

• Valla ben 1304 versiyonunu kullanıyorum cihazın..Onda usb yok ona birşey diyemicem ama parasına göre gayet güzel bir cihaz..Çoook divx izledim onda :)) Lostlar herolar vs

Yani usb harici herşeyine ok verebilirim.Ayrıca firmware update ile altyazıları daha verimli hale de getirme imkanın vardı 1304 de .Eminim 1314te de vardır..
  • Bu ürünlerin fiatlari dahada düsecek bence fazla acele etme Full HD ve MKV destegi yok HDMI yok Hard diski yok o fiat cok bile ona
  • kullanan yokmu arkadaşlar
  • usb den dvıx izliyorum ben de şimdiye kadar sorun cıkmadı
    sen çoktan almışsındır gerçi
    Ekleme: Altyazı biraz küçük okunmuyor divxlerde ama AVIAddXsub programı ile bu sorunu da aşabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 8 Ekim 2010; 22:31:07 >
  • Arkadaşlar, bende 1314 modeli var.Cihaz çalışmıyor,içini açtım enerji kartına elektrik geliyor fakat cihaz çalışmıyor.Bu kartı nerede tamir ettirebilirim yada yenisini nereden alabilirim.Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.