Şimdi Ara

MINTON MDiVX-1313 ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürün şuan da hepsiburadada çok uygun fiyata satılıyor.Benim tercih sebebim usb desteklemesi.

MINTON MDiVX-1313-HepsiBurada
    İki adet sorum var:

1. İnternetten indirdiğim filmleri harici hdd i usb'den bağlayıp izleyebilecek miyim? Formatlarda sorun olur mu?
    2. İndirdiğim altyazıları göstermekte sorun yaşar mı? Türkçe karakterler de sorun yaşar mı ?
    3. Sizce alınması uygun bir ürün mü?

Cevabı acil bekliyorum lütfen arkadaşlar.

• bende almayı düsünüyorum fakat internette hiç bi yoruma falan rastlamadım kumar oynuyacaz tutarsa tuttu kımse mı kullanmıyor bu dvd yi delırecem birde ürünün özelliklerinde max 2gb yazmış 2 gb tan fazla usb bellek takıldıgında açmaz mı bu cihaz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

bende almayı düsünüyorum fakat internette hiç bi yoruma falan rastlamadım kumar oynuyacaz tutarsa tuttu kımse mı kullanmıyor bu dvd yi delırecem birde ürünün özelliklerinde max 2gb yazmış 2 gb tan fazla usb bellek takıldıgında açmaz mı bu cihaz???

Ben 1 yıldan daha fazla minton kullanıyorum. Senin almak istediğinin usbsiz modeli.
    Bence fiyat/performans yönünden oldukça iyi. Daha meşhur markalara göre artısı var. Mesela ses çıkışlar falan.
    Görüntüyü çok net veriyor. DVD izlemek bir keyif.
    İlk aldığımda crt tv.ye bağlamıştım, olağanüstü bir ses verdi. Şimdi lcd'de harika ve keyifli.
    Pekçok formatı destekliyor deniyor ama burda biraz sorun var gibi.
    Eski bilgisayarımda XP vardı ve orada fotoğraflardan yaptığım filmleri, klipleri rahatlıkla izleyebiliyordum.
    MP3 çalardan müzik cd'si oluşturup dinleyebiliyordum. Hiç sorun yoktu.
    Ancak yeni bilgisayarda Vista var. Sebebi bunudur bilemiyorum, şimdi yaptığım klipleri Minton göstermiyor.
    Minton'a upgrade yapmayı da istemiyorum. Beceremezsek eldekinden de oluruz.
    Yine de hata benden mi, yazılımdan mi, Minton'dan mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.