┼×imdi Ara

­čĺ▓M─░NTEREST NFT ile yat─▒r─▒ms─▒z ├žekilebilir 11$ ila 1000$ kazan├žÔťů

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.641
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giri┼č
  • Yat─▒r─▒m zorunlulu─ču gelmi┼č kesinlikle yat─▒r─▒m yap─▒lmas─▒n─▒ tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi DH Anonim -- 14 Haziran 2023; 21:20:20 >

• Dostum ben kay─▒t oldum,bonusu ald─▒m.15-50 yi rezerveye t─▒klad─▒m.Reserving... yaz─▒yor.┼×u an oldu mu ? Bir de otomatikle┼čtirme k─▒sm─▒n─▒ anlamad─▒m.Yardim edersen sevinirim.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • ernbaskut E kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    💲M─░NTEREST NFT  ile yat─▒r─▒ms─▒z ├žekilebilir 11$ ila 1000$ kazan├ž✅

Koleksiyon/listelenmemi┼č sayfas─▒nda otomatik emaneti i┼čaretle.

• KYC gerekli mi ? Kan─▒t koymu┼čsunuz ama TxID yok hocam ?

• Paray─▒ ├žekebilmek i├žin kyc istiyor evet.

• Hocam bugün rezerve eden birisi yar─▒n ne kadar kazan─▒r?

• ernbaskut E kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

G├╝nl├╝k ortalama 1$

• Refranslarlarla g├╝nl├╝k 5$ civar─▒ kazan├ž var ┼ču an. Referans─▒n─▒n referans─▒ndan da kazanabiliyorsun 3. dereceye kadar. ┼×u ana kadar ├Âdemelerde s─▒k─▒nt─▒ yok.

• G├╝nl├╝k g├Ârevleri tamamlayarak referanslar─▒n─▒zla beraber ├žok kolay seviye atlayabiliyorsunuz. Her seviye de ekstra bonus kazan─▒yorsunuz. 50$ yat─▒r─▒ma 10$ bonus var ┼ču an de─čerlendirmek isteyene.

• 💲M─░NTEREST NFT  ile yat─▒r─▒ms─▒z ├žekilebilir 11$ ila 1000$ kazan├ž✅

Herg├╝n mobilden giri┼č yaparak moken kazan─▒yorsunuz. G├Ârevler k─▒sm─▒ndan bu mokenleri herg├╝n toplaman─▒z gerek. Her 100 mokende seviyeniz y├╝kseliyor. Referans yapma imkan─▒ olanlar ├žabuk y├╝kseliyor ge├ž kalmay─▒n.

Kafan─▒za tak─▒lanlar─▒ yaz─▒n f─▒rsat bulduk├ža cevaplayaca─č─▒m. Geli┼čmeler i├žinde her zaman son mesajlar─▒ takip edin.

Seviye 3 oldum. Hatta 4 ├╝n baz─▒ ┼čartlar─▒ bile tamamland─▒. Ekibin kalabal─▒k olmas─▒ seviyeyi ├žabuk y├╝kseltiyor.

G├╝nl├╝k rezervasyon say─▒m 3 e ├ž─▒kt─▒. al─▒m-sat─▒m limitim 500 dolara ├ž─▒kt─▒.

Bug├╝n k├╝ ├žekim,m sadece 5 dk sonra Binance hesab─▒ma ge├žti.

• 50$ depozite 5$ usdt ├Âd├╝l kampanyas─▒ ┼×ubat sonuna kadar uzat─▒lm─▒┼č. Ak┼čam bir deneyce─čim.

💲M─░NTEREST NFT  ile yat─▒r─▒ms─▒z ├žekilebilir 11$ ila 1000$ kazan├ž✅

Seviye atlarken sahip olmam─▒z gereken referans say─▒lar─▒ g├╝ncellendi.

├çekti─čim miktardan 50$ tekrar g├Ânderdim 10$ ├Âd├╝l verdi.

Minterest ├žok g├╝zel gidiyor. Seviye 5 olmama ├žok az kald─▒.

Bir ├žekim daha yapt─▒m 5-10 dk i├žinde ge├žti. Sistem ├žok g├╝zel i┼čliyor. Riske edebilece─čim bir miktar at─▒p sabit kazan├ž elde etmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum.

• Minterest ekibinin son mesaj─▒nda uygulama m├╝jdesi geldi. Hay─▒rl─▒ olsun.

Herkese iyi ak┼čamlar arkada┼člar ­čÖĆ

├ľncelikle bug├╝n sistemdeki de─či┼čiklik hakk─▒nda k─▒saca bilgi verece─čim

Mobil uygulamam─▒z─▒n siz kullan─▒c─▒lar─▒m─▒za verilebilmesi i├žin web sitesi aray├╝z├╝nde bir de─či┼čiklik yapma gere─činde bulunduk

Bunun sebebini uygulamamizi kurdu─čunuz zaman anlayacaks─▒n─▒z. Mobildeki aray├╝z ile sistemdeki aray├╝z├╝ ayn─▒ yapmaya ├žal─▒┼č─▒yoruz.Bu y├╝zden HESAP B├ľL├ťM├ťNDE G├ľR├ťNEN BAK─░YEN─░Z─░ VE NFT VARLI─×I BAK─░YEN─░Z─░ ( C├ťZDAN) sekmesine ta┼č─▒d─▒k Ôťů

Art─▒k bakiyenizin tamam─▒n─▒ c├╝zdan b├Âl├╝m├╝nde g├Âreceksiniz ­čÖĆ­čĆ╗

├ľrnek olarak 50$ bakiyesi olan bir ├╝ye 40$ lik bir NFT alm─▒┼čsa sa─čdaki NFT VARLI─×I 40$ g├Âr├╝necek ve kalan 10$ bakiyesi sol tarafta g├Âr├╝necek Ôťů

Sistemde ┼čuan guncellemeler devam etti─či i├žin hesap b├Âl├╝m├╝ndeki baz─▒ b├Âl├╝mler tam T├╝rk├žeye ├ževiriliyor.

Yaz─▒l─▒m ekimizibin bir k─▒sm─▒ YURTDI┼×INDADIRÔÇ╝´ŞĆBu y├╝zden onlar g├╝ncellemeleri yapt─▒klar─▒ durumlarda baz─▒ men├╝ler tam T├╝rk├žeye ├ževrilmedigi i├žin T├╝rkiye ekibi olarak biz d├╝zeltmeler yap─▒yoruz.

┼×uan arka planda guncellemeler devam etmektedir. 

G├╝n i├žinde olu┼čabilecek durumlar hakk─▒nda bilgi vermek istiyorum ÔÇ╝´ŞĆ

+ Para ├žekiminiz iptal edildiyse l├╝tfen ├žekmek istedi─činiz tutar─▒ k├╝suratsiz yazip deneyin

+Para ├žekiminiz 20 dakikay─▒ ge├žtiyse bizim sistemimizde TRX c├╝zdan─▒mizdaki bakiye bitmistir (fee ├╝cretinin ├Âdendi─či c├╝zdandir). Bunu biz en kisa s├╝rede tamamliyoruz ve hesaplar─▒n─▒za otomatik olarak ├Âdemeleriniz ger├žekle┼čiyor.

Bu ├╝cret neden bitiyor diye d├╝┼č├╝n├╝rseniz ÔŁô A├ž─▒lan her yeni bir hesapta bir kullan─▒c─▒ i├žin c├╝zdan olu┼čturuluyor ve her C├╝zdan i├žin 2$ ├╝cret ├Âd├╝yoruz. G├╝n i├žinde y├╝zlerce hesap a├ž─▒l─▒┼č─▒ ger├žekle┼čiyor ve para cekimlerindeki fee odemeleri oluyor. Bu y├╝zden normal olarak c├╝zdan─▒mizdaki TRX t├╝keniyor. 

+ KYC do─črulamas─▒ i├žin g├╝nl├╝k 1000-1500 ├╝zeri ba┼čvuru oluyor. Do─čal olarak KYC botumuz incelemeleri tek tek gerceklestiriyor. 

KYC sistemine yeni ge├žti─čimiz i├žin t├╝m ├╝yelerimiz ayni anda ba┼čvuruda bulundular. Bundan dolay─▒ bir yo─čunluk ya┼čan─▒yor. ─░slemlerinizin en k─▒sa s├╝rede tamamlanacagina emin olun­čÖĆ

KYC leriniz 1 haftadan uzun bir s├╝redir beklemedeyse l├╝tfen CANLI DESTEK ─░LE ─░RT─░BATA GE├ç─░N─░ZÔÇ╝´ŞĆ

+ KYC lerinizi y├╝klerken l├╝tfen net bir g├Âr├╝nt├╝ olarak y├╝kleyin ve kimlik elinizde de─čil d├╝z beyaz bir zeminde olsun. ─░ncelemeler bir yapay zeka botu taraf─▒ndan yap─▒ld─▒─č─▒ i├žin net g├Âr├╝nt├╝ olmamas─▒ durumunda iptal ediliyor.

En k─▒sa s├╝rede t├╝m ├žal─▒┼čmalar─▒m─▒z sonu├žlanacakt─▒r. Anlay─▒┼č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederiz­čÖĆ

­čÄëAndroid kullanan kullan─▒c─▒lar─▒m─▒z i├žin mobil uygulamam─▒z tamamlanmi┼č olup markete y├╝klenmistir ancak ┼čuanda gizli moddadir kisa s├╝re icinde linki bu gruptan verilerek kullanima sunulacakt─▒r.

­čÄë─░OS kullanan kullan─▒c─▒larimiz i├žin mobil uygulamamiz tamamlanm─▒┼č olup APP STORE'ye gerekli belgeler sunulduktan sonra kullanicilarimiza bu gruptan linki sunulacakt─▒r.

M─░NTERESTS siz kullan─▒c─▒lar─▒m─▒z i├žin aral─▒ks─▒z olarak ├žal─▒┼čmaktad─▒r ­čÄëBOL KAZAN├çLAR D─░LER─░Z

D├╝n yapt─▒─č─▒m 97 dolarl─▒k ├žekim yar─▒m saat i├žinde Binance hesab─▒ma ge├žti. Sistem t─▒k─▒r t─▒k─▒r i┼čliyor.

Bu arada Minterest ekibi multi ├╝yeli─če kesinlikle m├╝sade etmiyor. Hile yapan hesaplar banland─▒. Sorun ya┼čamamk i├žin kurallara uyal─▒m.

• D├╝n referans─▒n─▒z ile kay─▒t oldum hocam. 1-15'e rezerv ettim 3 saati kalm─▒┼č. Dedi─činiz gibi unlisted'dan auto-sale de a├žt─▒m. Ba┼čka yapacak bir ┼čey yok san─▒r─▒m.

• moneygunloven kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Hay─▒rl─▒ olsun.

Sonraki rezervasyonu bir ├╝st pakete yap─▒n. Nakitiniz artt─▒k├ža y├╝kseltirsiniz. Referans olursa daha ├žabuk y├╝kseliyorsunuz.Her levelde 5-10 dolar aras─▒ ek ├Âdeme al─▒yorsunuz.

• ´╗┐
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.