Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
997
Cevap
39
Favori
804.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 465
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 14 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Schweinsteigery (60 mesaj) tacimmüdür (32 mesaj) farego (23 mesaj) atom-karınca (14 mesaj) savaskerem37 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (279 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    59 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

quote:

benim asıl sorunum galiba aşırı stres, sinir, çok düşünmek...
    tam kana baktırdığımda sonuçlar çok güzeldi. hemoglobin değeri üst sınıra bile yaklaşmıştı. tabi diğer vitamin, hormonlara baktırmadım. onları daha sonra yaptıracağım. o yüzden minoxi alayım diyorum ama hangi versiyonunu almak gerekir? eczaelerde satılan sprey mi yoksa forumda satılan iran pax mı alınmalı?

arkadaşlar bana eczanelerdeki minox ile forumda satılan iran malı minox arasındaki fark lazım. hangisini tercih etmeli?

aslında ikisi arasında fark yok sadece fiyat farkı var tabi iran malının orjinalliğinden emin olman lazım piyasada sahtelerinin çok olduğuna dair
    epeyce bi şikayet var ben türkiyede eczanelerde satılan minoxil forte %5 kullanıorum dediğim gibi sebebi iran mallarının orjinal olup olmadığından
    emin olamıyorum zaten az sayıda saçımız var onu da sahte ürünlerle kaybetmeyelim demi

• Er
    0 Mesaj
    ben ne zmandır buraya mesj yazıyom gün ve gün gelişmeleri söylüyorum bi türlü erlikten yükselemedm.......
    |
    |
  • Yarbay
    4989 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xtreme.ud

quote:

quote:

benim asıl sorunum galiba aşırı stres, sinir, çok düşünmek...
    tam kana baktırdığımda sonuçlar çok güzeldi. hemoglobin değeri üst sınıra bile yaklaşmıştı. tabi diğer vitamin, hormonlara baktırmadım. onları daha sonra yaptıracağım. o yüzden minoxi alayım diyorum ama hangi versiyonunu almak gerekir? eczaelerde satılan sprey mi yoksa forumda satılan iran pax mı alınmalı?

arkadaşlar bana eczanelerdeki minox ile forumda satılan iran malı minox arasındaki fark lazım. hangisini tercih etmeli?

aslında ikisi arasında fark yok sadece fiyat farkı var tabi iran malının orjinalliğinden emin olman lazım piyasada sahtelerinin çok olduğuna dair
    epeyce bi şikayet var ben türkiyede eczanelerde satılan minoxil forte %5 kullanıorum dediğim gibi sebebi iran mallarının orjinal olup olmadığından
    emin olamıyorum zaten az sayıda saçımız var onu da sahte ürünlerle kaybetmeyelim demi

aynen doğru söylüyorsun. tepede tutmalık, rüzgarı hissetmelik 3-5 saç kaldı (yaş 29) onları da kaybetmeyelim. o zaman bende eczaneden alayım, tekrardan başlayayım. önümdeki tek engel sabahları kullanmak. saçım çok yağlı olduğu için sabahları yıkamak zorundayım. yıkayıp minoxu uyguladıktan sonraki halini de hiç sevmiyorum. bir çözüm bulmak lazım. bu arada benim saç önceleri çok kepekli ve gürdü. daha sonra şampuan kullanmaya başladım, kepekle beraber saçlarda gitmeye başladı şimdi de mevcut olanları kurtarmaya çalışıyorum anlamadığım ailemde kimsede dökülme yok. hatta en iyi bakan da benim. ne jöle ne toz vs vs. haftaya gazi hastanesine gidip bütün tahlillere baktıracağım. psikolojik olarak da çok etkiliyor meret. yazları yolda yürürken güneşin çarpıp şöförlerin gözünü kamaştırması ya da otobüste iken arkan cama dönük olduğunda sağa sola ışık saçması tepkilere sebep oluyor.

• Çavuş
    59 Mesaj
    dökülmenin bi çok sebebi var ailede kimsede yok diosun ama dedenin babasında bile aradaki nesilleri atlayıp gelmiş olabilir sana.
    genetik olayı böyle bişey tabi başka sebeplerden de kaynaklanabilir. en iisi dediğin gibi tahliller sonucu ortaya çıkacak sonuca göre işlem yapmak
    sabahları kullanmak istemiosan saatlerinde değişiklik yapabilirsin. bu ilacın olayı 12 saatte bir kullanılması gece yatma ve sabah kalkma saatlerin nedir bilmiorum ama ona göre de bi ayarlama yapabilirsin günde 1 defa da kullanabilirsin ama o zaman etkisini çok uzun zamanda gösterir ki zaten normalde de uzun bi zaman alıo
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Arkadaşlar bende bu ilacı kullanmaya karar verdim ama çok pahalı
    http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=kirkland&_sacat=See-All-Categories
    linkini verdiğim sitede amerika olması lazım bizim bildiğimiz gittigidiyor tarzı bir site buradan almaya karar verdim ama ingilizcem yok 12 aylık 30 dolar biz resmen kazıklanıyoruz ne dersiniz buralardan almalımıyız.
    ayrıca popercia 1 mg çok pahalı 80 tl civarı bunun yerine 1/5 mg Proscar mı kullansak destek babında ne dersiniz
    yorumlarınız bekliyorum
  • Yarbay
    4989 Mesaj
    yahu çok önceleri başlayanlar aldıkları sonuçları yazsın ve resimlerle göstersin yahu. bende başlamayı düşünüyorum.
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mbugraa

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=kirkland&_sacat=See-All-Categories
    linkini verdiğim sitede amerika olması lazım bizim bildiğimiz gittigidiyor tarzı bir site buradan almaya karar verdim ama ingilizcem yok 12 aylık 30 dolar biz resmen kazıklanıyoruz ne dersiniz buralardan almalımıyız.
    ayrıca popercia 1 mg çok pahalı 80 tl civarı bunun yerine 1/5 mg Proscar mı kullansak destek babında ne dersiniz
    yorumlarınız bekliyorum

ebay ı kullanmak istiosan eğer o sitenin klavuzu olarak iyibey.com var ordan nasıl alışveriş yapcanı filan herşeyi bulabilirsin ingilizcesi olmayan veya siteye yabancı arkadaşlara çok faydalı olaacağını düşünüorum

• Çavuş
    63 Mesaj
    valla google.translate ile yarım yamalak paypal üyeliği ile kirkland minoxidil siparişimi verdim dur bakalım ne kadar sürede gelecek, kargoda yada gümrükte inşallah sorun yaşamayız.
  • Er
    0 Mesaj
    arkadaşlar kullanalı tam 3ay oldu saçımın yanları bomboştu oralar kapandı tamamen saçm şuan süper ama yeni çıkan saçlar kısa çok uzaynca esklsi gbi fönle şekle dewamm :D 3 ay önce psikolojim bozlmştu insan saçlarını kaybednce degerini anlyo şimdi çok şükür saçla ilgili bir sorunum yok
  • Yarbay
    3691 Mesaj
    beyler 1 yıl oldu nerdeyse kullanalı sormak ıstedıgınız ne varsa sorun zamanında bende cook cektım bu sac yuzunden
  • Er
    1 Mesaj
    Bayanlarda kullanabiliyor mu bu ürünü?Bayanlarda da aynı etkiyi gösteriyor mu?
  • Er
    0 Mesaj
    tabikide bayanlar için olanını kullancksın yalnz
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Minoxil bayanlar ve baylar diye ayrılmaktadır. Bayanlarda etken madde %2 baylardaki % 5 dir. Bende kullanıyorum fiyatlar cok değişken, Şuan için piyasadaki eniyi fiyat burada, Kaçırmayın derim.

Bay ve bayanları kampanyada

http://www.kamelya.com/Sac-Sagligi-ve-Bakimi/MiNOXiL/27-38

Birde aynı etken maddede rogan var, bunun fiyatı dahada uygun, Ben bunu kullanmaya başlıycam

2 adet 49 Tl tanesi 24,50 Tl ye geliyor. Bayanların 2 adeti 32.50 TL ye geliyor. tanesi 16,25 TL

http://www.kamelya.com/ROGAN-ROGAN-ERKEK-Topikal-Alopesi-Tedavisi-20-MG-MINOKSIDIL-60-ML-Losyon-2-Al-1-ode_630.html
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Çoğu kişi üründen memnun ama birazda risk var :S
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mbugraa

yorumlarınız bekliyorum

proscarı 5 e bölmen biraz zor gibi, 4 e rahatlıkla bölebilirsin. ayrıca bölmüşolduğun parçaları iyi muhafaza et hava vs... almasın birde parçanın 1 ini at 3 unu iç, hap cok fazla beklemiş olacağı için bölmüş olduğun parçanın 1 tanesini kullanam.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu hayat boyu kullanma dediğiniz şey ne ya ?
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    beyler sarımsak sürün %100 garanti veriyorum.
  • Çavuş
    47 Mesaj
    konuyu canlandırayım
    arkadaşlar ben aldım kullanmaya başladım diyenler hep ortadan kaybolmuş onlar cevap verirse sevinirim
    bide kafa derisine uygulanan ilacın ne gibi bir yan etkisi olabilir ki onu anlamakta zorlanıyorum hormona etki etmez herhalde etse bile ağırlık kaldırarak dengeleriz gibi gelio bana
    bide saçlar çıktıktan sonra dökülmesini önleyici şampuan kullanıp bunu bıraksak işe yaramaz mı
  • Çavuş
    47 Mesaj
    yok mu cevap vercek arkadaşlar
  • Er
    3 Mesaj
    Arkadaşlar İş Seyehatlerim nedeniyle çok sık amerikaya gitmekteyim.
    Bendede saç problemi var ve bende Kirkland minoxidil kullanıyorum.
    ilk çıkan ve en sağlam minoxidil losyonu aslında bu kirkland minoxidil.
    Ebay gibi sitelerde çok fazla sahte ürün var.
    Toptan satiş magazasında bile bu 3 aylık ürün 22$ dan satılıyor.
    Amerikan Costco Alışveriş Zincirlerinden alıyorum. İsteyene getirebilirim.
    Kendime ve Çevreme devamlı getirmekteyim.
    2 senedir akşamları kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor.
    Sadece saç değil sakal da çıkarıyor.3-4 arkadaşım kullandı ve çok başarılı sonuçlar aldı.

Kutusunda ve kullanma klavuzunda hologram ve lot nosu vardır. Alırken bunlara dikkat edin.

Temin etmek isterseniz.3 aylık Kirkland i 60 TL den gönderebilirim.
    Msn : minoxidil@msn.com adresinden ulaşabilirsiniz.
    Yada 0535 455 38 77

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.