Şimdi Ara

MININGCILERE NEDEN KIZILIYOR ? YTD (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
4
Favori
17.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Hani belki bilmiyordur.Öğrensin.İnsan yerine koyuyorum."

"Cevap veremediği yerde çirkefleşiyor sen ona cevap verince de admin yardım et diyor."

Senin icin ceza almayacagım.19 sayfa boyunca senle farklı dusunenlere verdigin cevaplar,uslubun ortada,ettigin hakaretler,suclamalar,yaftalamalar hepsi ortada ,Devlete Hukumete,Turk insanına elestirinin otesinde bakıs acın ortada verdigin uber cevaplar ortada hala devam ediyorsun.

Bekliyorum gerekenin yapılmasını , Allah annene de sifa versin.

• huso kullanıcısına yanıt
    Bak bakalım verdiğim cevaplarda agresif saldırgan alay etmeye çalışmayan insanlara nasıl cevaplar vermişim.

Devleti değil hükümeti eleştiririm.

Amin Allah tüm hastalara şifa versin.Bunu gündeme getirmeni anlayamadım ?

Burda bekleme ama rica ediyorum.

Sal artık bu konuyu.Rica ediyorum.Hadi iyi günler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 5 Ağustos 2021; 16:36:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: showshow

Bak bakalım verdiğim cevaplarda agresif saldırgan alay etmeye çalışmayan insanlara nasıl cevaplar vermişim.

Devleti değil hükümeti eleştiririm.

Amin Allah tüm hastalara şifa versin.Bunu gündeme getirmeni anlayamadım ?

Burda bekleme ama rica ediyorum.

Sal artık bu konuyu.Rica ediyorum.Hadi iyi günler,

Sen mi karar veriyorsun herseye?İnsanları yallah arabistana gonderiyorsun falan Reisi Cumhur musun?Forumun sahibi misin?

• huso kullanıcısına yanıt
    😁hala adam kaostan besleniyor tamam dostum burda biz gidelim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Biraz yorumlara göz gezdirdim vardığım kanı şu, Türk halkı ve Türk halkı içindeki fırsatçılar siz Akp hükümeti tarafından bir 20 yıl daha yönetilmeyi hak ediyorsunuz.

• Bu bi geçici para kazanma kapısı. İş değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ott0man

Bu bi geçici para kazanma kapısı. İş değil.

Babandan aldığın 50 lira harçlık da öyle. Gün gelir çalışır kendi paranı kazanırsın. Seni eleştiren var mı bu durum için?

• Ben kurumsal bir şirkette yöneticiyim 2 çocuk babasıyım elhamdülillah. Benim.bi duruşum var doğru bildiğime doğru, eğri bildiğimede eğri derim. İsterse bana ayda 20bin getirsin yanlış gördüğüm işide yapmam. İnsan fıtratı gereğide böyle olmalı, en azından ben buna inanıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • command_4 kullanıcısına yanıt

foruma yaş sınırı gelmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Ott0man

Ben kurumsal bir şirkette yöneticiyim 2 çocuk babasıyım elhamdülillah. Benim.bi duruşum var doğru bildiğime doğru, eğri bildiğimede eğri derim. İsterse bana ayda 20bin getirsin yanlış gördüğüm işide yapmam. İnsan fıtratı gereğide böyle olmalı, en azından ben buna inanıyorum.

Allah bağışlasın.

Buradaki konu herkesin her işi yapma zorunluluğu değil zaten. Kafanıza yatmayan her şeye yasak, günah, caiz, haram mantığıyla bakmanız. Mesela senin çalıştığın yerde de usulsüzlük vardır. Hayatta hiç bir şey mükemmel değil. Vizyonunuzu geliştirmeniz lazım. Ülkenin vizyonsuzluk çabası inanılmaz yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

Sinemaya gittiğinde birisi tek bir koltuk yerine bütün koltukları alıyor ve sen filmi izleyemiyorsun, ne düşünürdün?

Çok basitleştirdim ama işte bu yüzden kızılıyor.

Evet çok basitleştirdin. Git Xbox Series S al. Otur oyununu oyna. İlla ekran kartı mı almak zorundasın?

• TechVET kullanıcısına yanıt

Ben miningciler clubu diye başlık acacam aga  

Kendimizi tekrarladığımı farkettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Bakın iyi okuyun bu mesajı. Adamın derdi coin kazarak kendine kimlik edinmek  Insta'daki motivasyon sayfaları gibi "hayatında doğru şeyleri yapıyormuş" hayat kalitesi yükseliyormuş.

Bak güzel kardeşim. Böyle büyük büyük laflar etme tatminsiz falan. Risksiz bir işe girip heveslenmişsin. Para nedir, nasıl kazanılır iyi biliyorum ben. O yüzden senin gibi adamlara bi tarafımla gülüyorum. Ekran kartı bulamazsam da yurtdışından siparişimi geçmeden önce beni en az 1 ay beklettiğiniz için ağız dolusu küfüre devam edicem. İstersen geceleri yorganın altında ağlayabilirsin. İyi bak kendine.

Hadi mining risksiz, gören de seni en riskli işlere giriyor zanneder. Daha ne istediğini bile bilmiyorsun sen. Konuşmak için konuşuyorsun ve konuştukça da batıyorsun. Yaşam amacın nedir senin? Ciddi soruyorum çünkü akıl tutulması gibi konuşmalarınız var(sen ve senin gibiler).

Kafe açar çay, kahve satar para kazanırım diyenler battı 1 sene içinde. Restoran açayım, çok güzel kebap yapıyorum diyenler battı 1 senede. Kaç kişi işini kaybetti. Gören de hep aşırı zor işleri seçiyorsunuz sanır. Bakın kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Gülünç oluyor konuşmalarınız. Risk yoksa al sen de yap ama yok sen böyle basit işler yapmazsın. Ülkenin bütün derdini ve işini senin üstlenmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: showshow

Ben miningciler clubu diye başlık acacam aga  

Kendimizi tekrarladığımı farkettim.

Bu forumda bir bok yapılmaz. Anormal derecede IQ düşüklüğü var. Zeka düşüklüğünden yazan da, kıskandığı için yazan da belli oluyor zaten. 100 kart alıyormuşsun, Devlet bunu yasaklamalıymış. IQ<20 olan adam bunlar ya. Gerçekten ben de yazıyorum ama bu kadar mallığa karşı duramadığımdan. Anlatılacak adamlar değil bunlar. Bunların tamamını bir adaya koy, açlıktan geberir birbirlerini yerler. Zeka olmayan yerde pislik olur maalesef.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.