Şimdi Ara

MININGCILERE NEDEN KIZILIYOR ? YTD (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
4
Favori
17.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eminim ki bu vergi konusunda düzenleme yapmayanlar en çok bu işin içinde olanlar. Godomanlar da işlerine karışılsın istemiyor. Bu arada istediğin her zaman gelir giderlerini bir mali müşavir ile anlaşıp vergi dairesine bildirebilirsin. Devlet vergi diye kapını çalmaz, vermediğinde cezasını kesmeye gelir. Seni yerler olum bilgin az.
  • YusufDev Y kullanıcısına yanıt

Cevabı çok basit dostum, sende yalanmış dondurma almazsın yalanmamış dondurma alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: showshow

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen ne saniyorsun kendini ya git verdigin cevaplara bak.Bu nasil uslup ya?

Kim kocaman forumda simdi git 31 cek falan nasil yazaniliyorsun?

Adam araba ihtiyac demis senin mantiksizligina dem vurmus para da ihtiyac diyorsun.Ne alaka ya?

Bir tutturmuşsun ben cok vergi oduyorum,Trt vergisi oduyorum vs mining yapmayan da oduyor o vergiyi ustelik senin gibi eve rig kurup vergisiz gelir de saglamiyor.

Adminler gerekeni yapin.Ne demek kadinin kizin oldugu forumda git 31 cek demek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 5 Ağustos 2021; 14:23:18 >

• showshow kullanıcısına yanıt

Para herkes için ihtiyaç kardeş ama hırsızda benim için ihtiyaç diyerek bahane bulabilir. Neyse biraz fazla duyarlı olabilirim bu konuda yapan çok kişi var sonuçta yasal birşey ülkede yasaklanmadığı sürece bir sıkıntı yok.

• ilkerkara İ kullanıcısına yanıt
    Biz de paramızı koyup onun karşılığında bir iş yapıyoruz size mantıklı gelmez.Siz yapmazsınız olay bundan ibaret.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Adminler su sahsiyete gereken cezayi verin.

Adam isine gelmeyen herkese hakaret ediyor,alay ediyor.Hangi hakla ediyor?

• Bu konu amacından şaştı, o yuzden post atmama kararı alıyorum.

Bazı gereksiz insanlara nefesimi tüketemeyeceğim.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın iyi forumlar.

"Konuyla ilgili, yardıma ihtiyacı olan ya da kafasında soru işaretleri olan özel mesaj gönderebilir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 5 Ağustos 2021; 14:52:45 >
  • Cidden bunu iş olarak görenler var

• showshow kullanıcısına yanıt
    Dondurmacıdan kastım tüm stoklar bu arada. Yalanlamış dondurma azsa fiyati da uçacak yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

Cidden bunu iş olarak görenler var

Ya adam aylik 70000 TL garantili diye bilmem kac milyara rig satiyor hocam et go da vb yerlerde

• huso kullanıcısına yanıt

Cihazlar her zaman bozulabilir bu büyük bir risk ve pahalı aletler. Madencilik karı inmanılmaz düşebilir ne miningden nede kartları satarak ana paranı yerine koyamayabilirsin. Eğer böyle bir durum olursa eğer farklı bir gelirin yoksa aç kalırsın borç ödersin hazırlıksız yakalanmak için en ideal iş miningciliktir. Kar oranını etkileyen bir çok etken var dolar kazım zorluğu herhangi bir adamın söyledi bir kelime bile gelirini 1 gecede yüzde 50 düşürebilir örnek elon amca. 100 bin TL ile gidip te mining değil de bir dükkan açtığını düşün market yada çiğköfteci yada restoran bu saydıklarımdan birinin olma ihtimali var mı bu kadar hızlı 1 gecede iptal olma ihtimalin var mı ?

https://forum.donanimhaber.com/msi-ge-70-2pc-apache-satilik-i5-4210h-8gb-ram-gtx-850m--125307219

Sen bunu sattıktan sonra vergisini ödedin mi?

https://forum.donanimhaber.com/msi-b450i-gaming-ac-garanti-hakkinda--142399657

Pinini kırdığın anakartın kullanıcı hatası olmasına rağmen garanti kapsamında tamir edilmesi için yol aradın mı?

huso

Yarbay

5689 Mesaj

h

t

Konu Sahibine Özel

t15 Mart 2020 02:01:57

Konu Sahibip

Anakartın USB 3.1 girisindeki yamuk olan 2 pinini duzelteyim derken kırdım.Simdi Garanti İptal olur mu?Bir arıza yaparsa ucreti kapsamında yaptırabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 15 Mart 2020; 2:2:54 >

um.donanimhaber.com/satilik-vodafone-smart-858--61247115

Bunu sattıktan sonra vergisini ödedin mi ?

https://forum.donanimhaber.com/asus-rog-strix-b450-i-gaming-ariza-sorunu-musteri-hatasi-denmesi-ve-ucret-talebi-hakkinda--146037289

kendi kırdığın anakarta müşteri hatası denmesine bozulup konu açtın mı burda ? sahtekar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 5 Ağustos 2021; 15:6:26 >

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/msi-ge-70-2pc-apache-satilik-i5-4210h-8gb-ram-gtx-850m--125307219

Sen bunu sattıktan sonra vergisini ödedin mi?

https://forum.donanimhaber.com/msi-b450i-gaming-ac-garanti-hakkinda--142399657

Pinini kırdığın anakartın kullanıcı hatası olmasına rağmen garanti kapsamında tamir edilmesi için yol aradın mı?

huso

Yarbay

5689 Mesaj

h

t

Konu Sahibine Özel

t15 Mart 2020 02:01:57

Konu Sahibip

Anakartın USB 3.1 girisindeki yamuk olan 2 pinini duzelteyim derken kırdım.Simdi Garanti İptal olur mu?Bir arıza yaparsa ucreti kapsamında yaptırabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 15 Mart 2020; 2:2:54 >

um.donanimhaber.com/satilik-vodafone-smart-858--61247115

Bunu sattıktan sonra vergisini ödedin mi ?

https://forum.donanimhaber.com/asus-rog-strix-b450-i-gaming-ariza-sorunu-musteri-hatasi-denmesi-ve-ucret-talebi-hakkinda--146037289

kendi kırdığın anakarta müşteri hatası denmesine bozulup konu açtın mı burda ? sahtekar ?

Benim bu sahsiyete ne yapmam gerekiyor adminler?

Adam kufur ediyor,hakaret ediyor,sahtekar diyor?

Bu sahsiyete ne zaman ceza vereceksiniz?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Ne sahtekarlik yapmisim?Sen kimsin ki tanimadigin insanlari suclayabiliyorsun?

Pinini kirdigim kart garantiden cikar mi cikarsa para karsiligi yapilir mi diye sormusum.Kendi kusura m oldugunda zaten direkt soylerim ya da kagida yazarim.

Kusurum olmadigi halde ycretli tamir de yaptirdim.

Vergi vermis miyim.Ben Amazondan 9 alip 15 e kart satmadim.Kullandigim urunu satmisimdir.Bir kismini da kardesim,yegenime ait urunlerdir.Tamamina yakini da zararla satilmistir doğal olarak kullanildigi icin...

Mesnetsiz suclama yapiyorsun tanimadan yaftaliyorsun.O sahtekar lafini aynen iade ediyorum.

Adminlerden bu sahsa artik gerekeni yapmalarini istiyorum.

Eee ben sana TR garantili alıyoruz demiyor muyum kac posttur hala bana hangi amazonun suçlamasının peşindesin ?

Açtığın konular belli, adam almıs 5 kullanmış satıcakken bakmış piyasası 10 olmuş gitsin 5 bine mi satsın kartını ?

Senin kullandığın ürün para etmiyorsa değer kaybediyorsa adamın suçumu ?

Attığın her post a'dan z'ye suçlama.Buraya yazdığın kelimelerin ne anlama geldiğini anlamıyorsun.

Aynı anakart için bir diğer konuda açtığın başlıktada böyle yazmışsın.

huso

Yarbay

S

o

5689 Mesaj

r

u

n

Konu Sahibine Özel

16 Ekim 2020 16:19:54

Konu Sahibio

quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Aynısı geçen ay başıma geldi. z490 Anakartta ki pinlerin birini yanlışlıkla kırdım. Asus rma açtım beni aradılar kullanıcı hatası dediler ücret karşılığı tamir ederiz dediler. Bende kabul ettim 143 tl gönderdim servis işlemleri başladı kulağımın üzerine yattım. 31.08.2020 de başlayan servis işlemleri için eylül ün ilk haftası aradım. Dedim durum nedir. Parça bekleniyor dediler. Dedim 20 işgünü mevzuatı var dedim. Kontrol edelim dediler evet 20 iş gününü geçmiş size anakart değişim belgesi gönderelim aldığınız yerden yenisi alın tamam dedim. Değişim belgesi geldi itopyaya gönderdim 15 gün geçti hâlâ bekliyorum yeni kartın gelmesini.

Sorun orada iste Hocam ben bu pinleri gormuyorum bile nasıl kırayım?Zaten islemci OK yonunde tek sekilde takılıyor.Anakartın pini gitmis ise bak.Madem oyle 1331 pinini de kırardım keyfi kırsaydım ben bunları gormuyorum bile, bunlara birsey olacak diye hic islemci de mi degistiremeyecegiz?

Siz de ise kusur sizde olmus.Ama sansınıza 20 gunu gecirip size yeni Anakart hediye etmisler.Ben ise asla kusurlu oldugumu dusunmuyorum.Senin hatan diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.