Şimdi Ara

silinsin (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
3
Favori
15.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam ekran kartı alacak bütçemiz oldu, o da buna denk geldi

Stoklar ne zaman yenilenir ve fiyatlar eski haline döner sizce?
  • 3 aydır elimda para ekran kartı bekliyordum. Geçen hafta paranın bir kısmını CS GO skinine çevirdim. Kartı alamıyoruz bari skin olarak biraz kullanayım.
  • http://teknokart.net/index.php?route=product/product&product_id=20

Arkadaşlar bu tekno kartın olayı nedir ?

Sapphire Rx580 Pulse 4 gb 980 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıAhmetD

http://teknokart.net/index.php?route=product/product&product_id=20

açık ara dolandırmak için açılmış bir site. bulaşmayın
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Bunlar dolandırıcı. Nasıl paranı alabileceğini bilmeden işe kalkışma.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Paramı geri alırım da riske girmem. Sorayım dedim.
  • Bilgisiyarımı düzeli tam 5 yıl oluyor. Hâla 6850 ile takılıyorum. Okullar kapansada temiz bir ekran kartı alıp aksam diyordum bu yaz kendime bu fiyatlarla hayal oldu.

Bu mining olayı yüzünden AMD den soğudum. Yıllar sonra ilk defa NVIDIA alacağım sanırım. 2 kart satacaklar diye bireysel kullanıcılar rezil oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    nvidia gtx 10xx serisinin de karaborsaya düştüğünü görmezden gelmemeni öneriyorum.
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Yöntemin ne? Ben de öğreneyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Bilgisiyarımı düzeli tam 5 yıl oluyor. Hâla 6850 ile takılıyorum. Okullar kapansada temiz bir ekran kartı alıp aksam diyordum bu yaz kendime bu fiyatlarla hayal oldu.

Bu mining olayı yüzünden AMD den soğudum. Yıllar sonra ilk defa NVIDIA alacağım sanırım. 2 kart satacaklar diye bireysel kullanıcılar rezil oldu.

5 yıl olmuş ekran kartını değiştirmemişsin tam kıtlık zamanı değiştirmeyi düşünmende çok ilginç , 5 yıl bekleyen 1 yıl daha bekler bence çokta önemsemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıAhmetD

http://teknokart.net/index.php?route=product/product&product_id=20

Dolandırıcı olduğu iletişim bilgilerinde cep telefonu yazmasından belli.

• 8 yıl sonra anakart bozulunca bahane ile sistem toplayayım dedim. Öyle aman aman bir sistem de değil g4560'lı bir sistem düşünüyorum ama ekran kartı konusunda çok sorun yaşıyorum.
    Daha geçen ay (bir ay bile olmadı) bir tanıdığa Galax Gtx 1050 aldık. 475 liraydi, şimdi 550 lira olmuş o bile. Şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

8 yıl sonra anakart bozulunca bahane ile sistem toplayayım dedim. Öyle aman aman bir sistem de değil g4560'lı bir sistem düşünüyorum ama ekran kartı konusunda çok sorun yaşıyorum.
    Daha geçen ay (bir ay bile olmadı) bir tanıdığa Galax Gtx 1050 aldık. 475 liraydi, şimdi 550 lira olmuş o bile. Şaka gibi.

75 TL çok değil sıfırı 1100 - 1200 TL olan RX 480 ler 2.el bile 1500 TL ye bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

Orijinalden alıntı: smd

8 yıl sonra anakart bozulunca bahane ile sistem toplayayım dedim. Öyle aman aman bir sistem de değil g4560'lı bir sistem düşünüyorum ama ekran kartı konusunda çok sorun yaşıyorum.

75 TL çok değil sıfırı 1100 - 1200 TL olan RX 480 ler 2.el bile 1500 TL ye bulunmuyor.

O bile öyle demek istemiştim. Yıllar sonra bilgisayar toplayayım dedim valla dert oldu ekran kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost05

nvidia gtx 10xx serisinin de karaborsaya düştüğünü görmezden gelmemeni öneriyorum.

1050 Tİ gene alınabiliyor. AMD hiç bir kart yok.
  • Arkadaşlar Mining için kullanılan en popüler kart hangisi ,
    Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 580 8G OC 256 Bit bu kartın sıfırını 1800-2000 tl arası bir fiyata satsam talep olur mu sizce ya da öneriniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropii

Arkadaşlar Mining için kullanılan en popüler kart hangisi ,
    Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 580 8G OC 256 Bit bu kartın sıfırını 1800-2000 tl arası bir fiyata satsam talep olur mu sizce ya da öneriniz nedir ?

Ben kullandığım gtx 1070 i sattım kargo dahil 1900 TL kartı olan satsın kart kıtlığı 6 ay sonra biter. Şahsen oyuncu olan yeni ekran kartı alacağına ps4 pro yada yeni xbox alsın daha iyi

• Sanırım yavas yavas stoklara gelmeye başlıyor itopyada rx580ler 1400 1500 civarında yakinda dahada düşer mi acaba 1050 ti a 1000 tl vermektense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßLacKLioN -- 14 Temmuz 2017; 23:26:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

Sanırım yavas yavas stoklara gelmeye başlıyor itopyada rx580ler 1400 1500 civarında yakinda dahada düşer mi acaba 1050 ti a 1000 tl vermektense

4gb hocam bunlar da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx570-gaming-armor-4g-oc-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html?stk=True

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 17 Temmuz 2017; 11:21:56 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.