Şimdi Ara

Mining ile ilgili olumsuz yorumların silinerek manipulasyon yapılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/dh-mining-ana-konu-crypto-btc-eth-etc-ton-erg-rvn-flux-all-coins--127266319-516

Burada olumsuz bir yorum yazdım. Hiç bir mod bilgisi olmadan silmişler. Ekran kartı fiyatlarının düşeceğinden korkup böyle şeyler yapmaları neden donanim habere yazı yazmayı bıraktığımı tekrar hatırlattı.

Edit: Mesajları geri yerleştirmişler. Açıkçası şaşırdım ama yönetimi tebrik ederim bu işin üzerine gittikleri için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xentios -- 10 Ekim 2022; 1:17:33 >

• Bende bugün Mining Kartlarla ilgili olumsuz şeyler yazmıştım. Uzun saatler 7/24 calıstırılıyor. Vramlere aşırı yükleniliyor falan demiştim.

Bu Mining kartları bide satarken Bakımları DÜzenli yapılmıştır terman macunu padleri degistirilmiştir. Serin ortamda kullanılmıştır. GPU 50 dereceyi geçmemiştir falan yazıyorlar.

Oyuncu kartı almayın mining kart daha bakımlı ve temizdir Mining kartı alın hiçbir riski yok falan diyorlar artık..

Tabi benm olumsuz yorum GG Sadece benm degil Bana hak veren Beğeni atan 3-4 yorumu daha silmişler.

• bazen siliyolar öyle. ben de RTX 30 konusunda DLSS 3 ile ilgişli metiyue yazdıydım sildiler yeni 30 sahipleri üzülmesin diye Mining ile ilgili olumsuz yorumların silinerek manipulasyon yapılması 

• Çok kişiyi ağlatacaklar. Bunlara güvenip rigini şu an satmayanlar daha sonra dolar bazında çok daha düşük fiyatlara elden çıkarmak zorunda kalacak.

• xentios kullanıcısına yanıt
    Selamlar , bazıları hala mining dönemi fiyatlarına satmaya çalışıyor.Cidden şaşırıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bugün Mining Kartlarla ilgili olumsuz şeyler yazmıştım. Uzun saatler 7/24 calıstırılıyor. Vramlere aşırı yükleniliyor falan demiştim.

Bu Mining kartları bide satarken Bakımları DÜzenli yapılmıştır terman macunu padleri degistirilmiştir. Serin ortamda kullanılmıştır. GPU 50 dereceyi geçmemiştir falan yazıyorlar.

Oyuncu kartı almayın mining kart daha bakımlı ve temizdir Mining kartı alın hiçbir riski yok falan diyorlar artık..

Tabi benm olumsuz yorum GG Sadece benm degil Bana hak veren Beğeni atan 3-4 yorumu daha silmişler.

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Dünden beri bakıyorum rahat 20 yorum silindi. Bu korku boşuna değil kendileride farkında mininging bittiğinin büyük ihtimal konunun moderatörün rigi var satana kadar olumsuz yorumları silecek ki kendi ekran kartlarını pahalıdan millete kakalasın.

Bildiğin lunada da çitlik bank olayında da tıpatıp aynılarını yaptılar, patlamadan önceki son ayda böyle millete girmeyin diyenlerin yorumlarını siliyorlardı

• Dolar 12 lirayken 50 bin olan 3090(PNY) ı 10 bine verdi birisi almadım. Birkaç ay sonra 4-5nm yarısı kadar güç tüketen kartlar yakalayacak onu.

• Artık bitti. Geri gelmeyecek gpu mining. Herkesi uyandırın eşi-dostu, yazık olacak. Bakıyorum çok fazla kart alan var yüksek fiyatlardan bu iki sene zarfında bana sorup etmeden cidden acıyorum.

Mining çıkması garantisizlerden,

RTX3070 ~270$ üstünde almayın.

RTX3060ti ~240$ üstünde almayın.

RTX3060 ~190$ üstünde almayın.

Mining ile ilgili olumsuz yorumların silinerek manipulasyon yapılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 10 Ekim 2022; 18:2:57 >

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Hocam kartlarda belli bir fiyat düşüşü var.Sizce devam eder mi bu durum.Miningciler yeni bir coin bekliyor sanırım eth. gibi kazandıran.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olmayacak. Yeni coin öyle hızlı artmalı ki üşüşen minerların yarattığı ters zorluk etkisini de bertaraf etsin,

o hızda artarsa o zamana kadar dev'leri ceplerini doldurup çıkmış coin batmış olur. ETH gibi community'e sahip coin çıkması çok çok zor. Olsa bile onyıllar alır.

• quA07 kullanıcısına yanıt

Öyle bir şeyi kaldıracak hacim yok.

• Mesajlar geri alındı. Vaziyeti inceliyoruz. Forum mantığına aykırı keyfi addettiğiniz mesaj silmelere denk gelirseniz destek veya şikayet üzerinden bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

• Yorum silmek bir şey değiştirmezki, o kadar form var. Akıl var mantık var, bu kartlara böyle para verecek adam az araştırsa görür zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 9 Ekim 2022; 12:57:30 >
  • bu forum öleli bayadır oldu. hak yiyorlar küfür eden anaya hakaret eden adamı ahbabı kankasıysa affediyorlar sen uysan anasına o ettiği lafları ona yedirsen seni banlıyorlar o yüzden ben bu foruma güzel içerik paylaşmayı 50-60 sene önce bıraktım tavsiyem sizde öyle yapın bu forum ölü sadece fişi çekilmeyi bekliyor arada sırada dümenden girip bakıyoruz bizde işte yoksa gerçekten giripte birşeyler yazılacak paylaşılacak bir ortam değil. en son güzel zamanları 2000-2010 lar falandı sonrası zortingene bağladı

• WarSaw kullanıcısına yanıt

Valla silinen mesajları geri yerleştirmişler. Bence olumlu bir gelişme. Yönetimi tebrik ederim.

Evet 2007 yıllıları bence de altın çağı idi ama forum mantığı artık sosyal medya kadar kişiyi çekmiyor.

• quA07 kullanıcısına yanıt

Şaşırılacak bir şey yok. Bir ilan sitesindeki ilanların yalnızca %0.5'i yazıldığı fiyattan gider zaten, geri kalanı süstür(üst kısımda pilotlar - alt kısımda ölücüler).

Aynı borsalardaki gibi derinlik grafiğine yerleştirmeniz bakmanız gerekli.

• @Patren ve benim 2 mesajımız silinmiş. Aynı konuda.

https://forum.donanimhaber.com/dh-mining-ana-konu-crypto-btc-eth-etc-ton-erg-rvn-flux-all-coins--127266319-517#154157196

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.