Şimdi Ara

Minimum kayıp piooner deck

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba "piooner gm d9705" amfim var. Amfide deck olmadan oem teyplere bağlantı yapılabilme özelliği varmış. Speaker input girişi.

Ayrıca "ds18 v5hl" kaliteli olarak tavsiye edilen ürünü aldım.(amfide böyle bir çıkış olduğunu fark etmeden aldım)

Benim istediğim volkswagen orjinal teypten minimum kayıp için amfi mi bu deck i mi bağlamam gerek.

Duruma göre deck i iade edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erssag -- 13 Mart 2022; 22:17:33 >

• anfinin high level input girişine uyumlu soket elinizde mevcut mu? elinizde yoksa temin edebiliyor musunuz? eğer soketi temin edebilirseniz anfinin high level input girişinden montaj yapmanızı öneririm.

• Evet soket elimde mevcut.

• Bir kez daha denemiş olduk. İster amfi ister harici deck olsun ses kalitesi çöp.
  • erssag kullanıcısına yanıt

ayrıntılı yazar mısınız? gün içersinde her iki yöntemide denediniz anladığım kadarıyla. sonuç nedir?

• Detayları yazacağım
  • Bahçelievler Street hifi midir nedir oraya bağlattım. Başka birinin yönlendirmesi ile gittim. Adam 4 kanal orjinal teybe 2 kanal diyor. Doğruluktan adaletten bahsediyor. 15 yıldır bu işi yapıyor. Bu kablolar aynı yerden giderse kablo awg değeri uygun olmaz ise vs vs parazit olacağını bilmiyor. 4 kanal çıkışlı stereo teypten mono bağlantı yapıyor. Piyasayı bilmesek neyse diyeceğim de, bir sürü de para al. Yönlendiren arkadaşın hatrı var diye bişey demedim. Orjinal tizleri orda kalmış adam hiç haber de vermiyor aramasak.

Anlayacağınız morelim bozuldu başka bir yere orjinalleri taktıracağım.

Ses kalitesine gelirsek amfinin sp input tan bağlattım. tek kanaldan dağıttığı için mi bilmiyorum. (sonradan arayıp sordum öyle dedi) İğrenç bir ses var. Orjinalleri çok çok daha iyi.
  • erssag kullanıcısına yanıt

sorununuz montaj hatası nedeniyle. İstanbul da Altan Sakacı yı bulun. kendisi dh nin eski üyesidir. assound İstanbul.

05367898588

sorununuzu kesin olarak çözeceğine ben garanti veriyorum.

• Teşekkür ederim uğrayacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.