Şimdi Ara

Minik kızım iphone 6 yı 7. Kattan attı :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
3.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Lydia cepa teknik servis. Ellerinde varsa size sifirini verirler. tabi degisim ucretli olur.

Hocam merhaba :) evim cepaya yakın sayılır . Gidip bir deneyeyim bakalım. Umarım fazla para cikarmazlar ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Geçmiş olsun fakat anlamadığım bir nokta var. 7. Katta küçük kızınıza neden 3.000 liralık telefonu oyuncak niyetine veriyorsunuz yada dikkat etmiyorsunuz ? Mal size ait tabi de merak ettim sadece.

Teşekkür ederim..

Ama ben vermedimki :) kendisi kaşla göz arası almış sehpanın üstünden :) sonrasında bir baktım balkonda bana doğru bakıp sırıtıyordu :) sonra Anladım ki birşeyler çeviriyor. Tam yanına gideyim derken birden birşey fırlattı balkondan. Bir de baktım benim iphone süperman olmaya özenmiş :) sonrası malum...

Tekrar geçmiş olsun. Çocukların canı sağolsun. Bildiğim kadarıyla garantisi varsa ücret karşılığı değiştiriyor apple telefonu. Şansınızı bir deneyin isterseniz.

Araştırıyorum şuan inşallah sorunsuz hallederim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

son durumu bizimle paylaşırsanız bizde bilgileniriz

Tabiki paylaşırım :)

cepa lydia teknik servisi var yada apple in iş ortaği bireysel bilişim var maltepe de apple destek ile görüştüğünüzde bireysel'i öneriyorlar.
  • Ellerinde Applin gonderdigi bir liste var,orada ne yaziyorsa o. Benim de emektar 4umu hayata gecireyim istedim, sifiri icin 700 lira istediler. Zaten o fiyata 4s var
    Telefon acip bir sorun isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Bura sorulması gereken minik kızınızın 7. Katta Anladığım kadarıyla korunması yetersiz bir balkonda yalnız basına ne ısının olduğu.
    Telefon yapılır yenisi alınır ama Allah korusun ya kızınız düşseydi ne yapardınız onu duşunun.

Yok öyle degil . Tam korumalı balkon. Kizimi düşünmeyecek kadar yetersiz biri değilim sonucta :) balkonda havalanma için actigimiz ve kızımın boyunun kesinlikle ulaşamayacağı bir bölüm var sıpa oradan fırlattı artık nasıl becerdi inanın bilmiyorum :)

• quote:

quote:

quote:

son durumu bizimle paylaşırsanız bizde bilgileniriz

Tabiki paylaşırım :)

cepa lydia teknik servisi var yada apple in iş ortaği bireysel bilişim var maltepe de apple destek ile görüştüğünüzde bireysel'i öneriyorlar.

Anladim . Bir düşünelim bakalim ..teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ellerinde Applin gonderdigi bir liste var,orada ne yaziyorsa o. Benim de emektar 4umu hayata gecireyim istedim, sifiri icin 700 lira istediler. Zaten o fiyata 4s var
    Telefon acip bir sorun isterseniz.

müsait oldugumda ararım..

• Nasipten çıkmış demekki kızınıza bişey olmasın.
    Geçmiş olsun.

• quote:

quote:

Bura sorulması gereken minik kızınızın 7. Katta Anladığım kadarıyla korunması yetersiz bir balkonda yalnız basına ne ısının olduğu.
    Telefon yapılır yenisi alınır ama Allah korusun ya kızınız düşseydi ne yapardınız onu duşunun.

Yok öyle degil . Tam korumalı balkon. Kizimi düşünmeyecek kadar yetersiz biri değilim sonucta :) balkonda havalanma için actigimiz ve kızımın boyunun kesinlikle ulaşamayacağı bir bölüm var sıpa oradan fırlattı artık nasıl becerdi inanın bilmiyorum :)

yalnız birşey farkettim ki o kadar gereksiz yorum yapan insanlara bile sabırla pozitif şekilde yorum yapmanız çok iyi :) eminim hayatınızda da böyle güleryüzlü sevecen bi insansınız :) tekrar geçmiş olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

Nasipten çıkmış demekki kızınıza bişey olmasın.
    Geçmiş olsun.

Öyle tabi :) çok sağolun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun mala gelsin yeterki.aman dikkat edin daha buyuk kazalar olmasın.1000 lirayı 1 haftada unutur gidersin

• quote:

quote:

quote:

yalnız birşey farkettim ki o kadar gereksiz yorum yapan insanlara bile sabırla pozitif şekilde yorum yapmanız çok iyi :) eminim hayatınızda da böyle güleryüzlü sevecen bi insansınız :) tekrar geçmiş olsun :)

Gecmis olsun dileginiz ve güzel dusunceniz icin çok teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: trbist

Geçmiş olsun mala gelsin yeterki.aman dikkat edin daha buyuk kazalar olmasın.1000 lirayı 1 haftada unutur gidersin

Amin... tabiki önemli olan kızım

• Ufaklığın canı sağ olsun servis yardımcı olur olmaz ise biz yardımcı oluruz Donanım haber ailesi olarak

• Kızınızın canı sağ olsun öncelikle boşverin. Allah bağışlasın.

Apple Store sanırım 1.300'e yenisini veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

Ufaklığın canı sağ olsun servis yardımcı olur olmaz ise biz yardımcı oluruz Donanım haber ailesi olarak

Öyle tabi :) teşekkür ederim ilginiz için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Kızınızın canı sağ olsun öncelikle boşverin. Allah bağışlasın.

Allah razı olsun, sağolun :)

Pazartesi günü müsait olacağım ona göre bir kaç yere uğrayıp fiyat bilgisi alacağım. İnşallah çok yüksek bir fiyatlandirma çıkmaz karşıma :)

• quote:

quote:

Pazartesi günü müsait olacağım ona göre bir kaç yere uğrayıp fiyat bilgisi alacağım. İnşallah çok yüksek bir fiyatlandirma çıkmaz karşıma :)

Eğer normal Apple Store'a giderseniz kesin bir fiyat tarifesi var 1tl fazla almazlar yanılmıyorsam 1.300 liraya yakındı ama 1.000 liradan aşağı değildi.İnternetten bakın ama 1.300 liradan fazla olmadığına eminim.

• quote:

quote:

quote:

Eğer normal Apple Store'a giderseniz kesin bir fiyat tarifesi var 1tl fazla almazlar yanılmıyorsam 1.300 liraya yakındı ama 1.000 liradan aşağı değildi.İnternetten bakın ama 1.300 liradan fazla olmadığına eminim.

Tamam, araştırayım. Gerçi 1300 lira şuanki durumuma göre biraz fazla ama yapicak birşey yok malesef. Mecbur vercem o parayi :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.