Şimdi Ara

Minibüste yaşadığım olay

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün minübüse binip şöför'e 10 lira uzattım foruma 2 öğrenci alır mısın dedim bunun üzerine yüksek sesle foruma öğrenci alınır mı sen oraya okula mı gidiyorsun para harcamaya mı dedi ve gerçekten sinirlendim sizce bu durumda ben mi haklıyım yoksa şöför mü?

• Üstünde okul üniforması varsa her halükarda haklısın.
  • Ben Ankara ve İstanbuldaki dolmuşları anlamıyorum zaten, durağa göre paramı verilir? Eskişehirde verirsin sabit bir ücret neyse, istersen son durakta inersin, cidden garip.
  • Kendini haklı çıkarmaya çalışan, çirkef insan tipi. "Paraya ihtiyacın varsa böyle bahanelere gerek yok. Söyle harçlık vereyim." diyeceksin böyle saygı değer abilerimize.
  • Yav cok yuz vermeyin adamina gore muamele foruma 2 ogrenci de yeter dedogi lafa bak sende sizene usta falan diyeydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer illeri bilmiyorum da Ankara daki dolmuş sistemi çok saçma. 2 km ilerde ki yere gidersen 2.50₺ , 25 km ilerde yere gidersen 2.75₺. Öğrenci dersen dolmuşta öğrencimi olur diyorlar. Kısacası Öğrenci yok, kısa mesafe yok , indi-bindi yok , para üstü yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.