Şimdi Ara

Minibüste yaşadığım güzel olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mehraba değerli forumdaşlarım size geçen gün avm yanındaki cafe çıkışında bindiğim minibüsteki bir olayı anlatacağım.O gün bayağı yorgundum çok enerjim kalmamıştı yani üfleseler düşecek durumdaydım. Ordan geçen bir minibüse bindim minibüs sıkış tıkış doluydu iğne atsan yere düşmezdi yani ondan sonra yakışıklı bir gencin önüne geçtim gençte tabii önce beni bi süzdü ondan sonra başladık yolculuğa. Tabii ben fazla yorgun olduğum için minibüsün geçtiği her tümsekte arkamda duran gence biraz yaslanıyordum tabii o da bunun farkına vardı bozuntuya vermemek için yana bakıyor en son biraz geri çıktı ben de bozuntuya vermeden ona bakmadan yolculuğuma devam ettim arkadaşlar bu dünyada böyle muhteşem insanlarda var bu insanların değerini bilin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demir gibi oldu

• 13 yaşında LOL oynayan ergen bir çocuksun, gelmiş burda rüyalarını yazıyorsun.

Git yat zıbar yatağına, saçmalayıp durma burda!

Not: Erkeksin bu arada. Ama adam değilsin. Kız taklidi yapana adam mı denir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocha Boston -- 29 Nisan 2018; 0:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocha Boston

13 yaşında LOL oynayan ergen bir çocuksun, gelmiş burda rüyalarını yazıyorsun.

Git yat zıbar yatağına, saçmalayıp durma burda!

Not: Erkeksin bu arada. Ama adam değilsin. Kız taklidi yapana adam mı denir!
    Anladım abi peki

• minübüsün tutulan demiriyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.