Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tebrikler beyefendi!

Beni alt ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamarak kullanıcısına yanıt
    Daha önce aynı kodu kullanmış mıydınız?

• Takipsiz postalar ortlama kac gunde geliyor acaba? Belirli bir sureden sonra biryere konu hakkkinda basvurmalimiyiz?

• 11 kasımda ali den aldığım ürün bugün Türkiyeye geliyor gearbestten aldığım hiçbir üründen ses seda yok şaka gibi cidden doğru düzgün bilgi de yok takiplerde

• .HonouR. kullanıcısına yanıt
    http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track hocam büyük ihtimal gümrükte sizinki de bence, ben de 11inde mi band 2 aldım hala gümrükte yola çıkmamış
  • Benim urunlerde hala turkiyeue gelemedi. 9 gunde gelecek dedik 9 gun gececek turkiyeye girmedi daha:/ Umuyorumki bi cozum bulunacaktir

• yeelight ve newwear n6 için karacumayı bekliyorum
  • bungee20 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın öğrenmek amaçlı soruyorum attığınız linkte tam olarak nerede bağırmak anlamında kullanıldığı yazıyor ?
  • Son Olay -- 2017-11-15 11:19 Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Inspection
    bu aşamada kaldı herhangi bir bilgi girişi yok?
    hızlı diye bu kargoyla aldık ama.
  • Sayın Gearbest yetkilisi Tv boxun bandrol vergisi iadesi için cumartesi formu doldurdum herhangi bir dönüş olmadı. Sipariş no : W1711011717503847

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramudi -- 20 Kasım 2017; 19:26:43 >
  • Meyal kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende de 13 Kasım'dan beri aynı durum sözkonusu. Bugün MNG'ye aşağıdaki linkten teslimat sürecini sorduğumda yarın Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz diye dönüş yaptılar. İnşallah doğru çıkarsa bu haftasonuna doğru sizinki de gelir umarım.

http://inter.mngkargo.com.tr/Iletisim
  • türkiye hızlı kargo ile 2 tane kamera aldım 19 dolarlık . ayrı siparişlerde.
    bugün aradılar 46 tl istediler.
    150tllik ürüne 46 tl gümrük vergisi çok değil mi ?.
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Ben ticket ile iletişime geçtim kargolamışlar bir daha umarım gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Takipsiz postalar ortlama kac gunde geliyor acaba? Belirli bir sureden sonra biryere konu hakkkinda basvurmalimiyiz?

Ortalama 15_30 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 20 Kasım 2017; 19:38:32 >
  • arkadaşlar adresi yazmak için ingilizce karakterler mi kullanmak zorundayız. bir de normal kargo ile hızlı kargo ücretsiz. hızlı olunca daha çabuk sürede gönderim yapıldığı görünüyor, hangisini seçmemiz lazım.

edit: Takipsiz Kargo (Takip Numarası yok)
    Öncelikli Kargo
    6 - 10 iş günleri TL0.00

öncelikli kargoyu seçsek oluyor mu, herhangi bir ücreti yoksa, takipsiz kargo dan daha avantajlı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 20 Kasım 2017; 19:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Takipsiz postalar ortlama kac gunde geliyor acaba? Belirli bir sureden sonra biryere konu hakkkinda basvurmalimiyiz?

Bunu bende merak ediyorum?
  • xioami air serisi cihazlarda indirim arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam takipsiz NR ile başlayan kargolarım gelmedi 40 gün civarı oldu ürünlerin 1 tanesinde sigorta vardı diğerinde yok sigortalı olan için yazsam yeniden gönderim yada wallet verirler mi acaba ? Çok garip diğer bütün kargolar geldi 20 dan fazla ürün ama sadece 2 tane NR takip koduyla başlayanlar gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu turkey post vergi isteme olayinin danisikli oldugunu düşünüyorum. 10 11 ve 13 unde verdiğim sipariisler bugun verilen siparisi bekliyor gibi hiç bir hareket yok. Bu tezimi farklı gunlerde siparis verilmesine rağmen hepsi 1 siparis gibi gosterilip vergi istenmesi doğruluyor.

Zaten 30 gün teslim suresi sunan posta bile min 2 dolarken 6-10 is gunu sunan kargonun bedava olmasindan anlasilmaliydi

• 11.11 lucky bag kulak içi kulaklık almıştım SZM658 model kulaklık geldi 11.11 lucky bag bisiklet parçaları aldım hemde 5 adet fiyatı çok uygun acaba ne çıkacak diye 5 i de zincir halkası çıktı daha öncede Halloween bag almıştım ondanda musluğun başına takılan suyu açınca mavi yanan LED geldi yani demem o ki bu baglerden almak bence gereksiz ucuz diye hep şansımı deneyim dedim ama iç açıcı pek birşey maalesef yok

• 
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.