Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GearBest.com

YEPO 737A Notebook[6GB RAM - 128GB ROM] / İndirim Kodu: GBTPC09 / 210$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CHUWI LapBook Windows 10 Laptop / İndirim Kodu: Chuwilaptop / 179$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Yeelight YLTD01YL LED Masa Lambası / Flaş İndirimli / 27$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CTSmart 6 in 1 Hayatta Kalma Bilekiği / Flaş İndirimli / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: harvest199 / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ANDE Metal Tablet ve Telefon Standı / İndirim Kodu: ZJBR / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SKONE 3987(RM52-01) Kurukafa Erkek Kol Saati / Sabit Fiyat / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Su Geçirmez 10L Sırt Çantası / Flaş İndirimli / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3.5m Mini Android Endoskop Cihazı / İndirim Kodu: Endoscop / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Tanix TX3 Mini TV Box [2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: Bfriday139 / 26$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7060B 7 inç Ekranlı Araç Teybi / İndirim Kodu: 11.11GBTR0304 / 41$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI MAVIC PRO COMBO PLATINUM DRONE - RTF / İndirim Kodu: MavicPPLC / 1289$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

hocam yepo 737A deki kod 128 değilde 64 te geçerli.

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Stok bitmiş maalesef :(
  • emirbayke kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler, düzelttim.
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    Benim için söylediğiniz sözler için çok teşekkür ederim.

Lütfen söyleyin ki, sorunlarla ilgilenelim.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    banada mail geldi bugün aldığım ürünler 24 dolar yapıyor. 30€'yu geçti 59 tl vergi çıktı diyor. Neye göre 59 tl çıkardılar anlamadım resmen şaka yapıyorlar. Tekrar kontrol edin dedim ödeme sayfalarını atabilirim dedim cevap bekliyorum mailden.
    merhaba hocam, mi band 2 yi nasil 12 dolar a aldiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    hocam TWITTER kodu fiyati arttiriyor.

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Bu işinize yarayabilir:https://m.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_311123.html
  • Bu sebeple gecikmeler olabilir maalesef, teslim süresi en geç 45 iş günüdür
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Dönüş yaptım
  • bungee20 B kullanıcısına yanıt
    Beyefendi vurdumduymazlık ya da kampanya sebebiyle göndermemezlik değil, STOK YOK.

Stok durumunu böyle sorgulayabilirsiniz:

*Ürün sayfasından stok durumu nasıl kontrol edilir?

Genellikle, ürün sayfasını kontrol ettiğinizde, fiyatın yanında bir ipucu olduğunu görebilirsiniz.
    Stokta gösterildiğinde, ürünün en az 10 adet stokta olduğu anlamına gelir;

Siyah renkte, stoğu " XX " olarak gösteriyorsa, ürün için sadece " xx " kadar stok kalmış demektir;

Görseldeki gibi işaretli alanda " xx " kadar stok gösteriyorsa, flaş satış fiyatıyla " xx " adet kadar satın alınabilir demektir, stokta ne kadar kaldığını ifade etmez.

Sadece tahmini Teslimat tarihini başka bir bildirim olmaksızın gösterirse, ürünün şu anda stokta olmadığı anlamına gelir.

• iPoint kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, güzel günlerde kullanın
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Dönüş yaptım
  • tinea negra T kullanıcısına yanıt
    Lütfen ödeme yapıp, form doldurun
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Asıl fiyat üzerinden düşme yapmaktadır, o sebeple fiyat artıyor.

Demek ki o fiyat, en uygun fiyatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPoint

Bugün sabah benim de miband 2 metal bileklik ve yeelight olmak üzere 2 adet ürünüm mng ile geldi. Ürünlerin fiyatları düşük olduğu için gümrükte sorun çıkmadı. Konu sahibi arkadaşımıza çok çok teşekkür ederim. Darısı diğer arkadaşların başına.

Hocam ne zaman sipariş vermiştiniz? Bende ayın 11 ve 12 sinde 2 adet ürün aldım,Turkey postu seçtim ama halen hareket yok. hafta sonuna kadar gelir herhalde.
    Hediye kartlarıyla puanlar birleşebilir. Üstüne karttan ya da wallet olarak yükleme yapamazsınız.

Ayrıca tek kullanımlıktır.
    tek kullanımlık derken hocam? 15 dolarlık kartım var 3 ayrı sepette 5er dolar kullanılabilir demiştiniz sabah.
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamındadır. Size ithafen yazdığım bir yazı yok, buraya sipariş verenleri bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Yaptığınız ayıp, terbiyenizi takının.

• dji mavic satın almak istiyorum ancak gümrük işlemleri nasıl ilerliyor? shgm kaydfını nasıl yaptırıyoruz ? öncelikli kargo dediği hangi firma oluyor ? (54 dolar kargo ücreti var)
  • 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.