Şimdi Ara

Mini Warriors Triniti (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
14.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alashın skili dodge yapiyor. Peki sadece kendi mi dodge oluyor yoksa arkasindaki minionlari dodge oluyormu? Birde lancelota birşeyler olmuş skill kullanma süresi azalmiş sanirim ben kullaniyodum çok ise yaramiyodu ama simdi min. 10 kere skill kullaniyor 17 kere kullandigini gordum istatistiklerde troops olanda ilk 3 e giriyor hep birşey degismis ama ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9756213F3 -- 2 Ekim 2015; 21:49:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squadının dodgesini arttırıyor alash, lance ise buglu şuanda o nedenle durmadan skill kullanıyor. Gelen güncelleme ile normale dönecek o zamana kadar kullanıyor herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Squadının dodgesini arttırıyor alash, lance ise buglu şuanda o nedenle durmadan skill kullanıyor. Gelen güncelleme ile normale dönecek o zamana kadar kullanıyor herkes

Doğru kafam karıştı,peki kendi skili özelliklerinde yazan dimi sadece? Skili direk kendisini etkilemiyor? Lancelota şaşırdım yardırdı gidiyor arkaya sarktımı komple bitiriyor orayı. Galahad ve lancelotta 5 sn yazıyor skill tekrar kullanma sürelerinde,güncellemden öncede 5 sn miydi?
  • Bide yeni bi kolye gelmis depravity necklace. O ne ise yariyor?

• quote:

Squadının dodgesini arttırıyor alash, lance ise buglu şuanda o nedenle durmadan skill kullanıyor. Gelen güncelleme ile normale dönecek o zamana kadar kullanıyor herkes

Oyunda sürekli dengeler değişiyor takip etmekte zorlanıyorum artık.

Üstad rally de değişiklik yapıcam , yedek kadrodan hangi heroları direk almalıyım kimleri çıkartmalıyım rica etsem yardım edebilirmisin?

Mini Warriors Triniti Mini Warriors Triniti

• wither kullanıcısına yanıt
    Her güncelleme ile takım degiştiriyoruz hocam haklısınız ben şuanki durumda kullanılması iyi olan heroları yazayım elinizde olan sistemi ayarlarsınız kendiniz.
    Hyacinth, alash, ignatious, elizabeth, philinius, sarky, 1-2 adet 3* okcu, edward, gawain, cedric, cannon, octavious, circe, carter, sarah, terim, shazzo, william bunları kullanarak rally oluşturabilirsiniz.

• quote:

Her güncelleme ile takım degiştiriyoruz hocam haklısınız ben şuanki durumda kullanılması iyi olan heroları yazayım elinizde olan sistemi ayarlarsınız kendiniz.
    Hyacinth, alash, ignatious, elizabeth, philinius, sarky, 1-2 adet 3* okcu, edward, gawain, cedric, cannon, octavious, circe, carter, sarah, terim, shazzo, william bunları kullanarak rally oluşturabilirsiniz.

Teşekkürler cevap için.Yeni bir rally hazırlıyim bu verilere göre hemen.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Üstatlar değiştirmem gereken bişey var mı?

bi de legion olayı nedir?

• tahreat T kullanıcısına yanıt
    Resimler bende görünmüyor o nedenle bir şey diyemiyorum rally için
    Legion dedigi ise guild sistemi. Büyük ihtimal 30 kişi kapasiteli olacak guildler. Guild savaşı, aktiviteleri eklenecek yavaş yavas.

• Dün telefondan baktım mobilde görünmüyor ama bilgisayarda görünüyor :) rally dışında 9-10 tane buralarda adı geçen herom var. sen kadar bu işe emek vermediğim için heroların savaşalanında yapabileceklerini bilmiyorum. anca lvl kastım ekipman topladım. bi de ninjalarım lvl11de. onları baya etkin kullanıyorum. ah resimleri görebilseydin de bikaç öneri verseydin. klansavaşlarından sonra bu oyuna fena kaptırdım kendimi :)
    Foruma sadece mobilden girdigim için görme imkanım yok ama diger arkadaşlar görünce mesajınızı geri dönüş yaparlar herolar ile ilgili
    Academy içinse ninjadan önce heal ve mist'in fullenmesi gerek. Onlardan sonra digerlerine geçilmeli

• Legion ne zaman olacak

• Edward iv ün skilinde boost yaziyor,atagini hizlandiriyor peki skill atma hizini da artiriyormu örneğin okçuya yada merline boost verdiginde daha cok mu skill kullaniyorlar?

• üstad peki hangi kolyeleri kullanalım? :)
  • sadece skili kullandıgında daha fazla vuruyor. Skill kullanma hızına etkisi yok.

Hocam o konu karışık biraz heroları yazarsan teker teker yazarım

• quote:

sadece skili kullandıgında daha fazla vuruyor. Skill kullanma hızına etkisi yok.

Nasıl yani? boost demek hızlandırmak demek değilmi skilin gücünü mü artırıyor?
  • 100 vuruyorsa mesela boostu alınca 150 vuruyor gibi ne oranda arttırıyorsa edwardın skili tam bilmiyorum ama mantık bu.

• Oyun guzel oynayin oynayin.
    Tam monoton isi.
    Sabah uyan Pvp + gorev, gold harca cik
    Aksam Pve gold harca cik, uyu

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.