Şimdi Ara

Mini Warriors Triniti (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
14.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Achilles'i kullanıyorum ben alashın yani dodgenin antisi bir hero. Lvl 102 yaptım 2 günde oldukca memnunum. Saladin ise pek iyi degil. Ignatious, achilles, leonidas, gawain, urza pikeman sıralamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • druen kullanıcısına yanıt
    Merlini günlük görevlerden hiç vermediler hocam yanlışınız var. 600 tl civarında bayılıp aldık kendilerini

• yıllar once merlini veriyorlardı simdi bazı heroları şu kadar görev karsılıgı filan verdikleri gibi. hani kurda binen heroyu pvp de veriyorlardı ya ondan da önce idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: Ezquero33

Merlin coştu
     Mini Warriors Triniti

merlini o kadar para verip aldın mı yoksa eskiden mi almıstın? eskiden günlük gorevlerden veriyordu merlini, ama ozamanlar günlük gorevler hızlıcaprestij arttıyor hero lvllerii geride kalıyor diye yapmıyordum merlini alamamıstım. hala içim yanar. oyundaki en iyi hero

Günlük görev vs hatırlamıyorum,merlin için para yatırmadım elmas alıyorum ve 3000 elması alınca merlini vermiş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Achilles'i kullanıyorum ben alashın yani dodgenin antisi bir hero. Lvl 102 yaptım 2 günde oldukca memnunum. Saladin ise pek iyi degil. Ignatious, achilles, leonidas, gawain, urza pikeman sıralamam

Alashın karşısına mı koyuyorsunuz? Skilinin çevirisi nedir peki
  • Dodge den etkilenmiyor atak artışı, alashın karşısında daha da etkili oluyor sonuçta alash oyunun en iyi tankı.

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Dodge den etkilenmiyor atak artışı, alashın karşısında daha da etkili oluyor sonuçta alash oyunun en iyi tankı.

alashın tanklık bir özelligi yok. askerlerinin var onlarda alan vuran büyülerle temizleniyorlar.

suan icin en iyi tank Eugene(bence)

ama tanklar da cok etkili olamayabiliyorlar. büyücüler %50 bonus vuruyor tanklara. onların karsısına tank koymamak lazım. ayrıca tankların ve askerlerinin damageleri çok düsük oldugundan eğer rally de fazla tank olursa düsmanınızı 3 dk da yenemeyebiliyorsunuz. oyunun en etkili herosu merlin, sonra Lancelot, 2 healer hero, uzayan ve zorlanan ucu ucuna yendiginiz fightlarda arkaya seva ,azod gibi 2 okcu koyarsanız savası alan herolar oluyorlar. seamas'ın askerlerine yeterli heal basarsanız resmen duvar örüyorlar. heleki seamos askerlerinicrusade yaparsanız karsı düsmanın merlini kendini öldürebilir. seamosun arkasına el-cid yada hyacinth koyarsanız etkili oluyorlar.

lancelot ve ıgnatius'u karsısı bos bir yere koyarsanız arkadan girip saglam temizlik yapıyorlar.

Ayrıca Terim in ejderhası cok taktikseldir. normalde bircok skill base damage veya base statdan hesaplannır ama Terim'in ejderhası direk Terim'in attack/defans ve canının %172 si özellikte ve en arkada cıktıgından arka taraftaki alan vuran heroların (okcular, merlin vs) tüm alan büyülerini kendine cekiyor. coook saglam bir tank arkadaki rangeleri oyalıyor. bu sebepten Terim'i saglam itemlerle donatın. dodge onemsiz Terimde. defans ve can yüksek olan itemleri Terim'e giydirin.

infantry heroların askerlerini scutari yapıp arkasına heavy musketer koyarsanız etkili oluyor. bu etkiyi arttırmak icin en iyi dizilim en önce 1 infantry (scutarii askerli) arkasında galahad (veya onun 3 yıldızlı heroları, bunlar yere vurup stun yapar) ,en arkayada edward ve 1 musketer daha koyarsanız bu sıralama da 3 tane stun yapan ve 2 tane stun olan hedefe %50 bonus vuran askerliniz olur. edward ın yüksek crit ihtimali var. edwardın critini düsürüp askerlerinkini arttıran kolye ile edward ezici bir hero haline dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 14:18:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jxss

Achilles'i kullanıyorum ben alashın yani dodgenin antisi bir hero. Lvl 102 yaptım 2 günde oldukca memnunum. Saladin ise pek iyi degil. Ignatious, achilles, leonidas, gawain, urza pikeman sıralamam
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 23:03:57 >
    Bana niye bunları anlattınız anlayamadım ki alash oyunun en iyi tankıdır aksini iddaa edenin oyun bilgisi sorgulanır alash dedigimde kendisi ve squadıni söylüyorum bende ztn, ayrıca eugene kötü bir herodur. Bu dediklerim +180 lvl ve top 200 için geçerlidir.

İşe yaramıyorsa yapmayınız, ben fikrim soruldu söyledim

• +180 icin ise ben daha o lvlde degilim birsey demeyecegim :)
     Mini Warriors Triniti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 15:17:19 >
    Dogrudur hocam, achilles in skilindeki enemy kelimesini bir daha okuyun bence. Enemy tartışmasını forumada saralım Bir de şu var bu oyun çinlilerin ve yazılarda bolca hata mevcut. Bu yazıyor deyip de güvenmeyin oyun içinde teyit etmedikce achilles veya alash a sahipseniz oyunlarda karşılaştırın etkiyi gözlemleyin sonra bir daha konuşuruz isterseniz.
    Bir de şunu ekleyeyim alash oyundaki en yuksek dodgeli hero en azından bendeki öyle squadları dışarı atıp ikisi karşılasınca bile alashın antisi oluyor bana göre. Halberdierin assasinlere olan üstünlügünüde eklersek alashı en rahat counterlayacak hero sonucuna ulaşıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxss -- 30 Eylül 2015; 16:06:17 >
    Peki benim anlamadığım achilles neden squat'ın dodge'sini pas geçemiyor ? neden sadece hero da işe yaradığını düşünüyorsun ? Skill'inde "enemy" yazıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaskn

Peki benim anlamadığım achilles neden squat'ın dodge'sini pas geçemiyor ? neden sadece hero da işe yaradığını düşünüyorsun ? Skill'inde "enemy" yazıyor..
    tamamen benim yanlıs anlamamdan kaynaklanan birsey
     Mini Warriors Triniti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 23:04:34 >

Alash achilles meselesine dönersek minionlar zaten dodge yapamıyorlar bunu biliyoruz eee olay nerede kopuyor o halde dersek alashın minionunu assasin seçiyor herkes bende dahil bunların özelligini açıp bakarsan 10 dodgeyi görürsün minionda. Sonuç böyle olunca hero da minionlarda achillesden etkileniyor. Achilles= alash-killer sözüyle konuyu kapatıyorum

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 23:08:39 >
    Arkadaşım bilmiyorsan iddaa etme. oyunun yapımcılarından biri cevap verdi özel olarak sordum bu soruyu insanları yanlış yönlendirme. Iki kelime ing biliyorsun diye de oyunu çözdun sanma daha minion dodgesinden haberin yok konuşuyorsun. Alıntı yapmazsan memnun olurum boş beleş kaynak olmadan konuşuyorsun.

990k lık savunma verisiyle gelmişsinde alashın yaptıgı 7m lik savunmayı görmek istersen pmden numaranı at yollayayim whatsapp dan. 990k savunmayı kullandıgım 20 herodan 10 tanesi yapıyor zaten

• öncelikle cok özür diliyorum. tamamen benim hatam.

achillesi ismi archera benzediginden midir nedir robinhood ile karıstırmışım. şimdi farkettim. ben sürekli rabinhoodun skilinden bahsediyorum. onun armor düsürme ve dodge silmesinden bahsettim. nerden aklımda kaldıysa onun ismini achilles diye hatırladım. üstte soylediklerimde ben hatalıyım. verdigim rahatsızlık ve hatadan dolayı özür dilerim :)

hatta 2-3 yazı üstte bir resim paylastım, sitedeki sorundan dolayı gorunmuyor, göremek icin tıklamak lazım resme. orada bile robinhoodun yazısını paylasmıstım.

üstteki yanlıs yorumlarımı sildim, karısıklık olmasın :)

bana sabrınızdan dolayı tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 30 Eylül 2015; 23:11:44 >

Sonunda anlaştıgımıza göre sıkıntı yok

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.