Şimdi Ara

Mini Warriors Triniti (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
14.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cannon en alt en arka ma yi cikar robin hood varsa kullan yoksa baska bir fb koyabilirsin ( bu arada senij herolar benden iyi ben baya bi şanssiz dim ) ell cid bir alta al shozzo öne Okçu onun yerine en arkadaki okcu cannonun yerine koy glahad ta en arkadaki okcunun yerine koyar isem daha güzel olur rally'in bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaskn M kullanıcısına yanıt
    el cidi aşağı alırsam ortada olmuş oluyo ortada olunca sağa sola keyfine göre gidiyo ben onu hycinth ile yanyana koyuyorum ikisinin skilleri beraber olunca daha etkiliyo oluyo,edit yapmıştım o en arkadaki okçunun rangeini artıran kolyesi var bikaç adım gelip direk atıyo okunu ondan arkada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitro gliserin -- 19 Temmuz 2015; 23:52:58 >
  • nitro gliserin N kullanıcısına yanıt
    Aşşağıya dayar isen rally i saga sola saldirmaz el cid (: tek taraf açık oynamak en mantiklisi acik olan kisma da en iyi tanklarin konması ... fazla yayilmak iyi degil dmg odaklanmiyor... resim yükledim yüklendi dedi ama olmadi sanırım .. telden bu kadar.. bide benim rally iyi değil zaten baya eksik herom var.. dun 25 defa refles ettim tavern ni 1 tane istediğim hero geldi acinasi durum.. dizilim konusunda dediğimi 2. Veya 3. Rally de dene bi istersen komplr assagiya dayayip herolari tek taraf açıklik.. okcu da range amuleti de yanlış bence onlar vurmali surekli (:

range amuleti niye yanlış anlamadım? çıkan 3 yıldızlarıda al bidaha çıkmasın 4 yıldız çıkma şansı artar
    Saniye başı heal veren bir amulet Ma lar karşısında çok daha yararlı olacaktır 3* okçu için.. 1,2 skill daha atıp ölme fırsatı olur hp leri düşük olduğu için.. yada direk dmg vuran amuletler ölene kadar daha fazla dmg vurmasını sağlar... ama uzakta durmasının pek bir yararı yok açıkcası güzel güzel tankların war zaten önde güzel bir dizilimde pek yenilme şansın yok..
  • Benim rally de aşağıda ki gibidir fikri olan şöyle olsa daha iyi olan gibi şeylere açığım dır :) sonuçta pek tecrübem yok 2 aydır oyundayım :)
     Mini Warriors Triniti Mini Warriors Triniti

rainhard ile summer 'sı rally ye dahil etmeyi düşünüyorum ama 1.8 den sonra geldiler.. vide merlin ve hyacainth ti yeni dahil ettiğim için zaman ve paraya ihtiyacım war sonra :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaskn -- 20 Temmuz 2015; 12:23:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaskn

Saniye başı heal veren bir amulet Ma lar karşısında çok daha yararlı olacaktır 3* okçu için.. 1,2 skill daha atıp ölme fırsatı olur hp leri düşük olduğu için.. yada direk dmg vuran amuletler ölene kadar daha fazla dmg vurmasını sağlar... ama uzakta durmasının pek bir yararı yok açıkcası güzel güzel tankların war zaten önde güzel bir dizilimde pek yenilme şansın yok..

Mantikli dedigin,arkada diye o kolyeyi vermistim. Can veren 2 kolyede ondeki okcularda yenisi gelsin ona veririm. Cedrici koydum unit adminde degistirdim gelistirdigim ama kullanmadigim bi heroyla. Hycinth in onune koydum 255 can basiyo kendine hycinth yanina gelince :) bide can veren kolye vereyim :))

Sarky le gilles gelmedimi, Paralari bayilmissin merlin almissin. Unit adminde kullanmadigin hero varsa onunla degistirebilirsin squadini elmasin vardir merlin alabildigine gore. Sarky banada zor geldi ama gillesi alana kadar varya.. Baya bi zor geldi gilles. Leonidasin skili ne ise yariyor critical damage diyorda ne ise yariyor o,bende kullandim skili 10 ama istatistiklerde hic üstlere cikamadi

Acıta acıta bayıldım :) neyse sarky var gilles gelmedi ama.. ekledim zaten screenshot ı bi önceki msg de.. gün itibari ile 141k ap oldu rally de..
    Şimdi leonidas a gelince zaten idare eder bir hero leonidas .. 5* def veren yüzük ve full ap ekipmanı ile artı olarak robin hood olmazsa olmaz rally de pek bir işe yaramaz..
    ama bendeki gibi edward + robinhood war ise rally de ve ekipmanı da iyi ise zaten 1 crit vuruşunda 10 000 - 13 000 arasında dmg çıkarıyor :) biçer döver oluyor.. ben onu dolandırıyorum gerçi rally de öldürülmesi gereken bir tank war ise hemen onun önündeki sıralamada 2. yere felan koyuyorum gidip öldürüyor.. ama her türlü ilk hero dan sonra squat ı öldüğü için etkisiz kalıyor..

leonidasın skill'i crit dmg ci arttırıyor.. arttıkça critte çıkardığı dmg yükseliyor.. Bide ben melee atacker heroları seviyorum daha 2,3 ay en azından tutarım rally de :) belki sürekli.. daha iyi bir heron war ise kullanmak daha mantıklı senin için...

Sarky varmia gorememisim. Melee atacker dedigin herolar e oluyor? Birde defence kavrami nedir tam olarak,bi heronun ölmesi ne kadar dayanacagi canina bagli sonucta,defence ne ise yariyor

melee attacer hero'lar düşman ile yüz yüze dövüşen elinde kılıç veya mızrak olan herolar oluyor.. oyundaki karşılığı pikeman , paviser , infantry bunlar yayan olanlar bide atlılar war :)

Deff kavramı ise skill harici burulan dmg ilk olarak defance ' sa yansır ondan geçebilenler hero nun healından düşer.. ne kadar yüksek deff olur ise o kadar az can düşer..
    bide dodge war oda direk skill harici vurulan dmg ten direk kaçınma oluyor tutar ise 0 dmg yiyorsun.. :)
    hatta alash'ın çok iyi bir tank olmasının sebebi dodge özelliğini tüm squat 'tına vermesi .. ölmüyorlar o yüzden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaskn -- 20 Temmuz 2015; 14:30:14 >
  • Baya bir insanız aslında whatapp grup mu kursa yakında guild sistemi de geliyor belki bir guild ?
    ilgilenenler ekliyebilir. 554 3338999
    Bende onlari seviyorum okçu atlilari kaldirdim cedric koydum

• Sistemler tam oturana denemeler yapılıp doğru herolar taktikler bulunana kadar biraz daha bekleyin derim rolantide oynayin yani ben suan o mode tayim.

• Bilgi paylaşımı yapmak isteyenleri whatsapp grubuna bekleriz, numaranızı pm atabilirsiniz.

• Yeni hero Terim ile ilgili gelişme varmı.Elimde bekliyor yatırım yapmaya değer mi acaba ?
  • wither kullanıcısına yanıt
    Yeni herolardan cedric dışındakiler pek tutulmadı. Bende summer ve cedric kullanıyorum şuanda ama cedric haricindekiler zaman kaybı.

• v1.8.5 hero Saladin, Units: Infantry. Skill: Release at the start of the battle boosting attack of heroes in the same row by {0}% for {x} seconds. Hero type: an elite hero with powerful physical attack

v1.8.5 hero Achilles Units: Pikeman, Skill: Attack is increased by {0}% once enemy dodges his attack. The effect will wear off after the next attack dealt and this attack cannot be dodged. Hero type: Nightmare for dodge troops.

1.8.5 le gelecek yeni herolar ingilizcesi iyi olan biri tam olarak çevirebilir mi skillerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistikus8 -- 30 Temmuz 2015; 22:43:05 >
  • balistikus8 B kullanıcısına yanıt
    İlk olarak saladin ; Sawaş başladığında skill aktif olacak belli bir yüzde ile belli bir saniye boyunca aynı sıradaki herolar a attack verecek..

achillies ise ; sanırım karşısındakinin dodge si kadar attağını yükseltip bir karşı atack yapacak ve bu yaptığı atack dodge ye takılmayacak direk vuracak.. Kısacası anti alash olacak hero..

böyle bişiler yanlışım yoksa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaskn -- 31 Temmuz 2015; 14:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Yeni herolardan cedric dışındakiler pek tutulmadı. Bende summer ve cedric kullanıyorum şuanda ama cedric haricindekiler zaman kaybı.

En azından yarısı işe yarasaymış yeni heroların.
    Aslında Sinyor Terim'e ingilizce skill i koysalarmış , ingilizce konuşarak düşman heroları stun etseymiş fena olmazmış

Bir de şu 11 ve 12. Skill olayı anlamsız olmuş.İstediği materyal 285000 power lı herodan düşüyor,verdiği özellik 9 dan 10 a geçer gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 3 Ağustos 2015; 12:31:50 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.