Şimdi Ara

Mini Warriors Triniti (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
14.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal seyrinde artmiyor her heronun skilleri... rainhard 'a 11. Seviye seyrin 3 katı o ve onun tarzi olan herolar yükselişte eugene gibi oda skilleri 12 olunca cok iyi hero olacak (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaskn

Normal seyrinde artmiyor her heronun skilleri... rainhard 'a 11. Seviye seyrin 3 katı o ve onun tarzi olan herolar yükselişte eugene gibi oda skilleri 12 olunca cok iyi hero olacak (:

Octavius gelcek az kaldi koycaktimda kafam karisti reinhardda var cunku kenarda,1 seviye tabi. Eugene demisken bunun skili ne oluyor ne kadar can veriyor

• Bakın bu dramdir.
     Mini Warriors Triniti
  • nitro gliserin N kullanıcısına yanıt
    Suanki hali 16 saniyede bir 10 saniye boyunca atilan tüm skilleri heal olarak yansıtıyor kendine yani 5k dmg vururlaraa 5k heal oluyor o zaman aralığında seviye 11 de 15 , 11 muhtemel 12 de 14 , 12 olacak yani savaşın neredeyse %40 kında heal olacak (:

• balistikus8 B kullanıcısına yanıt
    Light hero dediği ne oluyor peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: balistikus8

Bakın bu dramdir.
     Mini Warriors Triniti

Rally den çıkar light heroyu oraya koy,skill 11 yapmak icin parca vermis onu mutlaka al. Light hero ne bu arada

• quote:

Suanki hali 16 saniyede bir 10 saniye boyunca atilan tüm skilleri heal olarak yansıtıyor kendine yani 5k dmg vururlaraa 5k heal oluyor o zaman aralığında seviye 11 de 15 , 11 muhtemel 12 de 14 , 12 olacak yani savaşın neredeyse %40 kında heal olacak (:

Bu ne demek anlamadim(11 de 15 , 11 muhtemel 12 de 14 , 12 olacak)

Birde heal verirken cani gitmiyo dimi

• Ya challenge ve elite lerde dün savastim ödülleri aldim skill artirmak icin olanlari,hala received diyor her gün yenilenmeyecekmi bu? Hep eventten enerji bayılıp mı scroll alıcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitro gliserin -- 19 Temmuz 2015; 20:10:30 >
    Skill 11. Seviyede 15 saniyede 11 saniye boyunca dmg skillerini heal skilline çevirecek seviye 12 de skill ,14 saniyede 12 saniye boyunca bu işlevi yapacak (:

• mustafaskn M kullanıcısına yanıt
    Heal yaparken canı gidiyormu sonuçta karşıdaki vuruyor, yoksa etkilenmeden mi heal veriyor?
    Gitmiyor direk heal olarak geliyor cani doluyor.. suam bile idare eder bi tank. Ben yokluktan kullanıyorum talihsiz bir şekilde çok dandik herolar geldi bana (:cannon bile yok zamaninda pvp leri yapmadığım için skill kasmistim sadece.. bilmez iken...

2 şey sorucam birincisi reinhardın skilinin 11 e basılınca 3 kat arttığını nereden öğrendin ve resmini attım ödülü aldım received diyor artık,direk geliyor ödül. Ama 1 gün geçti hala received diyor o öyle kalacakmı?
     Mini Warriors Triniti
  • Light hero dedigi light cavalry atlılar yani

tek sefer için o ödüller diye biliyorum.

skillerin 11 12 halleri

http://forum.trinitigame.com/forum/viewtopic.php?f=115&t=540608&hilit=11+12
    Normalde her lvl da 0.5 saniye artiyor 10 na kadar 10 , 11 aralığı 1.5 saniye 0.5×3 =1.5 (:

• quote:

Normalde her lvl da 0.5 saniye artiyor 10 na kadar 10 , 11 aralığı 1.5 saniye 0.5×3 =1.5 (:

3 kat diyince bende bisey sanmistim :) 11.5 saniye ölmüyor yani? Tek seferlik mi yoksa 2-3 kere skilini aktif edebiliyormu? Kimi koysam bişiler oluyo koymadigim adamlar gücleniyo:)) Benim rally de bu,shazzo neden koydum bilmiyorum..

Mini Warriors Triniti

Not: En gerideki okçunun range ini artıran kolyesi var bikaç adım atınca atağa başlıyo baya uzun range. Morgana nın da hızlandırıcı kolyesi var hızlıca öne geliyo ondan öyle arkadalar. Nicolai yi de kaldırmayı düşünüyorum englefield kaldırdım oda tek başına işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitro gliserin -- 19 Temmuz 2015; 23:33:59 >
    Bişey sanmalisin bence (: normal ilerleyise nazaran 3 skill birden artmış gibi oluyor.. Diğer herolarda bu oran da artış yok.. mesela leonidas %15 oranla atıyordu skill i 11 se 25 yapmislar rainhard gibi olsa %45 olması gerek gibiydi.. neyse 20 saniye de bir 11 saniye boyunca ölümsüz olacak.. ama söyle bişi var o scroll lari toplamak cok dert yani 280k attack var onlari yenebilmek ayri bir dert.. bende 140k attack var belki 4 aya o düzeye gelirim ozamanda 2.0 çıkar (: eski herolara devam et sen derim ..

20 saniyede 1 aktif oluyor o skill 11.5 saniyede sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Merhaba, 3 MA kullanmanı öneririm ama yok böyle iyiyim diyorsan öncelikle robin hood varsa nicholai'ye gerek yok. MA'lar tek başlarına etkisizler üçü birden kullanılmalı ya da hiç kullanılmamalı. Gawain de çıkmalı alfredi görüyorum kenarda hemen rally e katılmalı hatta baska muskeeter da eklenebilir. William 1.8 güncellemesi gelince summer ile degişir, shazzo dışarı alınıp 2 tane 3* okcu yapılabilir. Rally fena görünmüyor ama merlin eksik işte o etkiliyordur. Bir de squad için 18e kadar elmasla basılıp, ondan sonraki squad malzemeleri farmlanmalı bence.

3 MA önermenin sebebi ne benim dizilisin fotosunu attım. 3 ma olunca heroları öldürebiliyorlarmı skilleriyle?
     Mini Warriors Triniti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitro gliserin -- 19 Temmuz 2015; 23:39:19 >
    Rally ni atabilirmisin merak ettim,leonidas demişken onun skilini ful yaptım critical hit i artırıyor fakat bu ne işe yarıyor? staticticlerde hiç üst sıralara çıkamıyodu kaldırdım bende
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.