Şimdi Ara

Mini USB duvar şarjı. her türlü mp3 player ve telefon için. Blackberry marka 10 tl 10 adet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Mini USB duvar şarjı. her türlü mp3 player ve telefon için. Blackberry marka 10 tl 10 adet
    Elimde adetli olarak var. Sıfır veya 1 2 kez kullanılmıştır. Orjinal blackberry'dir. Denenerek gönderilecektir. Mp3 cihazlarınızı da şarj etmek için birebirdir. Kalitelidir. İade garantilidir. Çiftini fiio e5 ile takaslarım. Sorularınızı başlık altında sorabilirsiniz.
    Dükkan formatlı oldugu için 5 tl+ kdv dir kargo ucreti.
    Not: koşulsuz iade edebilirsiniz.
    Fiyatı yuksek bulan pm atsın lütfen. Çok araştırmadan fiyatını yazdım.
    Blacberry Wall Charger
    Fiyat : 10 TL Miktar : 10 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hocam bunun başka resmi varmıdır prize takılan ucu takılıp sökülen cınsındenmidir.yani dügmesine basıp o prize gelen ucları sökülen şarşlardanmıdır
  • Hocam prize katılan uclarının sökülüp takılan tıpdemıdır. Başka resmı varmıdır hocam.
    benım kardeşimin şarjını kırmdı benım cocuk. Kırılan blackbery psm04r-050cchw2 modeli varsa elınde foto yolarmısın bana pm attım adresimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 1 Mayıs 2012; 22:47:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.