Şimdi Ara

Mini Onarım ve Tramer Kayıtları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın ön tamponun ızgarasında ve tampon lipinde kırık olustu! Bunu gidip serviste yaptırmak istiyorum kasko sigorta falan uğraşmak istemiyorum! Bu işlerinde acemisiyim ve tramer konusunda hassas olduğum için merak ettim şimdi onarımı yaptırırsam bu islem tramerde çıkar mı? Kaza falan değil neticede plastik parça üstelik! Yani 100 lirada olsa çıksın istemiyorum! Hani yanlış anlamayın kurnazlık peşinde değilim satarken falan sıkıntı olması açısından değil zaten olmaz da 😄 ufak bir şey ama hassasım bu konuda! O yüzden merak ettim!

TEMSILI RESIMLER
    Mini Onarım ve Tramer Kayıtlarıu
    Mini Onarım ve Tramer Kayıtları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, genelde şu şekilde oluyor.

2015 te mini onarım hakkınızı kullandınız diyelim.

Eğer 2016'da aynı şirketten kasko yaparsanız hasar görünmüyor, şirket değişirse hasar işleniyor.
  • Bazı sigorta şirketleri mini onarımı hasar kaydı olarak işliyor bazıları işlemiyor..Bunu öğrenmeniz lazım öncelikle..Ben 2 sene 2 kere sigorta şirketinden mini onarım yaptırdım işlenmemişti ve başka şirkete geçtim bu sene karşıma sorun olarak çıkmadı
  • Hasar kaydı takıntısı olan adam net arabadan anlamıordur öyle adamlarada zaten araba satılmaz.
  • Benim aracıma 2015 te yapılan 170 tl lik mini onarım tramere işlenmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahlep -- 31 Ocak 2017; 7:52:10 >
  • mahlep kullanıcısına yanıt
    saniyide yaptırsam tramere kayıt olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Merhaba, genelde şu şekilde oluyor.

2015 te mini onarım hakkınızı kullandınız diyelim.

Eğer 2016'da aynı şirketten kasko yaparsanız hasar görünmüyor, şirket değişirse hasar işleniyor.

Yani bu onarımı yaptırırsam seneye yine aynı kasko şirketine mi yaptıracam?

• Adamın ilan başlığı bile hazır!

İlk sahibinden emsalsiz, hatayı kusuru kendinde ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzTürk23

saniyide yaptırsam tramere kayıt olur mu?

Taramere kayıt olması olması için yetkili servis ve özel servis tarzı olması lazım. Sanayide yaptırırsan herhangi bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Adamın ilan başlığı bile hazır!

İlk sahibinden emsalsiz, hatayı kusuru kendinde ara.

• axa oyakta Tramere giriyor.Anadolu sigortada Tamer e girmiyor.bizzat yaşadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis iki plastik parça için 2-3 bin tl arası fiyat biçti şaka gibi. Gidip plastik kalıbın döktürsem o kadar olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.