Şimdi Ara

mini onarım hk...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu gün beşiktaşın dar sokaklarında geri geri giderken kaldırım da bulunan mantar

duba mı her neyse ona vurdum

sonuç arka kapının alt kısmın da ezik vs oluştu ben bunu mini onarımdan hallede bilir miyim

ya da ne yapmalıyım , özel sanayi de kaç paraya yapılır ?

mini onarım hk... mini onarım hk...
     mini onarım hk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bertuğ_ -- 30 Mayıs 2015; 18:20:03 >

• böyle küçük hasarlar çok can sıkıyo geçmiş olsun
  • Çoğu kaskonun 3 tane mini onarım hakkı vardır. 3Unu birleştirip yaptırabilirsiniz. Benzer olay marspiyellerimin başına geldi. Her sene ufak rötuşlar yaptırırım eğer ordaki araca teşhis koyan göreviyle iyi anlaşırsanız bunun dışında seylerde yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://youtu.be/7Sh5HftJgqE Yardımı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

Çoğu kaskonun 3 tane mini onarım hakkı vardır. 3Unu birleştirip yaptırabilirsiniz. Benzer olay marspiyellerimin başına geldi. Her sene ufak rötuşlar yaptırırım eğer ordaki araca teşhis koyan göreviyle iyi anlaşırsanız bunun dışında seylerde yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun.

bu dediğiniz işlemi sadece Auto king yapıyor dimi?

aracımın da buna benzer ufak bir ezik daha var yetkili serviste sormuştum servis biz kaporta işlerine bakmıyoruz demişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

Çoğu kaskonun 3 tane mini onarım hakkı vardır. 3Unu birleştirip yaptırabilirsiniz. Benzer olay marspiyellerimin başına geldi. Her sene ufak rötuşlar yaptırırım eğer ordaki araca teşhis koyan göreviyle iyi anlaşırsanız bunun dışında seylerde yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun.

bu dediğiniz işlemi sadece Auto king yapıyor dimi?

aracımın da buna benzer ufak bir ezik daha var yetkili serviste sormuştum servis biz kaporta işlerine bakmıyoruz demişti...

evet Auto King Trabzon şubesinin hizmetlerinden çok memnun kaldım şimdiye kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.