Şimdi Ara

Mini/Mobile Sürüm 'Uygulama ile Aç' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 14 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kartal Göz (10 mesaj) programmer_onur (6 mesaj) Jeolog. (4 mesaj) ilker07 (4 mesaj) YOURMOVE (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (27 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
54 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Mini/Mobile Sürüm 'Uygulama ile Aç' sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    569 Mesaj
    Beni de illallah ettirdi. Tez zamanda düzeltilmesi lazım. Forum zevkimizi elimizden aldı.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17792 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sorun devam ediyor. Aynı simge altta çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 13 Ekim 2020; 0:29:19 >
  • Kıdemli Yarbay
    2715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Sorun devam ediyor. Aynı simge altta çıkıyor.

İlk başta da yazdım. Bu sorun değil, sorun olsa düzeltirlerdi şimdiye kadar. Uygulamayı yüklememiz için dayatılmış bir şey :)

|
    |
  • Yarbay
    13366 Mesaj

Yine başladık. @Jeolog.

Bu salak butonu niye her defasında görmek zorundayız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner Aksoy
    4263 Mesaj

Hocam butonu kapattığınız durumda bir dahaki oturuma kadar gözükmüyor. Siz de bu şekilde değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13366 Mesaj

Yeni bir DH linkine tıklayınca yine açılıyor. Her DH konusuna girdiğimde yine açılıyor.

Ayrıca neden her oturum yahu? Ben bunun uygulamasını kurmak istemiyorum zaten. Bu işkence neden. Hayır bir kere tıklarım iş biter daha ne? İlle de bu buton olacaksa zaten sağ üst köşede bu buton var. Oradakini belirgin hale getirirsiniz olur biter. Niye kullanıcıyı kanser ediyoruz?

|
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13366 Mesaj

@Jeolog.

DH'e her girildiğinde 1 kez çıkıyor ancak ben birden fazla konuya ayrı sekmede aç dediğimde açılan her sekme için bu aptal buton çıkıyor. Örneğin en popüler konularda sıra sıra her birini ayrı sekmede aç diyorum 20 sekme açsam 20 kez bu butonla karşılaşmak durumunda kalıyorum. Buna bir ayar çekin artık.

Ayrıca bu butonu ne zamana kadar göreceğiz. Ben uygulama kurmak istemiyorum. Neden her girdipimde bu gıcık butona basmak zorundayım yahu!

|
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    Zorla güzellik olmaz. Girdiğimiz her sitenin uygulamasını kuracak olsak evin yolunu bulamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Hocam butonu kapattığınız durumda bir dahaki oturuma kadar gözükmüyor. Siz de bu şekilde değil mi

Tarayıcıda her sekmede ayrı ayrı butonu kapatma ameleliliğiyle uğraşıyorum. Bunun için çözüm ne zaman gelecek?

|
    |
  • Yarbay
    13366 Mesaj

@Jeolog.

Yahu şu meseleye bakacak olan cevap verecek olan yok mu aloooooo?

• Caner Aksoy
    4263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

@Jeolog.

Yahu şu meseleye bakacak olan cevap verecek olan yok mu aloooooo?

hocam, burası ile ilgili bir değişiklik olmadı. Çalışma şekli böyle. Ama ileteceğim. rahatsız olma sebebinizi anlıyorum.

• Kurmay Yarbay
    17792 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

hocam, burası ile ilgili bir değişiklik olmadı. Çalışma şekli böyle. Ama ileteceğim. rahatsız olma sebebinizi anlıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam Mini ve Mobile sürümde Özel Mesajlarda arama yapınca hiçbir sonuç çıkmaması şeklinde başka bir sorun var. Konuyla ilgisi yok ama takip ettiğiniz için yazayım dedim.

Bir de bu başlık konusuyla ilgili "uygulama ile aç" simgesi "Mobile" sürümde her gün çıkıyor X ile yok etsek bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    13366 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

Geç de olsa dönüş yapmana sevindim. Bu bahsettiğim şey yalnızca beni rahatsız eden bir şey değil. Birçok kullanıcı bundan şikayetçi fakat insanlar şikayet sıralamaktan yıldı artık. Bu dayatma forum deneyimini herkes için baltalıyor. Herkesin sabrı da aynı değil, adam uygulamayı yüklemek yerine foruma daha da girmez veya işi düşerse sadece kırk yılda bir masaüstünden giriş yapar çıkar.

Yani o gıcık butonu aşağıya koymak yerine sağ üst tarafta -bir buton yeri ayrılmış zaten- oraya dikkat çekecek şekilde konumlandırılsa tamam yine bundan iyi. Uygulamayı benim gibi asla ama asla yüklemek istemeyen insanlar için zulüm oluyor. Bir de kapatmak için yanlışlıkla basıyoruz ve gereksiz yere ilgili marketi açıyoruz ve kapatıyoruz. (Ben zamanında DH uygulamasını da kurmuştum ve beğenmemiştim, hatalarıyla vs uğraşmak istemeyip kaldırmıştım.)

Ayrıca daha önce demiştin ki sadece tek oturumda bu buton çıkıyor. Doğru tek oturumda ama her sekmede de çıkıyor. Mesela ben Opera Browser kullanıyorum. Konulara tek tek gir çık yapmamak için gireceğim 10 konu varsa 10 tane sekmede açıyorum, bu şekilde pratik ve hızlı oluyor ve bakmak isteyip de unuttuğum ya da kaçırdığım bir konuyu ısklamıyorum. Bu sekme sayısı bazen 20 oluyor bazen 30 oluyor. Ben her sekme için her defasında bu aptal butonun çarpısına tıklamak zorunda kalıyorum, bazen yanlışlıkla çarpısınıa tıklamak yerine butonuna tıklıyorum. Yani anlayacağınız tek oturumda çıkmıyor o buton. Bu buton dayatma fikri de kimden çıktıysa ona saygılarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Kasım 2020; 19:26:19 >

• Caner Aksoy
    4263 Mesaj

Şu şekilde bir düzenleme yapacağız.

Buton gözükmeye devam edecek ancak bir konuya girdiniz kapattınız diyelim, ondan sonra açtığınız konularda da çıkmayacak. bir sonraki oturuma kadar. bu da tahmini olarak bir gün civarı yapıyor.

günde bir kez kapatacaksınız yani. ama tavsiyem önce butonu kapatıp sonra sekmeleri açın  

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13366 Mesaj

Şu an böyle bir şey galiba. Butonf yine her sekmede çıkıyor. Bu düzenleme ne zaman yapılacak, yapıldığında bildirir misin?

|
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Caner Aksoy
    4263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Şu an böyle bir şey galiba. Butonf yine her sekmede çıkıyor. Bu düzenleme ne zaman yapılacak, yapıldığında bildirir misin?

ben kartını oluşturdum hızlıca geliştirilmesi için uğraşacağım. haber veririm.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,438
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.