Şimdi Ara

Mini/Mobile Sürüm 'Uygulama ile Aç' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün gelen yeni özellik (aslında sıkıntı) ile altta yer alan uygulama ile aç butonunu kalıcı olarak ortadan kaldıramıyorum. Çarpı simgesine basınca da gitmediği gibi, üzerine yeni sekme açılıp sayfa görüntülenemiyor diyor.

Mini/Mobile Sürüm "Uygulama ile Aç" sorunu

Ve sonrasında her başka başlığa girdiğimde bu simge ekranın altında yine beliriyor. Kurtulamıyoruz.

Böyle:

Mini/Mobile Sürüm "Uygulama ile Aç" sorunu

İlgilenilirse sevinirim.

Not: Aynı sıkıntı Mobile sürümde de var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Eylül 2020; 16:32:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki biraz ağır gelebilir ama yazacağım yıllardır sıkıntısı bitmiyor forumun.
    Bu forumun nasıl bir coderi var anlamıyorum. Arkadaş ülkede nitelikli eleman mı yok? Bir butona fonksiyon eklemek cookie bırakmak bukadar mı zor? Sinir etti benide, Ayrıca yukarıdaki headere ekledikleri yerdede simge gözükmüyor.Konu içinde headerdeki sağdaki butonlar hiç yok, logo resmi kaymış ilkokul teknoloji tasarım projesi gibi headeri var TRnin en popüler forum sitesinin.
    30 saniyede düzeltilecek sorunları forumdaşları sinir edelim diye ellemiyor herhalde eleman. ----
    Url yapılarınıda değiştirmiş eleman, google amcadaki yeriniz çok yukarıda geldi galiba.
    Neredeyse geldiği günden beri(en az 1 yılı vardır) doğru düzgün çalışmayan cache sisteminide unutmamak lazım. Bir konuda giriş yapınca farklı yapmayınca farklı anasayfada farklı forumda farklı yorumlar görüyoruz sayenizde konu aynı konu olmasına rağmen.
    Buradan forum yöneticilerine: Coderiniz doğru düzgün iş yap(a)mıyor.
    Kimse kusura bakmasın, yıllar oldu forumun rezaletleri şekil değiştirip duruyor, bir tane doğru düzgün işini bilen birisi için bunlar sorun bile değil.
    uygulamanızı yük le me ye ce giz.
    Uygulama ile Aç' kaldırmazsanız donanımhaber. com a da girmeyeceğiz başka platformlarda fikrimizi beyan edeceğiz. sinir bozucu 3 tıklamada bir çıkan reklamı geçi koymuşsunuz. reklamı geçe basınca tıkladığım mesajı göremiyorum bütün sayfada arayıp bulmak gerekiyor.
    halen kırmızı yanıyor okunmayan bildirim görünüyor
  • 2003 yılından beri bu foruma üyeyim her gün mutlaka girer bir kaç defa bakarım . Şu saçma buton donanimhaberden kalkmazsa sık kullanılanlardan kaldırıp gündemimdençıkartmayı düşünüyorum . Amaç uygulamayı kurmaya zorlamaksa ters tepeceğini yönetim bilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nehuse -- 11 Eylül 2020; 15:0:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öne çıkaralım.

• Çarpıya bastığım halde gitmiyor. Gitse bile farklı bir konuya ya da bölüme girince tekrar çıkıyor. Bazı şeyleri insanlara zorlamak kötü taktik.

• Çok rahatsız edici bir uygulama.

• Rahatsız edici!

• Belki biraz ağır gelebilir ama yazacağım yıllardır sıkıntısı bitmiyor forumun.
    Bu forumun nasıl bir coderi var anlamıyorum. Arkadaş ülkede nitelikli eleman mı yok? Bir butona fonksiyon eklemek cookie bırakmak bukadar mı zor? Sinir etti benide, Ayrıca yukarıdaki headere ekledikleri yerdede simge gözükmüyor.Konu içinde headerdeki sağdaki butonlar hiç yok, logo resmi kaymış ilkokul teknoloji tasarım projesi gibi headeri var TRnin en popüler forum sitesinin.
    30 saniyede düzeltilecek sorunları forumdaşları sinir edelim diye ellemiyor herhalde eleman. ----
    Url yapılarınıda değiştirmiş eleman, google amcadaki yeriniz çok yukarıda geldi galiba.
    Neredeyse geldiği günden beri(en az 1 yılı vardır) doğru düzgün çalışmayan cache sisteminide unutmamak lazım. Bir konuda giriş yapınca farklı yapmayınca farklı anasayfada farklı forumda farklı yorumlar görüyoruz sayenizde konu aynı konu olmasına rağmen.
    Buradan forum yöneticilerine: Coderiniz doğru düzgün iş yap(a)mıyor.
    Kimse kusura bakmasın, yıllar oldu forumun rezaletleri şekil değiştirip duruyor, bir tane doğru düzgün işini bilen birisi için bunlar sorun bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilirKişi00 -- 12 Eylül 2020; 0:7:29 >

• Reddit'e özenmeyi bırakmanız lâzım. Baştan platformlar farklı, sistem farklı, alt konu konsepti farklı, içerik farklı her şey farklı. Kapasan da kapamasan da link açan ve devre dışı kalmayı reddeden buton işi de bunlardan biri ve kullanımı baltalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roby -- 11 Eylül 2020; 19:21:25 >
  • Tam da bugün konu açacak veya açılan konu varsa ona yazacaktım. Yav hakikaten şu sitenin beceriksizlikleri bitmiyor. Forumdan siteden soğutmayı çok iyi beceriyorsunuz.

• Bir kere iptal edince cikmamasi lazim. Israrla uygulama yuklememizi istiyorsunuz. Biz de yuklemek istemiyoruz.

Forumdan tamamen uzaklaşmayı düşünüyorum.

• Benim anlayamadığım 2 husus var bu sorunla ilgili:

1) Butonu kaldırmak için bitişiğindeki çarpı işaretine basınca neden yeni sekmede sayfa açılır?

2) Yeni sekme açılıyorsa neden sayfa görüntülenememe sorunu oluşur? (click.donanimhaber.com)

Bonus soru: Bütün bu üsttekileri yazılımcı arkadaşlar denemeden yayına mı aldılar? Buna ihtimal vermiyorum ama sormak istedim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Eylül 2020; 22:45:41 >
  • Forum yönetimi, "bakalım ne kadar sabırlılar" diye ara ara üyelerine böylesi sabır testlerine tabi tutuyorlar

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    1. butonun çarpı kısmı ayrı buton olması gerekiyor, ya soldaki aç butonunun boyutu yanlış veya soldaki aç butonunun html etiketi çarpıyıda kapsayacak şekilde ayarlanmış veya üst üste eklenmiş veya fonksiyonu yanlış tanımlanmış vb. Çeşitli nedenleri var, mobildeyim incelemedim olası nedenler bunlar.

2. click.dh adresinin nameserver ayarı yapılmamış veya nsdeki sunucu ip si geçerli değil veya sunucu açık değil veya ayar yapılmış fakat dns serverlar tarafından güncellenmeyi bekliyor.(Siteye ulaşılamıyor diyor çünkü) vb. Çeşitli nedenleri var.Yani geliştirici önce arayüzü canlı siteye ekleyip daha önce yapması gereken subdomain ayarlarını yapmamış.

Muhtemelen denememişler. Şu yaptıklarımı bi ekleyim kalanınıda sonra yaparım diyip çıkmış galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilirKişi00 -- 12 Eylül 2020; 0:10:56 >
  • uygulamanızı yük le me ye ce giz.
    Uygulama ile Aç' kaldırmazsanız donanımhaber. com a da girmeyeceğiz başka platformlarda fikrimizi beyan edeceğiz. sinir bozucu 3 tıklamada bir çıkan reklamı geçi koymuşsunuz. reklamı geçe basınca tıkladığım mesajı göremiyorum bütün sayfada arayıp bulmak gerekiyor.
    halen kırmızı yanıyor okunmayan bildirim görünüyor

• Uygulama sorunlu olduğu için yüklemiyor sitesine giriyorduk sitenin de içine etmişler. @Jeolog. Yukarı.

• Kaldirin su sacma sapan butonu, ciddi derecede rahatsiz
    ediyor.
    Uygulamada acacakmisim, yok ya ben neden senin ne ise yaradigi belirsiz uygulaman icin telefonumun sarjini tuketeyim.
    Ayrica DH uygulama kurmani gerektirecek kadar oneme sahip buyuk bir alanmidir?
    Kac senedir kan kaybediyorsunuz anlasilan reklam gelirleri ciddi dustuki uygulamayi zorunlu hale getirmek gibi bir amaciniz var.
    Daha normal siteyi bile adam akilli isletemiyorsunuz.
    Boyle devam ederseniz amazon konusunun kat ve kat fazlasi kullaniciyi kaybedeceksiniz haberiniz yok.

Ben giz zevkimi bozuyor diye centikli telefon almiyorum , siz gelmis surekli cikan ,kapatilmayan kocaman bir butonu gozume sokmaya calisiyorsunuz.

Kan kaybediyorsunuz , kaybetme sebebiniz ise sacma sapan ve kisiden kisiye degisen ceza sisteminiz ,hit ugruna gunlerce toplumun bir bolumunun degerlerine saldiranlara sessiz kalmaniz ,yonetimsel hatalariniz ve aklima gelmeyen bir cok irili ufakli sebep.

Utanmayin bence mobili kaldirin , uygulamadan girin deyin
    Forum , forum degil sanki 2010 yilinin adult sitesi.

Ayip cidden ayip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 12 Eylül 2020; 7:50:46 >

• Windows Phone 10 kullanıyorum. Koyun Microsoft Store'a indirelim.

• Hem mini hemde mobil sürümde de çıkıyor. Gerçekten sinir bozucu birşey olmuş. Her yeni konuya geçişte de karşımıza çıkıyor. Lütren düzeltin şunu.

• Çok büyük sıkıntı

• 8 yıldır üyeyim 8 yıldır bu forumun sıkıntısı bitmedi. Lise talebesine versen daha iyi forum çıkartıldı. Bir özellik bile düzgün çalışmaz mi ya ne biçim adamlarsinız siz? Yorumun devamı diyorum yorum komple gidiyor. Yorum yazmaya çalışıyorum hata veriyor, uygulama ile aç'ı kapatıyorum hata veriyor. Düzelir dedikçe bokunu çıkardınız iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 12 Eylül 2020; 15:45:7 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.