Şimdi Ara

Mini LED teknolojisine sahip TCL 4K TV C825 incelemesi! - Muazzam deneyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
17
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kartal172 (2 mesaj) Onurhan Keskin (2 mesaj) Namaz Kılan Darth Vader (2 mesaj) nightsoldier (1 mesaj) g_boz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (2 mesaj) (9 mesaj) (3 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Mini LED teknolojisine sahip TCL 4K TV C825 incelemesi! - Muazzam deneyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu videoda sizlerle birlikte TCL'in Mini LED teknolojisini bünyesinde bulunduran C825 model televizyonuna yakından bakıyoruz. 4K UHD çözünürlüğe sahip olan bu televizyon hakkında neler düşünüyorsunuz?

|
    |
  • Tcl gibi bir dandik markayı paramızın değer kaybı yüzünden bize hiçbir türlü allayıp pullayıp yediremezsiniz
  • Gerçekten merak ettiğim bir televizyondu özellikle minilead tvleri araştırmaya başladım bu cihazda güzele benziyor videoyu izliyeyim,fikirlerimi yazıcam
    |
    |
  • videoyu izledim gerçekten güzel gözüküyor ama dediğiniz gbi şovrum bulmak lazım, anlatımınızı da beğendim, benden geçer not aldınız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj
    SONY 55XH9096 ile mutluyuz. MiniLed serisini dünyadan 1.5 yıl sonra getirdiğin için teşekkürler TCL.
    |
    |
  • Binbaşı
    1398 Mesaj
    o fiyatla olmaz, mini ledler yeni sayılır tv sektöründe ama oledlerin gerisindeler, oledlerde yanma sorunları son modellerde nerdeyse sıfırlandı, 11 12bine 55’ oled bulunyor
    |
    |
  • Yarbay
    2665 Mesaj
    Mini LED Tecrübem Apple 5 Nesil İPad PRO 12.9 Mini LED aydınlatmalı LCD tv’ler iPad Pro ekranı benzer bir kalite verebilirse LG patentli white Oled paneller iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2168 Mesaj
    İnceleme değil güzelleme olmuş...
    |
    |
  • Tcl gibi bir dandik markayı paramızın değer kaybı yüzünden bize hiçbir türlü allayıp pullayıp yediremezsiniz
  • Yarbay
    2833 Mesaj
    40" Tv'yi monitör niyetine 1,5m mesafeden kullanıyorum , salaklaştım.
    İbret olsun.
    (bilgisayarı bağladım tv'ye netflix,youtube,arada bir oyun ,tivitır, tüketim her türlü hepsinden ...Beyin kalmıyor, yeni bir şey de heyecanlandırmıyor, belki bana hususi bir durumdur lakin herkesi kısa bir süre de olsa elektronik -ekran vb. diyeti yapmaya davet ediyorum....)
    |
    |
  • Binbaşı
    1675 Mesaj
    55 inç 15 bin TL cik :)
    65 inç 25 bin TL cik:)

Edit : detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 13 Ekim 2021; 21:50:23 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj

O kadar para verip birde TV'nin başına bir şey gelse servis ile savaş vermek istemem. Servise yolu düşen neredeyse herkes rahatsız.

|
    |
  • Binbaşı
    1499 Mesaj
    Hocam parlama yapmıyor demişsiniz de
    Alttaki incelemede 5.30 dan sonra bir izleyin derim.
    Ben resmen TV nin karşısında oturan adama odaklandım. Hatta adamı bırakın odanın nerdeyse her detayı gözüküyor .
    Özellikleri çok iyi olsa da servis durumu nasıl olacak muamma

https://www.youtube.com/watch?v=CKiqb6U52VQ&feature=youtu.be
  • Haber Editörü
    95 Mesaj

Selamlar, evet parlama yapmıyor belki yanlış bir tanım olabilir, ürünün ekranı parlak, ekran kapalıyken parlama yapıyor, mat bir ekran değil, fakat ürün açık olduğunda izlerken herhangi bir yansımayla karşılaşmıyorsunuz, attığınız örnekte sahne genel olarak karanlık ve koyu renkler barındırıyor, örneğin bir gün batımı veya güneşli bir manzara izlediğiniz zaman böyle bir problem ortaya çıkmıyor.

Sanırım böyle demek daha doğru oldu, detaylı değinmek lazımmış, bir dahakine buna dikkat edeceğiz.

Yorum için teşekkürler.
    |
    |
    FATİH_SULTAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1014 Mesaj
    Gider 4-5 bin liraya mis gibi philips varken vatan yada teknosa dan bunu ne yapalım? siz parayı nerede buluyorsunuz ha DH?
  • Haber Editörü
    95 Mesaj

Dostum sakin, herkes özgür kimse kimseyi zorlamıyor...
    |
    |
    kartal172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1014 Mesaj

Teknoloji iyi güzel de şu fiyatlara bir bak! Uygun evde işimizi görebileceğimiz teknolojileri gördün mü DH de? Ya da yorumları?

|
    |
    Onurhan Keskin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.