Şimdi Ara

Mini LED teknolojisine sahip TCL 4K TV C825 incelemesi! - Muazzam deneyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda sizlerle birlikte TCL'in Mini LED teknolojisini bünyesinde bulunduran C825 model televizyonuna yakından bakıyoruz. 4K UHD çözünürlüğe sahip olan bu televizyon hakkında neler düşünüyorsunuz?

• SONY 55XH9096 ile mutluyuz. MiniLed serisini dünyadan 1.5 yıl sonra getirdiğin için teşekkürler TCL.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • o fiyatla olmaz, mini ledler yeni sayılır tv sektöründe ama oledlerin gerisindeler, oledlerde yanma sorunları son modellerde nerdeyse sıfırlandı, 11 12bine 55’ oled bulunyor

• Mini LED Tecrübem Apple 5 Nesil İPad PRO 12.9 Mini LED aydınlatmalı LCD tv’ler iPad Pro ekranı benzer bir kalite verebilirse LG patentli white Oled paneller iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.

• İnceleme değil güzelleme olmuş...

• Tcl gibi bir dandik markayı paramızın değer kaybı yüzünden bize hiçbir türlü allayıp pullayıp yediremezsiniz

• 40" Tv'yi monitör niyetine 1,5m mesafeden kullanıyorum , salaklaştım.
    İbret olsun.
    (bilgisayarı bağladım tv'ye netflix,youtube,arada bir oyun ,tivitır, tüketim her türlü hepsinden ...Beyin kalmıyor, yeni bir şey de heyecanlandırmıyor, belki bana hususi bir durumdur lakin herkesi kısa bir süre de olsa elektronik -ekran vb. diyeti yapmaya davet ediyorum....)

• 55 inç 15 bin TL cik :)
    65 inç 25 bin TL cik:)

Edit : detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 13 Ekim 2021; 21:50:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para verip birde TV'nin başına bir şey gelse servis ile savaş vermek istemem. Servise yolu düşen neredeyse herkes rahatsız.

• Hocam parlama yapmıyor demişsiniz de
    Alttaki incelemede 5.30 dan sonra bir izleyin derim.
    Ben resmen TV nin karşısında oturan adama odaklandım. Hatta adamı bırakın odanın nerdeyse her detayı gözüküyor .
    Özellikleri çok iyi olsa da servis durumu nasıl olacak muamma

https://www.youtube.com/watch?v=CKiqb6U52VQ&feature=youtu.be

• FATİH_SULTAN kullanıcısına yanıt
    Selamlar, evet parlama yapmıyor belki yanlış bir tanım olabilir, ürünün ekranı parlak, ekran kapalıyken parlama yapıyor, mat bir ekran değil, fakat ürün açık olduğunda izlerken herhangi bir yansımayla karşılaşmıyorsunuz, attığınız örnekte sahne genel olarak karanlık ve koyu renkler barındırıyor, örneğin bir gün batımı veya güneşli bir manzara izlediğiniz zaman böyle bir problem ortaya çıkmıyor.

Sanırım böyle demek daha doğru oldu, detaylı değinmek lazımmış, bir dahakine buna dikkat edeceğiz.

Yorum için teşekkürler.

• Gider 4-5 bin liraya mis gibi philips varken vatan yada teknosa dan bunu ne yapalım? siz parayı nerede buluyorsunuz ha DH?

• kartal172 kullanıcısına yanıt
    Dostum sakin, herkes özgür kimse kimseyi zorlamıyor...

• Onurhan Keskin kullanıcısına yanıt

Teknoloji iyi güzel de şu fiyatlara bir bak! Uygun evde işimizi görebileceğimiz teknolojileri gördün mü DH de? Ya da yorumları?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.