Şimdi Ara

Mini Kitap hakkında sormak istediklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öyle çok kitap okuma alışkanlığı olan biri değilim ama D&R denk geldiğim bu Can Yayınları mini kitapları çok hoşuma gitti. Önerirmisiniz nasıldır kısaltılmış versiyonlarımıdır. 24 kitap basılmış sanırım hangisini en çok önerirsiniz

• tüm mini kitaplar tam metin, zaten kapağında da yazıyor. tek bir sayfa bile eksiği yok. patentli, özel ve sağlam bir kağıt kullanıyorlar, 250 sayfa kalınlığına tam 1000 sayfa sığabiliyor. yazı tipi de normal boyutta.
  • Bir tane almistim otobuste falan okurum diye ama usendim bir yildir kenarda duruyor. Yukaridaki arkadasin dedigi gibi tam metin kitaplar.

George Orwell'in kitaplarini gormustum sanirim, onlara bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki teşekkür ederim. daha çok gerilim türlerini severim keşke tüm kitapları böyle çevirseler
  • Ben öneririm, en azından deneyin. Taşıması kolay oluyor. Özellikle toplu taşımada ayakta okuması tek elle çok rahat, hatta e-kitaptan da iyi. Kötü yanları; yatarken tutması biraz güç, sayfalar üstünüze düşüyor iki eli de kullanmanız lazım. Ayrıca sayfaları çok ince olduğu için bir arkadaki sayfanın yazıları az da olsa görünüyor ve çevirmesi zor oluyor bazen.
  • İmkan olsa hepsini alıp koleksiyon yapardım. Mini kitap projesi, bence çok güzel bir çalışma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

İmkan olsa hepsini alıp koleksiyon yapardım. Mini kitap projesi, bence çok güzel bir çalışma.

kitaplık ile birlikte 24 kitabı 250tl görmüştüm bir sitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

İmkan olsa hepsini alıp koleksiyon yapardım. Mini kitap projesi, bence çok güzel bir çalışma.

kitaplık ile birlikte 24 kitabı 250tl görmüştüm bir sitede

Aynen hocam. D&R ve Idefix'de satılıyormuş. Ben de araştırınca gördüm.
  • Keşke daha çok kitap cep boylarında olsa. Otobüste mecbur telefondan okuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.