Şimdi Ara

mini atx (maximus v gene) için kasa tavsiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> mini atx (maximus v gene) için kasa tavsiyesi..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    159 Mesaj
    Mrb arkadaşlar herkese iyi forumlar. Kararsız kaldım 350d almayı planlıyorum fakat daha uygun veya kaliteli bir kasa tavsiyesiniz var mı lütfen nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Corsair 450D Maximus v gene motherboard2500k cpu V8gts cpu coolerG-skill ripjaws X 4*4 quad 1600mhz ddr3 cl9 ramMsi Tf Oc gtx 770 gpu 1tb wd black hddKingston Hyperx 3k ssd (120*2 raid 0)Corsair Af Series 4*120 white led fanCorsair AF Series 2*140 white led fanAsus BW-12D1S-U Blue RayAkasa Fc Six Fan Controller
  • Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: letsxxx

Mrb arkadaşlar herkese iyi forumlar. Kararsız kaldım 350d almayı planlıyorum fakat daha uygun veya kaliteli bir kasa tavsiyesiniz var mı lütfen nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: letsxxx

herkeze teşekür ederim aşırı ilğinizden dolayı corsair 450d alınmıştır ileride olurda atx sistem e falan geçebilirim diye ..
    tüm forum u kınıyorum
    |
    |
    Corsair 450D Maximus v gene motherboard2500k cpu V8gts cpu coolerG-skill ripjaws X 4*4 quad 1600mhz ddr3 cl9 ramMsi Tf Oc gtx 770 gpu 1tb wd black hddKingston Hyperx 3k ssd (120*2 raid 0)Corsair Af Series 4*120 white led fanCorsair AF Series 2*140 white led fanAsus BW-12D1S-U Blue RayAkasa Fc Six Fan Controller

• Yarbay
    2558 Mesaj
    silverstone nun matx kasaları güzeldir, temjin olanı kullanıyorum. Ama fiyatları biraz tuzludur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.