Şimdi Ara

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
10
Favori
12.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yerlerde okudum ve görüntüsünü de izlemiştim ama şimdi bulamadım, 0826 da ADAS uyarıları çince seslendirilmiş. Bunun dilini değiştirmek menüden mümkün mü, yazılım ile müdahale edebilmek mümkün mü ?
    Dashkcamtalk a da baktım alakalı bir konu bulamadım.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Bey merhaba.
    Cihaz varsayılan olarak 1 dk uzunluğunda video çekiyor, bun sürenin uzatma ayarı nerededir? Dk ayarlanabilen bir recycle var oda geri dönüşüm olarak ne yapıyor bilemiyorum. Sizin ayarlar videonuzu izledim, onda da durum aynı.
    Bir de mov formatında çekiyor, 1 dk'lık video 102 mb, yani boyut çok büyük. Başka formatta çekme özelliği var mı?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan.salciav -- 30 Mayıs 2016; 15:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.salciav

Olgu Bey merhaba.
    Cihaz varsayılan olarak 1 dk uzunluğunda video çekiyor, bun sürenin uzatma ayarı nerededir? Dk ayarlanabilen bir recycle var oda geri dönüşüm olarak ne yapıyor bilemiyorum. Sizin ayarlar videonuzu izledim, onda da durum aynı.
    Bir de mov formatında çekiyor, 1 dk'lık video 102 mb, yani boyut çok büyük. Başka formatta çekme özelliği var mı?
    Teşekkürler.

Recycle den onu 3 dakika yapın

Boyutu fazla kaplıyor ama kaliteli çekim yapıyor daha farklı formatta çekim yapmaz. 64 Gb micro Sd kart kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: hasan.salciav

Olgu Bey merhaba.
    Teşekkürler.

Recycle den onu 3 dakika yapın

Boyutu fazla kaplıyor ama kaliteli çekim yapıyor daha farklı formatta çekim yapmaz. 64 Gb micro Sd kart kullanabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim Olgu Bey.
    İyi çalışmalar.

• Ben de biraz önce 69,99$'dan Mini 0826 siparişi verdim
    İki gündür aradım-taradım, isteklerime en yakın bu kamerada karar kıldım.

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi
  • Arkadaşlar kamera az önce geldi daha arabaya inmedim ama kutudan çıkarıp bi açayım dedim açılmadı, bir sorun var mıdır, sizin de böyle mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Arkadaşlar kamera az önce geldi daha arabaya inmedim ama kutudan çıkarıp bi açayım dedim açılmadı, bir sorun var mıdır, sizin de böyle mi oldu?

Pil boş geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Arkadaşlar kamera az önce geldi daha arabaya inmedim ama kutudan çıkarıp bi açayım dedim açılmadı, bir sorun var mıdır, sizin de böyle mi oldu?

Pil boş geliyor

tamam hocam sağol
  • Arkadaşlar su anda en uygun nerede bende almayı düşünüyorum bu kalitede daha uygun bir kamera bulmamız zor sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a118c için girdim, bunu almayı düşünüyorum. acaba a118c de gps modülü içinde mi yoksa ayrı mı? son çıkanlarda içinde gömülü diye okudum ne kadar doğru acaba?
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    A118 de gps modülü ayrı satılıyor, 0826 da kendi üzerinde sayılır. İkisini de kullanıyorum, 0826 önde, A118C arkada.
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Hocam bence en önemli fark kapasitör farkı. Hadi bakalım kargolamadan belki a118c+gps modülü alırım. İkisi 56 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Hocam bence en önemli fark kapasitör farkı. Hadi bakalım kargolamadan belki a118c+gps modülü alırım. İkisi 56 dolar

hocam sizin incelemelerinizi izledim. en uygunu 0826 ve a118c+gps oldu. son kararım a118c+gps. bu kamera nedense bana olmayacak gibi geliyor.
    mini 0903 siparişi verdikten sonra bu videonuzu izledim ve keşke 0807 yi sipariş verseymişim dedim,
    fakat çift sd kart özelliği hariç diğer bütün özellikler 0903 modelindede mevcutmuş :) + wi-fi de var.
    testini gerçekleştirmediğiniz 0903 modelinden sipariş verdim, umarım iyi bir kamera çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

mini 0903 siparişi verdikten sonra bu videonuzu izledim ve keşke 0807 yi sipariş verseymişim dedim,
    fakat çift sd kart özelliği hariç diğer bütün özellikler 0903 modelindede mevcutmuş :) + wi-fi de var.
    testini gerçekleştirmediğiniz 0903 modelinden sipariş verdim, umarım iyi bir kamera çıkar.

0903 te iyi bir model, özellikle wifi önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Ben de biraz önce 69,99$'dan Mini 0826 siparişi verdim
    İki gündür aradım-taradım, isteklerime en yakın bu kamerada karar kıldım.

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi

3 haziran'da verdiğim sipariş dün elime ulaştı. 17 gün için şimşek hızı diyebilirim :)

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi

• Mini 0826 da ,sıcak havada kapanma sorunu yaşıyorum arkadaşlar.son çıkan yazılımı yükledim,farklı sd kartlarla denedim.sonuç hüsran.Alet ısınınca sürekli kendini yeniden başlatıyor ya da tümden kapanıyor.öyle bi kapanıyor ki yazılım atmadan düzelmiyor.Dün yine yaklaşık 1.5 saat trafikte kaldım ve yine kendini kapatmaya başladı.A118 in stabilliğini arar oldum valla.Aklına bi çözüm önerisi gelen var mı? (İade yolu kapandı,20$ çek yükledi GB hesabıma).

Bi de bi önerim olacak.Olgu bey ve diğer arkadaşlar,sağolsunlar,kutu açılış,ilk kullanım videoları,testleri yayınlıyorlar fakat özellikle çok rağbet gören modellerde ,uzun dönem testleri-konuları-izlenimleri olsa ,çok daha iyi olmaz mı?Uzun dönem dediğim şöyle 2-3 ay ,günlük kullanımda kameraların performanslarından söz edilse,çok faydalı olur görüşündeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overhead

Mini 0826 da ,sıcak havada kapanma sorunu yaşıyorum arkadaşlar.son çıkan yazılımı yükledim,farklı sd kartlarla denedim.sonuç hüsran.Alet ısınınca sürekli kendini yeniden başlatıyor ya da tümden kapanıyor.öyle bi kapanıyor ki yazılım atmadan düzelmiyor.Dün yine yaklaşık 1.5 saat trafikte kaldım ve yine kendini kapatmaya başladı.A118 in stabilliğini arar oldum valla.Aklına bi çözüm önerisi gelen var mı? (İade yolu kapandı,20$ çek yükledi GB hesabıma).

Bi de bi önerim olacak.Olgu bey ve diğer arkadaşlar,sağolsunlar,kutu açılış,ilk kullanım videoları,testleri yayınlıyorlar fakat özellikle çok rağbet gören modellerde ,uzun dönem testleri-konuları-izlenimleri olsa ,çok daha iyi olmaz mı?Uzun dönem dediğim şöyle 2-3 ay ,günlük kullanımda kameraların performanslarından söz edilse,çok faydalı olur görüşündeyim.

Yazın özellikle şu sıcak yaz günlerinde pilli modeller fazla problem çıkartmaya başladı, aslında yaz için ayrı kış için ayrı modeller tavsiye etmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yaz kullandığım a118 pilli versiyon,hiç sıkıntı çıkarmadı,dışarısı 40lı derecelerde uzun yol yapmışlığım var.mini 0826 Konularının hepsini takip ediyorum,kimsenin başına gelmemiş sanırım.Sadece bendeki kamera sıkıntılı galiba...
    Olgu Bey,sanırım şu anki kameranız 807 kapasitörlü,rica etsem,gündüz vakti,1,5-2 saat kesintisiz bi deneme yapabilir misiniz?yeniden kamera almam gerekiyor,sıkıntı çıkarmazsa 807 yi almak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.