Şimdi Ara

Mini 0807 Araç Kamerası Süper Kapasitör + 7/24 Park Modu Gearbest (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
17
Favori
10.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wallace_son

Park modu için illaki obd bağlantısı mı olması gerekiyor. Çakmak girişinden bağladığımızda park modu çalışmıyor mu?

Obd portu dışında park modu devreye girmez, mantık zaten kameranın aracın çalışıp çalışmadığını anlamasından ibaret.

Kamerada kapasitör olduğu için çakmaklıktan bağladığınızda kontak basınca çakmaklığınıza elektrik gider açılır daha sonra kontak kapatınca elektrik gider kamera kapanır. Besleme alamadığı için kayda geçmez. Kapasitörlü cihazlar 1 yada 2 saniye çalışabilir enerji almadan. Pilli olduğu zaman ise içindeki pil sadece 40 dakika kamerayı besler sonra biter üstüne sıcakta o piller perişan olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: akoray

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: akoray

Hayırlı olsun. Güncellemeleri merakla bekliyorum.

Araç bağlantı ve test çekimleri gelecek yakında

Ambarella işlemci kullanıpta Kapasitör kullanan şu ana kadar çıkmış ilk kamera

Bende sizin yorumlara göre öndeki mini 0826 yı bununla değiştireyim diyorum. hem ambarella hem de kapasitörlü, süper.

Mini 0807 Araç Kamerası Süper Kapasitör + 7/24 Park Modu Gearbest

• Dün gece incelemenizi ilgiyle izledim. Gayet güzel bir inceleme olmuş.

Şimdi sormak istediğim. Bu ürünü gearbestten alırken haliyle paypal olmadığı için kredi kartı ile alacağız. Peki kur olayından zarar etmemek için kredi kartımızdan hangi ayarları yaptırmamız lazım. (mesela hesap ektresine direk kurdan çevirmeden dolar olarak ücret yansıtılabilir mi? Biz sonradan dolar olarak ödesek olur mu) Bir de hangi banka yurt dışı alışverişinde daha avantajlı? (Ben de world,axess,paraf ve bonus var)

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Dün gece incelemenizi ilgiyle izledim. Gayet güzel bir inceleme olmuş.

Şimdi sormak istediğim. Bu ürünü gearbestten alırken haliyle paypal olmadığı için kredi kartı ile alacağız. Peki kur olayından zarar etmemek için kredi kartımızdan hangi ayarları yaptırmamız lazım. (mesela hesap ektresine direk kurdan çevirmeden dolar olarak ücret yansıtılabilir mi? Biz sonradan dolar olarak ödesek olur mu) Bir de hangi banka yurt dışı alışverişinde daha avantajlı? (Ben de world,axess,paraf ve bonus var)

Teşekkürler.

Paypal aradan çıktığı için onu banka ile görüşmelisiniz. Ben ing bonus kartıma bağlı sanal kredi kartım ile alıyorum.

Son 3 kameramı bu yöntemle aldım ve hiç kur farkı çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    bende Ziraat Maximum kart var. Sanal Kart oluşturup limitini 70$ olarak belirledim. Limiti türk lirası olarak değil de doğrudan dolar bazında belirleyebiliyorsunuz. Banka buna izin veriyor. Geri ödeme yapıldığında da yine 70$ olarak karta geri ödeniyor.
  • quote:

Dün gece incelemenizi ilgiyle izledim. Gayet güzel bir inceleme olmuş.

Teşekkürler.

Word kartta hem sanal kart oluşturabilir hem de dolar ekstresi isteyerek ödemelerinizi dolar olarak yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırf Obd desteği ve park modu sebebiyle
    mini 0903 siparişimi canlı chat e bağlanarak iptal ettim ve para iadesini kk hesabıma değilde,
    Gearbest cüzdan hesabıma iade ettirdim.
    Biraz öncede 74$ cüzdan hesabım + 8$ sanal kk dan mini 0807 siparişimi verdim.
    Canlı chat e bağlanması uzun sürsede işlemleri halletmem yaklaşık 2dk.mı aldı :)

Birde birşey sormak istiyorum: Sipariş aşamasında kargo seçeneklerinde
    1. Auto free post
    2. Netherland post var.
    Netherland Post u seçmemizin bir avantajı var mıdır? (Ben default Auto yu seçiyorum)

Bize vermiş olduğun aydınlatıcı bilgiler ve yapmış olduğun incelemeler içinde ayrıca teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Sırf Obd desteği ve park modu sebebiyle
    mini 0903 siparişimi canlı chat e bağlanarak iptal ettim ve para iadesini kk hesabıma değilde,
    Gearbest cüzdan hesabıma iade ettirdim.
    Biraz öncede 74$ cüzdan hesabım + 8$ sanal kk dan mini 0807 siparişimi verdim.
    Canlı chat e bağlanması uzun sürsede işlemleri halletmem yaklaşık 2dk.mı aldı :)

Birde birşey sormak istiyorum: Sipariş aşamasında kargo seçeneklerinde
    1. Auto free post
    2. Netherland post var.
    Netherland Post u seçmemizin bir avantajı var mıdır? (Ben default Auto yu seçiyorum)

Bize vermiş olduğun aydınlatıcı bilgiler ve yapmış olduğun incelemeler içinde ayrıca teşekkür ederim.

Netherland post seçin çok hızlı geliyor.

Rica ederim

• Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Olgu hocam, dünkü incelemeni izledikten sonra bu alet aklıma yattı. Anladığım kadarıyla sen de baya beğendin. Peki kıyaslama yaparsan
    1.si görüntü olarak nasıl?
    2.si obd portundan bağlı olsa bile park modunu menüden devre dışı bırakabiliyor muyuz? (Çünkü araç garajda duruyor. Garajda iken park halinde kayıt yapmasını istemiyorum.
    3.sü kart olarak bi önerin var mı?
    4.sü kamerayı takmak için başka alet edevat almaya gerek var mı? Kutu içeriği yeterli mi?
    Teşekkürler. Saygılar.

• quote:

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Olgu hocam, dünkü incelemeni izledikten sonra bu alet aklıma yattı. Anladığım kadarıyla sen de baya beğendin. Peki kıyaslama yaparsan
    1.si görüntü olarak nasıl?
    2.si obd portundan bağlı olsa bile park modunu menüden devre dışı bırakabiliyor muyuz? (Çünkü araç garajda duruyor. Garajda iken park halinde kayıt yapmasını istemiyorum.
    3.sü kart olarak bi önerin var mı?
    4.sü kamerayı takmak için başka alet edevat almaya gerek var mı? Kutu içeriği yeterli mi?
    Teşekkürler. Saygılar.

1-https://youtu.be/mq73Eg4CYho görüntü örneği ( Ben daha henüz çekim yapma fırsatı bulamadım ) işler yoğun.
    2- Evet ayarlardan kapatılıyor.
    3- 64 Gb sarı renk samsung tercih edin hepsiburada.com adresinde satılıyor yurtiçi alın
    4- Alete vs. gerek yok. Montaj videosu çektim inş bu akşam paylaşacağım.

Kayıpsız netlik için indirebilirsin : https://1drv.ms/v/s!AjjXOWt6kiYrkWKX2SVoUx1yrqf6 ( soldan indir buton var, izleme yoksa kötü gösterir )

Cihazın içindeki Kapasitör :

• 1 senedir falan araç kameraları ile ilgili paylaşımlarınızı okuyor, ha şu zaman,ha bu zaman diyip öteliyordum. Dün bu incelemenizi görünce almaya karar verdim ve aldık bakalım.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 22 Haziran 2016; 16:54:03 >

• quote:

1 senedir falan araç kameraları ile ilgili paylaşımlarınızı okuyor, ha şu zaman,ha bu zaman diyip öteliyordum. Dün bu incelemenizi görünce almaya karar verdim ve aldık bakalım.

Bu mesaja eklenen görseller:

Hayırlısı olsun, ama son 2 senedir ilk defa bu kadar başarılı ve uygun fiyatlı bir ürün çıktı

• obd portundan bağlamak aracımı garanti dışına çıkarır mı acaba ? siz bu portu amacı dışında enerji kaynağı olarak kullanmışsınız, aracın beyni hasar görmüş vs derler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: band_ilyas

obd portundan bağlamak aracımı garanti dışına çıkarır mı acaba ? siz bu portu amacı dışında enerji kaynağı olarak kullanmışsınız, aracın beyni hasar görmüş vs derler mi ?

Obd portuna bağlanan bir sürü multimedya vs. ürün var

Obd portunu kullanmak için koymuşlar eğer aracın beyni yanıyorsa zaten ben o marka araca bir daha binmem

Örnek :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 23 Haziran 2016; 8:07:32 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Hocam 0807'nin görüntü kalitesi 0826'ya göre düşük gibi geldi. Siz nasıl değerlendirdiniz bu durumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSE_

Olgu Hocam 0807'nin görüntü kalitesi 0826'ya göre düşük gibi geldi. Siz nasıl değerlendirdiniz bu durumu ?

Doğru Mini 0826 2K netlik ile kayıt yapıyor mini 0807 de bu 1080P.

Fakat aynı işlemciyi kullanıyorlar ve ileride yeni gelecek güncellemeler ile çözünürlük artacaktır. Ayrıca bugün deneme çekimleri yaptım akşama yükleyeceğim.
  • quote:

quote:

Fakat aynı işlemciyi kullanıyorlar ve ileride yeni gelecek güncellemeler ile çözünürlük artacaktır. Ayrıca bugün deneme çekimleri yaptım akşama yükleyeceğim.

Bu netlik konusu beni tedirgin etti. Yoksa siparişi veriyordum. 0807'nin çözünürlüğü yazılım ile nasıl arttırılıyor o kısmı anlayamadım hocam. Bu kameralara rakip olarak Xiaomi Yi nasıldır ?

• quote:

quote:

quote:

Bu netlik konusu beni tedirgin etti. Yoksa siparişi veriyordum. 0807'nin çözünürlüğü yazılım ile nasıl arttırılıyor o kısmı anlayamadım hocam. Bu kameralara rakip olarak Xiaomi Yi nasıldır ?

Yeni firmware çıkartırlar ve daha net çekmeye başlar ( biz yükleriz kameraya o çıkardıklarını ) Xiaomi Yi araç kamerasını bu aralar önermiyoruz forumda konusu var sıkıntı yaşayanlar oldu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.