Şimdi Ara

Mini 0805P Araç Kamerası 7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
28
Favori
28.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CyRaWarrior

Arkadaşlar benim kameram araç seyir halindeyken sık sık açılıp kapanıyor ya da bazen kırmızı ışık yanıyor öylece bekliyor. G-sensörü ve Parking modu kapalı, time lapse li çalışmıyor. Sıcaklık koruma 85 derecede ayarlı. Yalnız hafıza kartı 64 gb, aşağıda linkini verdiğim kart. Acaba kart hafızası mı fazla ya da kart tipi mi uymuyor, sorun nedir?

https://m.aliexpress.com/item/32575396620.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32575396620&productSubject=32575396620&tt=Ekle%253A+Firefox&aff_platform=default&cpt=1549332654068&sk=co6hykoC&aff_trace_key=4a69f458add74d34963ffc1874ca114d-1549332654068-06697-co6hykoC&terminal_id=b96e8e3f40f14c5d94c92483ba1fd85d

@OlguErhan
    Farklı samsung marka bir kart ile deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Farklı samsung marka bir kart ile deneyelim.

Alıntıları Göster
    üstat elimde 2 tane class 10 ve 1 tane de class 4 sd kartlar var, onlarla denedim olmadı. şimdi teknik özelliklerine baktım cass 6 olması gerekiyor yazıyor. Bu o kadar etkili midir, class 6 olması şart mı?
  • Merhaba

Bende 0801S modeli var. SD kart içerisine attığı video programı çalışmıyor bir web sayfasına yönlendiriyor. Haritalı şekilde izleme yapabileceğimiz program var mı?
    Bu model için yazılım güncellemesini nasıl edinebiliriz?

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Merhaba

Bende 0801S modeli var. SD kart içerisine attığı video programı çalışmıyor bir web sayfasına yönlendiriyor. Haritalı şekilde izleme yapabileceğimiz program var mı?
    Bu model için yazılım güncellemesini nasıl edinebiliriz?

Çok teşekkürler
    Deneyelim :

Gps Takip Programı :https://goo.gl/8VrphL veyahttps://goo.gl/f8VMA1
  • quote:

Deneyelim :

Gps Takip Programı :https://goo.gl/8VrphL veyahttps://goo.gl/f8VMA1

Alıntıları Göster
    QuickTime Player iTunes ile yükleyince kendi programı da çalıştı.

Fakat hem kendi programında hem de sizin paylaştığınız programda harita kısmı gelmiyor beyaz ekran kalıyor. Bilginiz var mı
  • Arkadaşlar benim 2 ay önce alıp doğru düzgün kullanamadığım mini 0805p kameram kendi çakmak adaptörü ile düzgün çalışmıyor, sürekli kapanıp açılıyor. Araç çakmağında bir sorun yok. Ben sebebin hafıza kartı ya da kamera arızası olduğunu düşünmüştüm ama öyle de değil gibi çünkü kısa bir samsung şarj kablosu ve çakmak/usb dönüştürücü ile hiç kapanmadan çalışıyor. Ne yapmam lazım, yeni bir şarj kablosu mu alayım? Cihazın kendi adaptörü ile çalışmaması çok garip değil mi?

• CyRaWarrior C kullanıcısına yanıt
    sonucta cin mali, cok guven olmaz

ae den yeni bir adaptor alip denemende fayda var
  • quote:

Arkadaşlar benim 2 ay önce alıp doğru düzgün kullanamadığım mini 0805p kameram kendi çakmak adaptörü ile düzgün çalışmıyor, sürekli kapanıp açılıyor. Araç çakmağında bir sorun yok. Ben sebebin hafıza kartı ya da kamera arızası olduğunu düşünmüştüm ama öyle de değil gibi çünkü kısa bir samsung şarj kablosu ve çakmak/usb dönüştürücü ile hiç kapanmadan çalışıyor. Ne yapmam lazım, yeni bir şarj kablosu mu alayım? Cihazın kendi adaptörü ile çalışmaması çok garip değil mi?
    Adaptör arızası sık karşılaştığımız bir durum. Samsung ile devam edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

sonucta cin mali, cok guven olmaz

ae den yeni bir adaptor alip denemende fayda var
    En azından Çin malıda desek yapılan bir mal var ortada :)

Bizim Türk malları nasıl dicem bu konuda ( aaa hiç yok )

- Ama Vestel var demi ?
    - Aaa onunda parçalar Çin den geliyor

Hay Allah gururla yerli değilmiydi o ?

Şaka bir yana Çin malı var / Çin malı var diyelim.

Örnek Aukey

Aukey E-Business Co., Ltd. Çin merkezli bir şirkettir ve ürünlerini Çin’de üretmektedir.

Ürünlerin kalitesini gör çıldırırsın ;

Aliexpress mağazası ; aukey official store
    https://s.click.aliexpress.com/e/bw9JHG7W

https://eksisozluk.com/aukey--5137233

https://www.akeltek.com/sarj-aletleri/duvar-tipi-coklu-sarj-cihazlari/aukey-pa-t9-hizli-sarj-qualcomm-3-0-26698.html

Mini 0805P Araç Kamerası  7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma

Aracımda mesela Bluetooth cihazını kullanıyorum. Alman mallarında bile böyle kalite görmedim desem yalan olmaz. Gerçi onlarda bizi kıskanıyor ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Mart 2019; 7:40:26 >
  • Uzun süredir kullanmakta olduğum mini0805p enerji verince açılıyor, 2-3 saniye içinde power off yazıp kapanıyor. Araçta da böyle, evde adaptörle denedim gene sonuç aynı. Yeni yazılım yükleyeyim dedim; yüklemeye başlıyor gene kapanıyor.

Sanki kendini korumaya alıyor gibi. Düğmesi mi takılı kaldı diye açıp baktım , sorun yok o kısımda. Çözüm önerisi olan var mı? Güzelim kamerayı emekliye ayırmak istemiyorum.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    e Olgucum benim de basima gelenleri biliyorsun :)

elektronik olunca, cin olunca, ariza ihtimali bir avrupa urununden yuksek demek istedim

Aukey kullaniyorum bu arada memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atraksiy10

Uzun süredir kullanmakta olduğum mini0805p enerji verince açılıyor, 2-3 saniye içinde power off yazıp kapanıyor. Araçta da böyle, evde adaptörle denedim gene sonuç aynı. Yeni yazılım yükleyeyim dedim; yüklemeye başlıyor gene kapanıyor.

Sanki kendini korumaya alıyor gibi. Düğmesi mi takılı kaldı diye açıp baktım , sorun yok o kısımda. Çözüm önerisi olan var mı? Güzelim kamerayı emekliye ayırmak istemiyorum.
    Belki kapasitör değişimi işi kurtarabilir.

• Kapasiteleri de kontrol ettim. Sanki yazılımsal gibi geliyor bana. Korumaya geçiyor gibi. Bunu için resetleme vb gibi bir yöntem var mı acaba?

• lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Hala satılık :)
  • quote:

Adaptör arızası sık karşılaştığımız bir durum. Samsung ile devam edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Üstat yalnız sorun sanki adaptörden değil gibi. Şöyle ki eğer çakmak adaptörü kablosunu direkt kameraya takarsam hiçbir sorun olmuyor. GPS modülüne takarsam bu bahsettiğim sorunlar oluyor. GPS modülü öyle çok akım çeken bir modül mü, adaptörün ve kablosunun kapasitesi mi yetmiyor acaba? Ya da modülde mi sıkıntı var acaba? Ne yapmamı önerirsiniz?

@OlguErhan
  • quote:

Üstat yalnız sorun sanki adaptörden değil gibi. Şöyle ki eğer çakmak adaptörü kablosunu direkt kameraya takarsam hiçbir sorun olmuyor. GPS modülüne takarsam bu bahsettiğim sorunlar oluyor. GPS modülü öyle çok akım çeken bir modül mü, adaptörün ve kablosunun kapasitesi mi yetmiyor acaba? Ya da modülde mi sıkıntı var acaba? Ne yapmamı önerirsiniz?

@OlguErhan

Alıntıları Göster
    Gps modülde iki giriş mi vardı ?

• quote:

Alıntıları Göster
    tek giriş var sanırım ben başka görmedim. cihazı şu linkten aldım üstat:

link

@OlguErhan
  • quote:

Alıntıları Göster
    @OlguErhan arızayı satın aldığım çinlilere sordum, cevap olarak firmware update için mail gönderdiler. ancak baktığım kadarıyla gönderilen firmware benim cihazda yüklü olanla aynı versiyon. Bakalım çözüm olacak mı? Buradan paylaşırım tekrar.
  • quote:

@OlguErhan

Alıntıları Göster
    benim 0805p de aynı sorunlar verdi. cakmaklığa takılan değilde sigortaya takılan 3 kablolu hardware kiti az akım vermeye başlamış ,ekran yanıp sonuyor cihaz kapanıp açılıyor,yaz sıcagından zannediyordum. vs. kablo ve sarj kitinden oldugunu sonradan anladım. başka bir iki kablolu kit ile denediğimde yaz sıcagında dahi sorunsuz calıştı . hala şu an üzerinde ama 3 kabalolu kit bulamıyorum .11-12 dolara var . elim gitmiyor almaya.

kısacası sarj aletiniz calışıyor vs ama yeterli akımı artık veremiyordur.
  • cevizkabugu kullanıcısına yanıt
    hocam ben mini0805p kamerasını alabilirim bir sıkıntısı yoksa fiyat nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.