Şimdi Ara

Minecraft [PS4 / PS3 / PS VR ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

oyunu bir arkadaşımla aldım maalesef

Hmm tamam o zaman . Ben oyunu xbox360 da almıştım, uzun süre oynadım, çok sevdim. Usplus ı da sırf bu yüzden alacaktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni aldim ps4 te ve ilk kez minecraft oynuyorum hem bana arkadas olucak hemde oyunuda ogretebilicek kim.var : )

Bu arada yas 24 ona gore ekleselim psn de ?

Survival falan bisiler deniyorda pek bilmiyorum online co op vs nasil oynanir : ) varsa burdan araniza alin benide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Oyunu yeni aldim ps4 te ve ilk kez minecraft oynuyorum hem bana arkadas olucak hemde oyunuda ogretebilicek kim.var : )

Bu arada yas 24 ona gore ekleselim psn de ?

Survival falan bisiler deniyorda pek bilmiyorum online co op vs nasil oynanir : ) varsa burdan araniza alin benide

Aynen hocam co-op işi kolayda galiba online yok bu hungergames serverları felan yada arsa satın aldığımız o serverlar :(
  • Ps 3 te oynayan var mi eklesin zombi keselim: husoilicali

• Biraz da biz saralım dedik. Nedir bu işin sırrı arkadaşlar ya? 8 kişi oynamak ile tek kişi oynamak arasında dağlar kadar fark var tabii ki.Oynamayalı da aylar olunca şaşkın şaşkın geziyorum ööyle.

• Minecraft Battle Mini game - Gameplay Trailer | PS4, PS3, PS Vita

• Minecraft | Stranger Things | PS4

• Minecraft | Norse Mythology Mash-Up | PS4

• Minecraft Bedrock Versiyonu 10 Aralık'ta PS4'e Geliyor

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Mojang, Minecraft'ın Bedrock versiyonunun 10 Aralık'ta PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

Bedrock versiyonu PlayStation 4 ile Xbox One, Switch, Windows 10 ve mobil arasında cross-play yani platformlar arası oynama destekleyecek. Ayrıca oyuncuların çeşitli oyun içi içerikler satın alabileceği Minecraft Marketplace'e erişim imkanı sunacak.

Halihazırda PlayStation 4'te Minecraft'a sahip olan kullanıcıların bu yeni versiyonu satın almasına gerek yok. Yeni içerikler yarın 19:00'da yayınlanacak güncelleme ile birlikte standart versiyona eklenecek. Bedrock içeriğinin bulunacağı yeni kutulu sürüm de satışa sunulacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Minecraft_Bedrock_Versiyonu_10_Aralikta_PS4e_Geliyor-97891.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Şubat 2023; 19:47:30 >

• Minecraft - Buzzy Bees Official Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Aralık 2019; 5:22:11 >
  • Arkadaşlar ps4 üzerinden minecraft aldım, fakat menüsü biraz değişik, ps Vita üzerindeki save kayıtlarımı göremiyorum, oyunun ismi “minecraft” ama ben sanki minecraft ps4 edition olarak hatırlıyorum

Minecraft [PS4 / PS3 / PS VR ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• son gelen güncelleme ile oyun açılış ekraninda kalıyor ilerlemiyor benzer bir hata alan varmi acaba ne yapmak lazim

• PS3 multiman var bende. Aynı şekilde takılıyor ve açılmıyor.

Çözüm buldunuz mu? @byvolcan@byvolcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 76erss -- 25 Nisan 2020; 10:27:5 >
  • 76erss kullanıcısına yanıt
    oyunu sildim tekrar yükledim düzeldi

• Merhabalar kolay gelsin ben minecraft oynarken elektrikler kesildi ve ps kapandi. Elektrikler gelince ps i actim ve minecraft a girdigim zaman yaklasik 1 yildir emek verdigim save verilerde bozukluk var bildirimi geldi silmek istiyor musunuz yaziyordu ben sadece elektrikler gitmeden onceki saveyi silecek saniyordum meger dunya save sini komple sildi ben bu dunyayi geri getirebilir miyim
    Ayrica cevrimici depolamadan saveyi geri yuklemeyi denedim olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

oyunu sildim tekrar yükledim düzeldi
    Bende de silip tekrar yükleyince düzeldi. Ama güncelleme yapınca yine aynı sorun oluyor. Mecburen eski sürümü kullanmak mı gerekiyor?

• PAC-MAN comes to Minecraft | PS4

• Pac-Man DLC'si çok hoş olmuş. Daha yeni eski 2D Pac-Man'i oynadığım için ayrıca hoşuma gitti. Mutlaka deneyeceğim.

-----

• Minecraft için Jurassic World DLC'si Çıktı

Geliştirici Mojang, Minecraft'ın yeni indirilebilir içeriği Jurassic World'ü yayınladı.

İçeriği:

Dinozorların bulunduğu tek lüks tatil köyü Jurassic World'e hoş geldiniz! Dinozorlar yapıp eğitin, sergiler inşa edin, parkı yönetin ve işletmeye açın. Felaketleri çözmek için araçlarınızı ve ODK takımınızı kullanın veya keşif gezilerine çıkarak dinozor DNA'sı bulun. Yüksek puan için parkı ne kadar süre açık tutabileceğinizi görün! 21 popüler dış görünüş ve 60'tan fazla dinozor ile melez içerir.

İndirilebilir içerik Minecraft Market üzerinden 1,340 Minecoin veya $7.99 karşılığında satın alınabilir. Ayrıca nadir Blue Hoodie karakter yaratma öğesi tüm oyunculara ücretsiz.

Jurassic World'e hoş geldiniz fragmanı:

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Minecraft_icin_Jurassic_World_DLCsi_Cikti-103908.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Şubat 2023; 19:46:4 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.