Şimdi Ara

Minecraft Bilinmeyenler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
122.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bi ara minecraft da geziyodum deniz de yeri kazdım bi yer çıktı tahtalar çit ler le süslenmiş çok güzel bir yerdi tren yolları vardı ama düz dü sandıklı vagonlar vardı içleri doluydu orda zombi örümcek ve creper felan vardı bunu onların yapabilmesi mümkünmü
  • mccsefa007 M kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi özelliği, mineshaft.
  • Minecraft 1.7.2 ****i acil arkadaşlarrrr lütfennn
    Özellikle köy seedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi acil MİNECRAFT S E E D L E R İ LÜTFENNNNNNNN ACİLLLL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=9CGfLe8bQpE witherboss diye bi yaratığın nasıl yapıldığını anlatıyo . ben ilk defa gördüm. paylaşıyım dedim
  • birkaç tanesini bilmiyordum tesekkurler +

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Hocam konunuza biraz bakar misiniz?

Geldim Yeni bilgiler girmeye başladım zamanla girmeye devam edeceğim. Çok ilginç bilgiler var
  • Şey var birde bilmiyorsan söyleyim dedim.

Eğer üstüne buz konulmuş bir ruh kumunda yürüyorsak hızımız oldukça yavaşlar.
    Normal çitler asla nether çitiyle bağlanmaz bu sebeple çit kolaylığı sağlanılabilir.
    Yanlarına tabela konmuş bir tablonun içinden geçebiliriz.

Dünyada Nether Wart Yetiştirmek Mümkündür. Yapmamız gereken yetiştirceğimiz araziyi üç blok derinliğinde kazıp en altına cehennem bloüu döşeyip üstünü yakıp. Ateşlerin üstüne ruh kumu koyup üstüne nether wart koymaktır

Creeper ve diğer moblar kedilerden korkar.

İskeletler Oklarıyla endermanda atabilir. Bu durum endermanın iskelete düşman olup onu öldürmesiyle sonuçlanır.

Fırlatıcı huni gibi blokların üstüne shifte basılı tutarak kızıltaş düğme vs koyabiliriz.

Birde bana şu dinnerbonner olayını anlatsın biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoodTeamGGWP -- 7 Ocak 2015; 15:31:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoodTeamGGWP

Şey var birde bilmiyorsan söyleyim dedim.

Eğer üstüne buz konulmuş bir ruh kumunda yürüyorsak hızımız oldukça yavaşlar.
    Normal çitler asla nether çitiyle bağlanmaz bu sebeple çit kolaylığı sağlanılabilir.
    Yanlarına tabela konmuş bir tablonun içinden geçebiliriz.

Dünyada Nether Wart Yetiştirmek Mümkündür. Yapmamız gereken yetiştirceğimiz araziyi üç blok derinliğinde kazıp en altına cehennem bloüu döşeyip üstünü yakıp. Ateşlerin üstüne ruh kumu koyup üstüne nether wart koymaktır

Creeper ve diğer moblar kedilerden korkar.

İskeletler Oklarıyla endermanda atabilir. Bu durum endermanın iskelete düşman olup onu öldürmesiyle sonuçlanır.

Fırlatıcı huni gibi blokların üstüne shifte basılı tutarak kızıltaş düğme vs koyabiliriz.

Birde bana şu dinnerbonner olayını anlatsın biri

Dediklerin ilginçmiş deneyip onları da eklerim

• sondaki ocean momentle ilgili hikate palavra,nefes potionum olmadan 3 elder guardianı yıkıp ganimeti sömürdüm.
    Suan su krallığımı kuruyorum

Buda ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 20 Ocak 2015; 18:55:40 >

• Hala oynayıp da premium olan kişiler iletişime geçebilir.MCSG çekebiliriz.

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Konu dışından buraya? :D
  • 1.8.1 de seede 4 yazın adada doğacaksınız. gamemode ile yükselin adada bir çukurluk olacak, kenarından lav akan. ordan aşağı bakın yapıyı göreceksiniz zaten, en dipteki kazılmayan kayaya kadar uzanan bir zindan var orda, girişindeki sandıkta altın at zırhı var onun dışında içeride 2 tane sandık bulabildim birinde 2 tane ender gözü vardı sanırım diğerinde kömür elma çıkmıştı

yine 1.8.1 de seede 1 yazın, biraz uzakta bir ağacın altında 7-8 tane karpuz ekili (şans eseri denk geldim + kendiliğinden ekili bulunabiliyor mu bilmiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YukarıBakanKaraAyYüzü

1.8.1 de seede 4 yazın adada doğacaksınız. gamemode ile yükselin adada bir çukurluk olacak, kenarından lav akan. ordan aşağı bakın yapıyı göreceksiniz zaten, en dipteki kazılmayan kayaya kadar uzanan bir zindan var orda, girişindeki sandıkta altın at zırhı var onun dışında içeride 2 tane sandık bulabildim birinde 2 tane ender gözü vardı sanırım diğerinde kömür elma çıkmıştı

yine 1.8.1 de seede 1 yazın, biraz uzakta bir ağacın altında 7-8 tane karpuz ekili (şans eseri denk geldim + kendiliğinden ekili bulunabiliyor mu bilmiyorum)

Karpuzlar jungle yağmur ormanlarında kendiliğinden ekilidir zaten onun dışın zindanlardaki chestlerde tohumları bulunur

Onun dısında jungle de kendiliğinden ekili havuç ve patates
    bulunur

• Konuyu hortlatalim beyler. Hexxit yukleyin bilinmeyen nedir gorun

• Netherde 1 blok dünyada 10 blok dediydiler. Anlamayanlara şöyle anlatayım bu gün cehenneme gittim (hayatımda ilk kez) keşfedeyim dedim sonra sıkılıp geri dönmek için bi portal daha yaptım (creative mod olduğu için) geri döndüğümde evi bulamadım. Pusulayka baya uçtum sonunda buldum evi. Anlamışsınızdur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: Hexxitceklangavat007

Konuyu hortlatalim beyler. Hexxit yukleyin bilinmeyen nedir gorun

Pc kaldirmiyor kardes

Benimki de kaldırmıyor . Youtubede izliyom. Baya gizemli bi şeye benziyo

• Aynı zamanda bu gün sabah yanan bi iskelet gördüm örümceğin üzerinde. İskelet öldü örmceği ben öldürdüm

• Birazdan Herobrine de bulurum ben

• Sandıklı vagon gerçekten var. Çünki creative modda yapa biliyoz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.