Şimdi Ara

Minecraf'a yasakmi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aile bakanligi oyunu yasaklamayi dusunuyormus

http://www.ntv.com.tr/saglik/bakanlikminecraft-oyununun-yasaklanmasini-istedi,3Y_NNlDkGEGGk3ux8xbVYA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gtaya bişey demediler minekrafta ceza vercekler

Bu şey gibi oldu malum ırk molotof atsın ceza yok biz taş atalım müebbet cezası gibi bişey bu

• Ne saçma işlerle uğraşıyoruz millet atomu parçalıyor biz 0
  • inşallah lolede gelir

• Türk'e hiçbir yasak engel olamaz
  • koyunları jesip yemesinin vahşet olarak gösterilmesi de ironinin dibi

şaka gibi la
    edit:bunu yazarken aklıma geldi oyunda domuz kesip yiyebiliyoduk ihtimal vermiyorum ama bu dandi ksebeptende bi ceza gelmiş olabilir mi lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolStoryWriter -- 10 Mart 2015; 20:11:32 >
  • Oyunda domuz var, haram.
  • Ya şimdi bunu nasıl yasaklayacaklar onu merak ediyorum ben,yaş sınırı mı konucak nolucak yani şiddet içeriyor (!) diye reşit adam da giremezse ülkecek daha da rezil oluruz millete

Edit : Bu arada unutmadan :https://www.youtube.com/watch?v=ZSEBet4HO8o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erodion -- 10 Mart 2015; 20:14:02 >
  • bende az önce bir haberde gördüm. oyunu kaldırmalarının sebebi şiddet ve saldırganlık içerdiğinden dolayıymış. şaştım kaldım doğrusu.

• MAYN KıraFTta şiddet var !!! arabalar uçuyor sonra ucak gelip patliyo zombiler ortaya çıkıyo REZIdınt evılı gösterecek grafikler var oyunda yasaklansın HÜLOGGG Hewal wall açtı maynkıraft fırak neyse işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: - Black Widow -

quote:

Orijinalden alıntı: MOROKKO

Gtaya bişey demediler minekrafta ceza vercekler

Bu şey gibi oldu malum ırk molotof atsın ceza yok biz taş atalım müebbet cezası gibi bişey bu

Koskoca Trevor Phillips Industries'i görmedi adamlar daha ne diyelim?

Dağın tepesinde kadın elbisesi ile uyanan, kumsalda adam gömen, sinirlenince bir kasaba dolusu redneck elemanı öldüren, havuza kusan, yere sıçan, karavanda malum numaralı sayıyı çeken, adam döven Trevor'un oyununu görmüyor mu bu adamlar Minecraft gibi küplü oyunu yasaklıyor?

Ya bu yasağı gündeme getiren çocuk doktoru bi kadın vardı,kendi çocuğuna söz geçiremeyip bu oyunu ülkede yasaklatmaya çalışıyor benim bu olaydan anladığım bu

• minecraf ne lan zuhahahaha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.