Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
11
Favori
17.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amma çok övülmüş dizi yav, bence abartılmış biraz. 6. bölümü bitirdim, tamam diyaloglar, ana rollerin birbirleri ile olan konuşmaları kaliteli de gerisi fos. Onun dışında çok bir şey yok, zaten cinayetlerin işlenişini göstermiyorlar, bari en azından gizem yanını yüksek tutsalarmış, onu da yapmamışlar. Tek olay katil niye öldürdü, niye öyle yaptı. Dizide başroldeki dedektifler o kadar üstünde duruyorlardı, ‘Who did it?, Why did it?, When did it?’ diye, sadece Why kısmı önemli burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 8 Haziran 2018; 19:03:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi aşırı balon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Amma çok övülmüş dizi yav, bence abartılmış biraz. 6. bölümü bitirdim, tamam diyaloglar, ana rollerin birbirleri ile olan konuşmaları kaliteli de gerisi fos. Onun dışında çok bir şey yok, zaten cinayetlerin işlenişini göstermiyorlar, bari en azından gizem yanını yüksek tutsalarmış, onu da yapmamışlar. Tek olay katil niye öldürdü, niye öyle yaptı. Dizide başroldeki dedektifler o kadar üstünde duruyorlardı, ‘Who did it?, Why did it?, When did it?’ diye, sadece Why kısmı önemli burada.
    Aynen. Sadece katillerin oynadığı rol iyi gerisi leş. Diziyi izlediğime pişmanım.

9’a kadar mecbur 10’u da izleyip bırakalım.

Kimse sürekli çatışma falan olsun istemiyor. Sadece sorgulama, mantık ya da heyecan olsaydı dizide. Hiç biri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 8 Ağustos 2018; 2:54:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Bitirdim. Harikaydı. FBI görünce aksiyon kovalamaca falan beklemiştim ilk başta ama çok farklı çıktı, çok da güzel oldu.
    Bill karakterini sevdim.

Yalnız şimdi Holden'ın işi bitti herhalde. Şu yeni gelen adam yaktı bizim çocuğun başını Debbie de Eyşan çıktı.

Debbie haklı, Holden artık aşırı itici olmaya başlamıştı. Okul müdürünü de haksız yere işinden itti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 9 Ağustos 2018; 1:7:16 >

• Netflix'in en iyi dizilerinden,balon diyenlere aldırış etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 23 Ağustos 2018; 17:6:5 >
  • Dizi benim çok hoşuma gitti Criminal Minds gibi diyebilirim işlenişi ama burada aksiyon yok Criminal Minds'in temelini oluşturuyor zaten anladığım kadarıyla davranış analizi birimin kurulması işlenmesi vs 2.sezon ne zaman çıkacakmış?
  • Millet niye her dizide heyecan veya gizem arıyor anlamış değilim. Dizi katillerin psikolojisini inceliyor. İzleyecekler bu beklentide izlesin.
  • American Horror Story
    The Haunting of Hill House
    Mindhunter

3 Dizide aynı konu işleniyor.

Katillerin gelişiminde annesinin etkisi.
  • nerede kaldı arkadaş bu 2.sezon , netflix'te en çok zevk aldığım dizilerden biri ama diğer ergenimsi diziler katar tutup çatır çatır yeni sezon çekmiyorlar işte bu dizilere , takipçisi de az

insanlar git gide kaliteli dizilerden kopup , aptalca dizilere kayıyor .

yazık valla. Talep o yönde olunca da böyle kaliteli yapımlar azalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Kasım 2018; 22:56:46 >
  • Dizi balon diyen arkadaş, çukur karakterlerini kapıştırıyordu bir konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 21 Kasım 2018; 19:42:32 >
  • Konu üste çıkınca trailer falan geldi sandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • David fincher yapabildiği en iyi türde dizi çekiyor kimsenin haberi yok. Son zamanların en underrated dizisi budur herhalde..

• ikinci sezon ne zaman gelir diye konuya girdim, hüsrana uğradım gidiyorum.
  • 1. sezon yayınlanalı 13 ay olmuş.

2. sezon 2019'da henüz belirli olmayan bir zamanda çıkabilirmiş. Askere gitmeden izleyemeyeceğim büyük ihtimalle.

İlk sezon 10 bölümdü. Yeni sezon sekiz bölümden oluşacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

1. sezon yayınlanalı 13 ay olmuş.

2. sezon 2019'da henüz belirli olmayan bir zamanda çıkabilirmiş. Askere gitmeden izleyemeyeceğim büyük ihtimalle.

İlk sezon 10 bölümdü. Yeni sezon sekiz bölümden oluşacakmış.
    Kral izlemedim, başlayayım mı buna? Homecoming'e bakacağım hafta sonu. Bitince Deadwood'a başlayayım diyordum ama 10 bölüm bunu izlerim sen tavsiye edersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Kral izlemedim, başlayayım mı buna? Homecoming'e bakacağım hafta sonu. Bitince Deadwood'a başlayayım diyordum ama 10 bölüm bunu izlerim sen tavsiye edersen.

Alıntıları Göster
    Aksiyon içermeyen yapımları seviyorsan istersen başlayabilirsin. İzlenebilecek güzel yapımlardan biri. Homecoming'e ben de başka zaman bakmayı düşünüyorum. HBO'nun Deadwood'un puanı da iyiymiş. İzlememiştim. İstersen önce Deadwood'a bak. Seçim senin. :) Mindhunter da güzel. Yeni sezon gelmeden bitirebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Unutmuşuz diziyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Unutmuşuz diziyi
    Ben de unuttum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu dizinin 2.sezonunu merakla bekliyorum :) Normalde sezon arası veren dizilere bir daha bakmam fakat bu dizi çok ilgimi çekiyor.
  • Diyaloglar ve konunun ilerleyişi efsaneydi. Bu tür aksiyonu az ama kurgu ve metinin iyi olduğu dizilerden hoşlanıyorsanız durmayın derim. Kamera açıları da çok hoşuma gitti. Zamanını hissettirdi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.