Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
11
Favori
17.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Netflix hadi iptal edelim dememiş aslında. David Fincher ve ekibi işi yokuşa sürer gibi konuşmuş. Zamanımıza değmiyor falan demişler herhalde, Netflix de siz bilirsiniz demiş. Biraz Steve Carell'in The Office'den gönderilme sürecine benziyor. Tek taraflı bir durum yok yani. Yaratıcı ekibin egosuna kurban gitmiş. Fincher çekelim dedikten sonra Netflix'in bütçe vermeyeceğini düşünmüyorum.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Tüm bölümleri kendi yönetse anlarım da 2 sezonda da 3’er bölüm falan yönetiyor Fincher, biraz zaman ayırsa iş her türlü hallolurdu Netflix ile yeni sözleşme imzaladı birkaç ay önce, umarım Mindhunter için de bir geri dönüş yapar. Hele bugünkü piyasada neredeyse geri dönmeyen dizi kalmamışken bu dönmezse yazık olur bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Tahminim bir sezon daha çıkacak ama o da final sezonu olacak. Normalde 2000'lere uzanacaklarmış. İşte böyle dizilerin kaderi de bu oluyor. Çoğunlukla nihayete ermiyor. Mini dizi niyetine izliyoruz. Bitmesin diye elim gitmiyor şu an açmaya. Bir de dokuz bölüm ikinci sezon.

• Pek açmadı ikinci sezon. Bitsin diye izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Tüm bölümleri kendi yönetse anlarım da 2 sezonda da 3’er bölüm falan yönetiyor Fincher, biraz zaman ayırsa iş her türlü hallolurdu Netflix ile yeni sözleşme imzaladı birkaç ay önce, umarım Mindhunter için de bir geri dönüş yapar. Hele bugünkü piyasada neredeyse geri dönmeyen dizi kalmamışken bu dönmezse yazık olur bence.

Kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama giriş ve final bölümlerini yönetse dahi tüm proje bütün yılına mal oluyormuş tüm kreatif gücümü bütün yıl diziye harcamam gerekiyor diyordu. Elbette başka sebepler de vardır ancak genel olarak böyle sonlanması üzücü oldu.

• İlk sezonu tekrar izleyerek 2.sezonu da tamamladım. Uzun zamandır keyif alarak izlediğim tek yapım. Dizinin atmosferi ve kendine ait renk tonu şahane, Bill, Holden ve Wendy karakterlerinin çok iyi yaratılmış ve iyi oynanmış olması. Anna'nın asaleti büyüleyip geçiyor zaten. Bill Tench en sevdiğim karakter oldu havası ve karizması etkileyiciydi. Özenle yazılmış kaliteli senaryosu diziye bağlayan önemli etkenlerden biriydi. Umarım bir gün 3.sezon geliyor haberini alırız.

• Biraz eski sayılabilecek bir haber ama yine de paylaşalım. Yönetmenlerden birisi "Fanlar yeteri kadar ses çıkarırsa yeni sezon gelebilir" minvalinde açıklamalar yapmıştı. Özellikle ulusal kanallardan iptal edilen birkaç dizinin fanları baya etkili olmuştu, umarım Mindhunter da onların arasına katılır.

• Netflix'e rağmen dizi gayet iyiydi. Hepsini yakalayamayacaklarına göre de tadında sonlandı bence ve sonu öyle etkileyici oldu.

• fbi davranış bilimleri biriminin doğuşunu betimleyen güzel izlenesi diziydi... yarım kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 26 Ocak 2022; 23:55:32 >
  • başrol Jonathan Groff, Jimmy Fallon 'a konuk oldu. sezon 3un olabileceğini belirtti. frozen filminde de seslendirme yapıyormuş. bi yanda kafa kesenler, bi yanda çocuk filmi

https://uproxx.com/tv/mindhunter-season-3-jonathan-groff-frozen-3/

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah. Zaten Netflix'in elinde pek düzgün bir şey kalmadı, çere çöpe doyduktan sonra akılları başına gelip David Fincher'ın telefonu çaldırırlar. Gerçi iptal sebebi de Fincher ama Netflix ısrar eder yani onu demek istedim Dönün artık be özledik yeminle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 8 Nisan 2022; 12:50:36 >
  • Nasıl daha önce farketmedim bu diziyi diye söyleniyorum kendime ama yarım kalması çok can sıkıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne çöp diziler devam ediyor, şöyle eşi benzeri bulunmayan canım diziyi kestiler yarıda.

• şu konuyu lütfen hortlatmayın. hep bir hevesle giriyorum  

• Netflix W,tcherdan sonra beğendiğim tek yapımı ,diziyi devam ettrimedileri LGBTyi yine gözümüze soktular.

• halbuki araya birkaç trans dedektif serpiştirselerdi, devam ederdi daha.

• 😂bu diziyi izleyip beğenip, true detektive izlemeyenlete tavsiye, tru deyective 2 gömlek daha üstümdir. İlk 2 -3 sabretmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıl geçmiş başlayalı. Özlemekten helak oldum. Lan koca şirkette aklı başında bir kul yok mu döndürsenize şu diziyi Allah'ın belaları.

• David Fincher, Mindhunter’ın yeni sezonunun gelmeyeceğini doğruladı.

“Oldukça pahalı bir yapım ve Netflix’in bu bütçeyi verebilmesi için yeterli sayıda izleyiciye ulaşamadık.”

Yazıklar olsun... İçtenlikle umuyorum ki pazarlayacak tek bir dizi, film bile bulamayın.

• Bu dizi çok abartılıyor bence. İlk sezonu akış sağlam ama ikinci sezonunda doğru düzgün akış bile yok. Alcatraz gibi bir yapı hakim. Ana karakterlerin hepsi derinleştirilememiş vasat karakterler.

Ben çok büyük beklentiyle başlamıştım ama bu kadar şişirilmesine de şaşırıyorum açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.