Şimdi Ara

Milyoner Türk youtuberlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
7.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2:22 pintipanda bilerek youtube gelirini gösteriyor 4.5 milyon izlenmeye 800 dolar buda 2800₺ yapar düz 5 milyon izlenmeye 2.5 bin₺ diyelim 1 milyon izlenme 500 lira eder.

https://socialblade.com/youtube/user/newdaynewgame

Enes batur son 30 günde 150 milyon izlenmiş günde 5 milyon izlenme yapar yani günde 2500₺ ayda 75000₺ zaten son model evini yüzbinlerce liralık camarosunu çekti. Bikaç seneye gayrimenkul zengini olur. Birde hala enes batur 5000₺ anca kazanıyor diye gezenler var. Youtubeda para olmasa millet uğraşmaz bile. O kadar kişi kanal açıyor. Enese sponsor ve twitchten de ayda 25 aksa 100,000₺ aylık. Bunu profesör tıp doktoru zor görür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E35D290C4 -- 26 Eylül 2017; 7:56:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya enes batur youtube dan para kazanamıyorum ayağına yatıyor, sponsorlardan parayı gömüyor. çok boktan bir sektör, diss atar biri diğeri ona tepki çeker. böylelikle hepsi kazanır. çok boktan

reynmen denen herifin rapi çoğu t-rapçiden fazla izlenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack-White -- 26 Eylül 2017; 8:0:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben rakamları az bile verdim 75 binden fazla kazanır sadece youtubetan 85i bile görür 100 binden az kazanmıyordur aylık 105-110 görür.

• kazansınlar ne güzel işte. giren youtube'a giriyor. boşverin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky Boy with Hurricane

kazansınlar ne güzel işte. giren youtube'a giriyor. boşverin

kıskanıyoruz olm adamlar oturduğu yerden para kazanıyor biz götümüzü yırtıyoruz asgari maaşı zor alıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack-White -- 26 Eylül 2017; 8:16:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelip burda abartma o kadar kazanamaz diyen arkadaşlar olacak buna eminim.
    Abartmıyor arkadaşlar gerçektende aylık bu rakamlara ulaşıyor Enes denen çocuk.
    Ama şöylede birşey var Enesin kanalı partnere bağlı. Partner şirketleri kazancın %40 ını kendilerine alırlar. Bunuda göz önünde bulundurmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F E K E L İ -- 26 Eylül 2017; 8:17:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendx

Gelip burda abartma o kadar kazanamaz diyen arkadaşlar olacak buna eminim.
    Ama şöylede birşey var Enesin kanalı partnere bağlı. Partner şirketleri kazancın %40 ını kendilerine alırlar. Bunuda göz önünde bulundurmak gerek

O hayatta vermez maximum %15 verir. Kan emici buzzmyvideos bile %30 alıyor

• Dostum sadece twitchte aylık 13-20 bin kazanan yayıncılar var ve bu yayıncılar keşke youtuber olsaydım diye ağlıyorlar çünkü yt daha kârlı.
  • Girişim bu işte. Adamlar risk almışlar, okuldan fedakarlık etmişler şimdi de ekmeğini yiyorlar.

• kummbara kullanıcısına yanıt
    Evet, çoğu lise mezunu. İlla her şey gibi bununda bir sonu olacak. O zaman ne yaparlar meçhul

• Ayda 5bin kazansa arabanın senelik vergisini bile ödeyemez

• pinti pandayı bilmem ama ben 2k izlenmeye 2 dolar alıyorum türkçe oyun sektörü birde enes batur 150 bin dolar kazansa aylık şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendx

Gelip burda abartma o kadar kazanamaz diyen arkadaşlar olacak buna eminim.

O hayatta vermez maximum %15 verir. Kan emici buzzmyvideos bile %30 alıyor

Youtuber yüzde kaç vereceğini tercih edemez. Partner şirketi şunu vericeksin derse vermek zorundadır. Enes'in partneri de Buzzmyvideos zaten kesintisi kaç bilmiyorum ama en az %30 vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

quote:

Orijinalden alıntı: Funky Boy with Hurricane

kazansınlar ne güzel işte. giren youtube'a giriyor. boşverin

kıskanıyoruz olm adamlar oturduğu yerden para kazanıyor biz götümüzü yırtıyoruz asgari maaşı zor alıyoruz

Sen de video çek

• Sizin ekmeğinizi mi yiyorlar sanki, youtubedan alıyorlar parayı, ne bu kıskançlık. Yakında imam hatip mezunlarına eşitlik adı altında daha fazla puan verip iyi üniversitelere gönderip daha yüksek maaşlı işlere verdiklerinde o zaman görürsün dengesizliği. Milletin kazandığı paraya bu kadar kafa yormayın, biz niye milletçe az kazanıyoruz ona kafa yorun.

• kazandıkları para umurumda değilde gelecek nesilleri bozuyorlar saçma sapan şeylerle yani kaliteli içerik üretseler keşke ayda 1 milyon kazansalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Dostum sadece twitchte aylık 13-20 bin kazanan yayıncılar var ve bu yayıncılar keşke youtuber olsaydım diye ağlıyorlar çünkü yt daha kârlı.

Pek sayılmaz.

Twitch yayıncıların çoğu youtubedan geçmiştir. Çünkü youtube da malesef para yok. Var ama sadece en çok bilinen en çok izlenen kişilere. Pintipanda gibi yıllardır bu sektöre emek vermiş biri o kadar yıl sadece 800$ kazanabiliyorsa youtube ölüdür.
  • Bu zengini malı züğürtün çenesi olayı cidden can sıkmaya başladı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Evet, çoğu lise mezunu. İlla her şey gibi bununda bir sonu olacak. O zaman ne yaparlar meçhul

Youtube Twitch gibi şeylerle ugraşanların işsiz kalması mümkün değil. Bu adamlardaki tecrübeyi her hangi bir üniversite mezununda bulamazsın haliyle o yüzden direk bu adamların önemi artıcak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.