Şimdi Ara

milyarlik sahte telefon parcalari sektoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her yerdeler yuzlerce liralara satiliyorlar gercek degerleri satildiklari paranin 10 da biri..ancak alicilar binlerce liralar odedikleri telefonlarinin sorunlari hallolsun diye paraya acimiyorlar ve birileri bu kalitesiz urunlerden karun gibi zengin oluyor...

gercek parcalari sadece servislerde bulabilirsiniz ama onlarda masum degil onlarin gozu de milletin cebinde...

apple samsun lg ekran batarya kasa vs hepsi orjinal diye satiliyor ancak hepsi sahte millet ben degistiririm kar ederim diyor aliyor ama adi mal elinde kaliyor..

uc kurusluk cin mali ekranlar bataryalar vesaireler 400 tl 1000tl agiza ne gelirse...adi cam adi plastik ama fiyat 1000 lira alis fiyati 100 lira belki degil...telefonunuzun ekrani kirildiysa garantisi bittiyse ve disaridan ucuza bulurum deyip alip taktiysaniz cebinizi bir uyaniga bosalttiginizi adi mal elinizde kalinca anlarsiniz,...bildigimiz kilif ayni kilif huawei icinse 20 tl iphone icinse 150tl ne degisti mal ayni malzemeden....adamim telefona 10 000 vermissin birazda bize ver mantigi..sende vardir..yemeyin bunlari.

apple samsung vs gibi firmalar saga sola boyle bolca parca vermezler.bu adi cin mali ama orjinal pahali telefon parcasi olayi oyle aldi basini gitti ki piyasa cop gibi dolu...

iphone ekran internetten koy sepete...bu o kadar kolay mi yahu...aha calisti ama ekran adi 12 000 tl lik telefonda 1000tl lik goruntu mal 100 tl lik en fazla ama sizden alinan 1000tl...

yani birileri garanti bitti telefon gitti olayini dev bir vurguna cevirmis....orjinal ekran hemen yolluyoruz....acaba...pek te benziyor yahu....cop cop.her yer cop...gokdelen dikerler evinizin yakinina yakinda ali veli sahin mithat davut hasan ekspress ler dikkat.

BU CİNLİLERİN DUNYAYA YAYDİGİ EN TEHLİKELİ VİRUSTEN DAHA TEHLİKELİ BİR VİRUS.

milyarlik sahte telefon parcalari sektoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 19 Mayıs 2020; 1:50:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi de... yedek parça olmak zorunda sayın pspsexer :) Aracıları kaldırıp direk kaynağından istersen çok da uyguna mal edebiliyorsun. Bak mesela benim telefon modelinin yedek parçası yok gibi bir şey. Delta Servis'e güvendik, şükür ki iki sene sorunsuz kullandım, garanti bitti. Lcd panel değişimi 1200₺ (eskiden öyleydi, şimdi o da artmıştır). Falan siteden digitizerı, paneli, çerçeveli kasasını çok daha uyguna alabiliyorum :) Birkaç değişim videosu izleyip rahatça parça değişimi yapabiliriz. İyi ki onlar üretim yapıyor da aracı çakal çukalara kalmıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 29 Mayıs 2020; 8:52:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.