Şimdi Ara

Milyarder Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum yorumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milyarder Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum yorumu

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in milyarder sahibi Mark Cuban’ın kripto paralarla yakından ilgilendiği uzun zamandır biliniyordu. 4,4 milyar dolarlık servetiyle dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Mark Cuban, kripto para piyasasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. 

Kripto paraları, internetin evrimi olarak gördüğünü kaydeden Cuban, hem Bitcoin hem de Ethereum’da kaydedilen yükselişin nedenlerinden de bahsetmeyi ihmal etmedi. Cuban, Bitcoin’in altından pay çalmaya devam ettiğini ifade ederek şöyle devam etti:

"İlk olarak 2012 yılında insanlar bir para birimi olarak bana Bitcoin’den bahsettiklerinde bunun işe yaramayacağını düşündüm. Ancak sonra Bitcoin’in altından daha iyi olduğunu düşünmeye başladım. Matematiksel olarak arzının sınırlı olması nedeniyle Bitcoin’in fiyatı da yükselecek."

Ayrıca Bkz.Madenciler Satmak yerine BTC biriktirmeye başladı: Bu ne anlama geliyor?

Milyarder iş adamı, kripto paraların en heyecan verici kısmının merkezsiz yapıları olduğunu, bu nedenle kripto paraların kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Şu sıralar kripto para portföyünün %60’lık kısmının BTC’de, %30’unun ETH’de ve %10’luk kısmın da diğer kripto paralarda olduğunu belirten Mark Cuban, kripto paralara daha önce yatırım yapmaya başlamadığı için pişmanlık duyduğunu kaydetti. 

"4 yıl önce Ethereum almaya başladım. Keşke daha önce almaya başlasaydım. Ethereum gerçek paralara en çok benzeyen kripto para." dedi.

• Bu da Elon Musk'dan rol çalıyor. Baktı ki bu sayılı zenginler belirli coinler hakkında olumlu mesajlar atınca kirptolar bir günde 15+25 artıyor, bir ayda 100+200 katlıyor, alemin enayisi ben miyim diyorlar. Boş yere mi dolar milyarderi oldum para kazanmak benim işim deyip önce parasını alt sıralardan bir coine, mesela bu sefer inişte olan Ethereum'a koyup sonra açıyor ağzını yumuyor gözünü iki twit ile milyar dolarlık kar yapıyor. Hesabını kim soracak kimse. Bunu önce Trump'ın başlattığını düşünüyorum Ama o altın ile yapıyordu ne zaman bir savaş hazırlığı veya herhangi bir ülkeyi twitterdan apaçık tehdit etse altın bir günde 5+10 artıyordu, Trump'ın bir gece evvelsi tüm ailesine altın alın köşeye yığın yarın twit atacağım dediğine eminim. Bu insanlar boşuna zengin olmuyorlar, bir hinlikleri var. Sen ben gibileri ayakta sağarlar.
  • Bu da Elon Musk'dan rol çalıyor. Baktı ki bu sayılı zenginler belirli coinler hakkında olumlu mesajlar atınca kirptolar bir günde 15+25 artıyor, bir ayda 100+200 katlıyor, alemin enayisi ben miyim diyorlar. Boş yere mi dolar milyarderi oldum para kazanmak benim işim deyip önce parasını alt sıralardan bir coine, mesela bu sefer inişte olan Ethereum'a koyup sonra açıyor ağzını yumuyor gözünü iki twit ile milyar dolarlık kar yapıyor. Hesabını kim soracak kimse. Bunu önce Trump'ın başlattığını düşünüyorum Ama o altın ile yapıyordu ne zaman bir savaş hazırlığı veya herhangi bir ülkeyi twitterdan apaçık tehdit etse altın bir günde 5+10 artıyordu, Trump'ın bir gece evvelsi tüm ailesine altın alın köşeye yığın yarın twit atacağım dediğine eminim. Bu insanlar boşuna zengin olmuyorlar, bir hinlikleri var. Sen ben gibileri ayakta sağarlar.

• Etherium un canı cehenneme GPU lardan uzak durun artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birisi birşey dese de coinler yükselse diye geberiyonuz.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Etherium un canı cehenneme GPU lardan uzak durun artık

ETH gider, başkası gelir. GRIN var şuan.

• Bu açıklamalar çoğaldıysa az kaldı .Milyarder Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum yorumu 

• Kısa zamanda batmaları dileği ile!🤬

• bu da yeni akim, adamlar twitter'daki manipülasyoncular gibi kendilerine para kazandirticak, coinlerini daha pahaliya satacak elemanları çağırıyor. saadet zincirine dönmeye başladı bu iş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Bu hikaye bizim ülkeden tanıdık geldi ama bilemedim

• Holo dayı bizi mutlu etmeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mion kullanıcısına yanıt
    Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarper Yasin Mutlubay

Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş :D

Ciğer sensin herhal?🤣

• Mion kullanıcısına yanıt
    ciğer niye ben olayım, kripto paradan kazanç sağlamayan herkes batsın kazananlar diyor. Bu durumda erişilemeyen şey ben gözüküyorsam eyv. ciğer ben olurum ama sanki anlatıma göre ciğer kazanç oluyor.

• Adam kazanacağı paraları düşününce epey heyecanlanmış bence. Yoksa ETH ile alakalı bir durum yok.

• O bir şey değil de Rahmetli Developer nedir yahu ilk kez böyle bir rütbe görüyorum, en üst rütbe bu mu DH'de emekli olduktan sonraki komutanlara mı veriliyor:))

Milyarder Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum yorumu
  • monacomen kullanıcısına yanıt

İşten ayrılırken vasiyet olarak bırakmıştım oradan kaldı :smilebig:

• Ciğer ve bilimum sakatat yasak Wilson Hastasıyım (Bakır Fazlalığı) sevmemde zaten 😋

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.