Şimdi Ara

$ milyar dolarlık bir program algoritması yazdınız, peki bunu nasıl lisanslarsınız !? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:34:28 >
  • O benim formülüm (2,5 + 2,5 = 5) Patentini alacağım. Şimdi evden çıkıyorum, birazdan köşeyi döneceğim.

Ferhan Şensoy izle, onunda bir formülü var. Sana link vermiştim.
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:1 >
  • çok kolay
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:8 >
  • Silicon valley dizisinde de bunun muhabbeti vardı. Jian yang aşıyordu bu patenti bir şekil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:16 >
  • dizide jian yang Çine gidiyor. Orda peer to peer network ile alakalı bir patenti başka bir yoldan çalışır hale getirip patenti aşmış oluyordu.

• ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:21 >
  • benim silicon valley dizisini izlediğimi anlamamız gerekiyor

• ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E46C39862

benim silicon valley dizisini izlediğimi anlamamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stack

Milyar Dolarlık yazılım var. MS Windows, MS Office, Adobe Photoshop...
    Bunlardan açığa çıkanı gördüm mü tosunum? Ben görmedim. Senin bahsettiğin anca "Merhaba Dünya!" yazan exe ler.
    Ha bir de fazla film falan izleme! Neticede ciddi yazılımlar senin anladığın tarzda ara kod üretmezler...

Çıkar çıkaracaksan hazırları var işte. Yok kesmiyorsa bir tarafın, atlama sağa sola işine bak
    Milyar dolarlık yazılımların değeri kaynak kodlarından değil, firmanın verdiği support, cloud sunucu ve update gibi katma değerlerden oluşuyor. O firmada çalışan biri bütün kaynak kodları açığa çıkartsa bile (bu mümkün değil çünkü büyük projelerde herkesin kodların belli bir kısmına erişimi var) firma bundan çok zarar görmez çünkü bu kodları çalan kişi üzerine ekleyip devamını getirecek bilgi birikimi ve güçte değil. Yazılım sektöründe bir firmanın sunduğu hizmetler arasında kaynak kodunun sandığınız kadar değeri yok.

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:32:34 >
  • Lisans key, random key üretici, encryption gerekli ve web environment için frontendciden site üretmesini isteyip reklam yapıp yazılıma link ekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

?
    CEO değilim sıradan bir bilgisayar mühendisiyim lakin sektörün az çok nasıl işlediğini biliyorum. Hata bende gerçi neden yazdım ki zaten siz her şeyi çok iyi biliyorsunuz.
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Şubat 2021; 19:33:34 >
  • başka fikri olan yok mu !?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.