Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Milos Krasic den Açıklamalar

4
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Milos Krasic den Açıklamalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    160 Mesaj
    Milos Krasic: İngiltere ve İtalya’dan ilgilenen kulüpler var ama benim için Fenerbahçe her şeyden önce gelir.

Milos Krasic: Bir yere gitmiyorum. Her şey Fenerbahçe ve benim menajerlerimin elinde. Benim isteğim kulübümde kalmak.

Milos Krasic: Bu sezon, sezon öncesi hazırlıklarına zamanında ve sağlıklı olarak başlamak istiyorum.En iyi Krasic’i göstermek için hazırım.

Milos Krasic: F.Bahçe’den ayrılmayı düşünmüyorum. Çok büyük bir kulüpteyim. Benden beklentilerin farkındayım ve borcumu ödemek istiyorum.

Milos Krasic: Ancak sonuç olarak Fenerbahçe ayrılmamı isterse de giderim. Bu kiralık da olabilir.

|
    |
    |
    |
    Niye gitmek istesin ki
    |
    |
    MSI B150M Bazooka | İ5 6500 | MSI GTX 960 4GB | Kingston 8 GB Ram | Kingston 120 GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | PHILIPS MMS430 | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter

Steam PSN TvShowTime
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Ne güzel ya herkes her gördüğü haberi tarihine bile bakmadan açsın, forumda güller açacak!
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,159
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.