Şimdi Ara

Milli Video Oyunlarımız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milli Video Oyunlarımız

Milli Video Oyunlarımız

Milli Video Oyunlarımız

Ve ana ofisini Türkiyeye taşıma kararı alan crytek firması

Özellikle ofisi ankarada bulunan mount and blade bannerlord dünyaca ünlü bir serimiz en azından bu sektörde yüsekliyoruz buda iyi bir gelişme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 12 Mayıs 2017; 21:25:8 >

• Crysis sayılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

Crysis sayılır mı?

Ofisini Türkiyeye taşımayı düşünüp Türkiyeye yatırım yapacağı için sayılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anket Adamı

quote:

Crysis sayılır mı?

Su akpliler nasil bir kafa alemindeyseler.

Crytek iflas etti canim benim, neyiyle yatirim yapacak ?

50 kere yazdik bunu, yandaslar kasten yalan haber yapiyor, isin aslinda benim cebimden cikan vergiler yatirim olacak, tam da 500 milyon dolar:

http://www.tweaktown.com/news/55627/crytek-receive-500m-investment-turkish-gov/index.html

Suriyelisi popomuzda acan bos kopruler yetmedi, simdi de yandas sirkete 500 milyon yatirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

quote:

Orijinalden alıntı: Anket Adamı

quote:

Crysis sayılır mı?

Su akpliler nasil bir kafa alemindeyseler.

Crytek iflas etti canim benim, neyiyle yatirim yapacak ?

50 kere yazdik bunu, yandaslar kasten yalan haber yapiyor, isin aslinda benim cebimden cikan vergiler yatirim olacak, tam da 500 milyon dolar:

http://www.tweaktown.com/news/55627/crytek-receive-500m-investment-turkish-gov/index.html

Suriyelisi popomuzda acan bos kopruler yetmedi, simdi de yandas sirkete 500 milyon yatirim var

Ne akplisi ben akp karştıyım

• adamlar battı
  • Bannerlord çıksa da oynasak
  • Bilim için bu kadar bütçe ayrılmamıştır.
  • Crytek'i Türk şirketi sanmış.
  • Crysis turk oynuysa uncharted da o kadar turk oyunu. Sadece basindakiler turk.

Bari pusu falan koysaydın listeye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Crysis turk oynuysa uncharted da o kadar turk oyunu. Sadece basindakiler turk.

Aynen. Başındakiler türk olsa yine tamam ama alman vatandaşı ve firma Almanya'ya.

Credits bölümünde bakıyorum bu kardeşler harici türk yok.

Ayrıca örnek gösterecek sadece birkaç oyun var. İran bile bizden iyi durumda. Mobil pazarın büyümesi ile son yıllarda bir umut bekledim ama birbirinin kopyası araba sürme oyunları hariç birşey çıkmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayifhakan

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Crysis turk oynuysa uncharted da o kadar turk oyunu. Sadece basindakiler turk.

Aynen. Başındakiler türk olsa yine tamam ama alman vatandaşı ve firma Almanya'ya.

Credits bölümünde bakıyorum bu kardeşler harici türk yok.

Ayrıca örnek gösterecek sadece birkaç oyun var. İran bile bizden iyi durumda. Mobil pazarın büyümesi ile son yıllarda bir umut bekledim ama birbirinin kopyası araba sürme oyunları hariç birşey çıkmadı

Türk oyunu olmadığı konusunda haklısınız ama credits bölümünde Yerli kardeşler dışında bir çok Türk'e rastlamıştım diye hatırlıyorum.

Demek istediğim oyuna türk demek için yetmez. Biraz yanlış yazmışım ama.

Yoksa bütün büyük oyun firmalarında illa ki birkaç türk vardır, credits ekranında görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• crysis alman türk sayılmaz.
  • Mount&blade ve birkaç bağımsız oyun dışında bir şey yok,çünkü bu ülkede oyuna para vermeyi enayilik olarak görenler çoğunlukla.Bu yüzden dışarıdan yatırım gelmedikçe bu sektörün büyümesi zor.

Crytek 2-3 sene sonra batıcak ve stüdyolarını büyük ihtimalle EA ölü bir fiyata satın alacak,o yüzden onu da eleyin.
  • birinci dışındakiler çöp. birinci de çıkmadı muhaha ilk oyunu da ben ilkokuldayken yapıyorlardı, üniversiteyi bitiriyorum online dışında öyle aman aman bir değişiklik görmedi. bir oblivionla skyrim arasındaki farka bak bir buna bak. ama konseptten iyi yürüdüler
  • Crytek Alman aslında,Adamlar doğru düzgün Türkçe bile konuşamıyor,

Ama Mount And Blade dünya çapına bir oyun,en iyi 100 oyun arasında felan gösteriliyor..i
  • Oyunun millisi mi olur la? Ayrıca şu milli kavramını bir türlü anlamadınız gitti. Milli ile yerli kavramlarını birbirine karıştırmayın. Bu konu olsa olsa yerli kavramına girer, milli kavramına girmez. Yerli malı yurdun malı kavramı vardı eskiden. Yani her yerli kaynak tarafından üretilen ve katma değeri yerelde kalan ve yerel ekonomiye fayda sağlayan şeydir. Hans Türkiyede fabrika açıp yine Türkiye'de yüzlerce Türk çalıştırıp oyun üretiyorsa bu yerlidir. Ahmet Amerika'da yüzlerce Amerikalı çalıştırıp bir oyun geliştirmişe bu yerli değildir. Artık bazı temel kavramları öğrenin artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 13 Mayıs 2017; 16:12:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Traffic racer (sadece androidde 100mden fazla indirme) sayılabilir

• Mount And Blade gururumuz avrupa'nın imkanlarını kullanmadan Ankara'da küçük bi ofiste başladılar.
    Umarım başka çeşit oyunlar da yaparlar.
  • Mount and blade e gülenler

Serinin yeni oyunu Bannerlord geliyor Ps4 e bekliyorum ben ozellikle .

Ayrica Crytek baska ulkelerdeki calisanlarina para bile odeyemiyor tipik zengin olunca para hesabi bilmeyen yoneticiler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.