Şimdi Ara

Milli Uçağımız Ceplerde.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahahahahahahahahaha çok güldüm ya.

• Allah'ım ya.

Hürjet beklenen uçuş tarihi 2023 başı. Hizmete giriş 2025.

Zaten savaş uçağı değil eğitim ve destek uçağı. Hayır birde bir şey biliyor taklidi yapıyorlar iyice sinir bozucu.

Hürjet motoruda general Electric motoru. Savaş uçağına gelince 2023'de hangardan ancak maket çıkar.

Hadi yallah.
  • Şuan tek ilerleyen proje bu MMU ama uzun bir zaman alacak, altay tankı ile helikopter işi yapılan ambargolardan dolayı sekteye uğradı bayağıda sipariş almıştık bunlar için motor üretilmekte savunma sanayide gelişmemizi istemiyorlar. Daha hızlı yol alacakken sekteye uğradık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat.Yildiz

Şuan tek ilerleyen proje bu MMU ama uzun bir zaman alacak, altay tankı ile helikopter işi yapılan ambargolardan dolayı sekteye uğradı bayağıda sipariş almıştık bunlar için motor üretilmekte savunma sanayide gelişmemizi istemiyorlar. Daha hızlı yol alacakken sekteye uğradık.

Hocam Altay tankının oyuncuğu var mı?Varsa inanıcam yoksa kusura bakma.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Daha görmedim

• 2023’te hangardan çıkacak (roll out). O zaman avel avel izlersiniz. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli ve milli savaş uçağımızı evlerimizde kolayca yapabiliriz aşağıya linki bırakıyorum herkes birer tane alıp yapsın düşmanlarımız tir tir titresin. Bu zor günlerde devletimize katkıda bulunalım ve filomuzu büyütelim haydi Türkiyem sen yaparsın.

https://www.gittigidiyor.com/oyuncak/revell-04966-f14-tomcat-ucak-maketi-28-parca_pdp_649452290

• Hürjet detay parça üretimi başladı. Haziran gibi montaj süreci başlıyor. 2022 Aralık ilk uçuş. Bunu da avel avel izleyeceksiniz. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 16 Mayıs 2021; 17:42:57 >
  • Yerli uçağımız uzun yıllardır göklerde. Milli uçağımızın da prototipi ceplerde. Peki ana muhalefet lideri nerede? O sanırım en son karısıyla börek açıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Hürjet detay parça üretimi başladı. Haziran gibi montaj süreci başlıyor. 2022 Aralık ilk uçuş. Bunu da avel avel izleyeceksiniz. ;)

Niye avel avel izleyelim hocam, milli uçağımızı toysrus'da görmek göğsümüzü kabartacaktır.

• Allah'ım ya.

Hürjet beklenen uçuş tarihi 2023 başı. Hizmete giriş 2025.

Zaten savaş uçağı değil eğitim ve destek uçağı. Hayır birde bir şey biliyor taklidi yapıyorlar iyice sinir bozucu.

Hürjet motoruda general Electric motoru. Savaş uçağına gelince 2023'de hangardan ancak maket çıkar.

Hadi yallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 16 Mayıs 2021; 18:4:26 >
  • quote:

Hürjet detay parça üretimi başladı. Haziran gibi montaj süreci başlıyor. 2022 Aralık ilk uçuş. Bunu da avel avel izleyeceksiniz. ;)

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

küçük enişte hökümetimizi küçük düşürmek için yapmış, kanmayın bunlara

• Kadim trollerin yine canı sıkılmış.

• quote:

2023’te hangardan çıkacak (roll out). O zaman avel avel izlersiniz. ;)

bir 2023 gelsin.

O otomobil

O uçak

O tank

O doğalgaz

O ilk 10 ekonomi

O enerji bağımsızlığı

gelmezse sana avel avel bu mesajı alıntılayıp yazacam :)

• Bu arada gelmesine karşı değiliz.

Sadece bu zamanlarda gelmeyecek.

• Mc Donalds çocuk menüsünden çıkan oyuncaklardan bir tanesi değil mi bu?

• Birinci Dünya Savaşı'ndan bu yana savaş uçağı üreten adamların bile 5. nesil bir savaş uçağı üretmesi 10 yillar suren çalışma gerektiriyorken (ki onlar bile tam anlamıyla tek başlarına becerebilmis değil) anca laf üreten siyasilerin ağzıyla yola çıkılan bu projelerin 2023 gibi kisa bir sürede biteceğine inanmak... Ne diyeyim bilemedim. "Kargalar bile güler" mi diyelim ne diyelim... 😂 Hurkus tamamen ayrı bir konu. Tek motorlu pervaneli bir uçak. Onun yapılmaması icin hiçbir sebep yok. Aksine gec bile kalindi...

• anahtarlık sanki 

• Lee-on! kullanıcısına yanıt
    Öyle deme günlüğü 20 liralık troller ve milli savunma fetişistleri inanıyor. Togg'un daha fabrikası bile kurulmamışken 2023 te piyasaya çıkacağına ve bütün dünyanın sıraya gireceğine inanan tiplere herşeyi yedirebilirsin.

• no comment:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.