Şimdi Ara

Milli Takımın Başına Kim Gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatih Terim'den sonra Milli Takımımızın teknik direktörülük koltuğuna kim oturur sizce? Yerli mi olsun yoksa yabancı mı?

Mesela yerli olursa adayları 3 başlık altında sıralayabiliriz.

1. si performansı ile gündeme gelenler, Mesela Şenol Güneş ilk ihtimal gibi duruyor 2. ihtimal de Abdullah Avcı olabilir, 3. sü ise Aykut Kocaman.

Ancak hangisine teklif edilirse edilsin kendi kulüpleri kabul etmez diye düşünüyorum. hem kendi takımını hem kulübünü çalıştırsın seçeneği çok zayıf Türkiye'de onu kimse kabul etmez. en başta ta Aziz Yıldırım

2. si ise referans, lobi, torpil birilerine karşı yakınlığı vs. durumu ile gündeme gelenler;

Mesela ilk ihtimal Rıdvan Dilmen. Rıdvan o kadar iktidar yanlısı tutum sergiledi ki artık bunun bir şekilde ödüllendirilmesini istenebilir. Mehmet Özdilek, Bülent Uygun, Hikmet Karaman benim aklıma gelenler.

3. süde medya veya taraftar gruplarının desteği ile aday gösterilenler ki bu kategori için aslında benim aklıma gelen tek bir isim var Yılmaz Vural. Mustafa Denizli'de olabilir

Yabancı için ilk düşündüğüm tek Lucescu

• Yilmaz vural gelsin. Bundan daha kotu olmaz. En azindan istekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    bende yılmaz vural gelsin bundan daha kötü olamaz dediğimde bir arkadaşım bana milli takım kötü mü fifa sıralamasında bilmem kaçıncı diye yanıt vermişti
  • İrfan Buz isterim. Kendisini kulüp takımlarında görmek daha keyif verici olacaktır ama milli takımda da iş yapabilir.
  • Yılmaz Vural getirilmelidir kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih terime bağlı gs nin başına gelirse Şenol ilk fırsatta kaçar milli takıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz Vural artık hakediyor, diğer zevatların yaptığı ortada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.