Şimdi Ara

Milli Savunma Üniversitesi Astsubaylık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim idealim milli savunma universitesine girmek hava astsubay meslek yüksek okuluna girsem uçak teknolojileri bölümünü bitirsem astsubaylığa sınavsız girebilir miyim yoksa sınava girmem zorunlumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim eğer astsubaylık mülakatlarına girip kazanırsan hava asb okulunu, 2 yıl okuyup zaten astsubay rütbesiyle mesleğe başlıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Kardeşim eğer astsubaylık mülakatlarına girip kazanırsan hava asb okulunu, 2 yıl okuyup zaten astsubay rütbesiyle mesleğe başlıyorsun.

Peki hocam benim gözümde 2.5 ve 2.75 miyop var bunun harp okulları ya da AMYO da genel sağlıkta etkisi olurmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N3F3S kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlıs bilmiyosam olur çünkü 2 göz içinde 1er derece istiyolar en fazla hatta 1er derece olanlar havaya giremiyo kara deniz için şansını deneyebiliyo diye biliyorum ama sen başvurular zamanı faceden astsubay gruplarına katıl orada sor ben gözlük kullanmıyorum o yüzden net bilgim yok
  • quote:

Hocam yanlıs bilmiyosam olur çünkü 2 göz içinde 1er derece istiyolar en fazla hatta 1er derece olanlar havaya giremiyo kara deniz için şansını deneyebiliyo diye biliyorum ama sen başvurular zamanı faceden astsubay gruplarına katıl orada sor ben gözlük kullanmıyorum o yüzden net bilgim yok

Peki hocam lazer ile çizdirsem DHO na girerken Genel Sağlıkda sıkıntı çıkarmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bilemiyorum hocam dediğim gibi ben gözlük kullanmadığımdan bilmiyorum gruptakilere sor
  • quote:

bilemiyorum hocam dediğim gibi ben gözlük kullanmadığımdan bilmiyorum gruptakilere sor

Eyvallah hocam
  • Hocam ben mülakatları başarı ile tamamladım.Aksilik çıkmazsa puanlarımın yüksek olması hasebiyle kazandığımı düşünüyorum
    Benim sağ 1.75 sol 0.75 ve 1.25 astigmat var

oradaki makinada sağ ve sol 0.75 geldi ve 1.25 astigmat geldi geçtim.Sağ göz nasıl düşük geldi anlamadım ama oradaki doktorlarda yardımcı olmaya çalışıyorlar rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana_moshcelah

Benim sağ 1.75 sol 0.75 ve 1.25 astigmat var

oradaki makinada sağ ve sol 0.75 geldi ve 1.25 astigmat geldi geçtim.Sağ göz nasıl düşük geldi anlamadım ama oradaki doktorlarda yardımcı olmaya çalışıyorlar rahat ol

Valla hocam yüreğime su serptiniz eyvallah

Makina ilemi bakıyorlar yoksa sanamı istisna geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3F3S -- 15 Ağustos 2017; 1:16:33 >
  • ilk tek gözünü kapattırıp duvardaki yazıyı okutturuyor ama benim gibi körler okuyamayınca makineye oturuyor

gerisi ateşşşşş
  • quote:

ilk tek gözünü kapattırıp duvardaki yazıyı okutturuyor ama benim gibi körler okuyamayınca makineye oturuyor

gerisi ateşşşşş

İyi o zaman

Sen bu senemi girdin hocam mülakatlara?
    Aynen ramazan bayramından sonra ankaradaydım

aksilik olmazsa hamyoyu kesin kazandım inşallah
  • quote:

Aynen ramazan bayramından sonra ankaradaydım

aksilik olmazsa hamyoyu kesin kazandım inşallah

Hocam ara sınıfmısın yoksa lise mi?

Birde mülakat nasıldı seni fazla zorladımı neye dikkat etmemiz gerekiyor?
    Ben üiversite okuyorum ama bu sene ygs ye girip lise mezunu olarak başvuru yaptım.Arasınıf değil yani

mülakatım çok iyi geçti.Sözlüde heyecan yapmadan konuşmadan çok önemli.Ne söylediğinin illaki önemi vardır ama pek de önemsemiyorlar.Önemli olan özgüven altyapısına sahip olup olmadığın.Kimse dört dörtlük değil sonuçta

sözlüden sonrası allah kerim.SAğlıkta peynir ekmek gibi adam eliyorlar
  • quote:

Ben üiversite okuyorum ama bu sene ygs ye girip lise mezunu olarak başvuru yaptım.Arasınıf değil yani

mülakatım çok iyi geçti.Sözlüde heyecan yapmadan konuşmadan çok önemli.Ne söylediğinin illaki önemi vardır ama pek de önemsemiyorlar.Önemli olan özgüven altyapısına sahip olup olmadığın.Kimse dört dörtlük değil sonuçta

sözlüden sonrası allah kerim.SAğlıkta peynir ekmek gibi adam eliyorlar

Hocam dişler önemli mi benim dişimde 6-7 tane dolgu var.
    hocam dişten ben geçtiysem emin ol herkes geçer.Dişlerim berbat durumda.Aralıklar çürükler dolgular.En az 10 bin tl masraf var yeminle

Anlayacağın dişe bakmıyorlar.Çenen var mı yok mu diye bakıyorlar

çenen varsa geçersin
  • quote:

hocam dişten ben geçtiysem emin ol herkes geçer.Dişlerim berbat durumda.Aralıklar çürükler dolgular.En az 10 bin tl masraf var yeminle

Anlayacağın dişe bakmıyorlar.Çenen var mı yok mu diye bakıyorlar

çenen varsa geçersin

Allaha şükür çenede sıkıntı yok hocam

Benim ön dişlerimin arasında boşluk var anlaşılıyor yani ondan sormuştum ben?

Resimde kırmızı ile çizdiğim yerler aralıklı
    Resim

Hocam bu aralık mı

Benim ön iki dişin arasında yarım dişlik başlık var.Seninkiler on numara.Çürüğe felan bakmıyorlar.

Bende kazanınca ilk işim tel taktırmak olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.