Şimdi Ara

Milli piyangoyu kazanan kişi (habertürk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
5.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-2DF0CD106 (2 mesaj) Alkımm (2 mesaj) leftercan1907 (2 mesaj) Rindaman (2 mesaj) muradisdan (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
84 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Dün habertürk te bir habere denk geldim,geçen senenin milli piyango talihlisi şans eseri biletini bulmuş ve parasını 28 gün kala almış, isminin açıklanmasını istememiş 😁😁 haberde inatla asgari ücretli çalışan vurgusu yapılan,fakir bir aileden geldiği iddaa edilen şanslı kişi gerçekten ikramiyeyi kazandı mi? Yoksa birileri güven tazelemek için binbir türlü dalavere mi yapıyor😁

Bu arada yakında çekiliş var bilet almayı unutmayın, fakir ve asgari ücretliysen sanada çıkabilir(yersen)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atını Öpen Kovboy -- 4 Aralık 2020; 8:4:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni biletler piyasaya çıkmışken ikramiyeyi almayan talihli gelip bileti buluyor ne kadar ilginç. Çeyreğe çıkmıştı 2 kişi ikramiyeyi almıştı bir kişi daha biletini buldu peki son talihli niye almadı?

Bence kimsenin para aldığı falan yok. Yeni yıl biletlerini iteleyecekler onun için uyduruldu bu haber.

• 🤔

yav he he🤔
  • Alan enayi kaldı mı hala

• Paralel evrende yaşanmıştır anca

• badem bıyıklıların dalavere çevirmediği bir sektör/kurum/kuruluş/değer kaldı mı ki bunlara şaşıralım Milli piyangoyu kazanan kişi (habertürk) 

• Yılbaşı için sazanlar aranıyor. Büyük balık sizi hamm yapacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güvenmiyorum .artık almıyorum.zaten millet uyandıkca satışları düşecek.

• Parayı çöpe atın. Size geri gelme ihtimali bunların hile yapmamasından daha büyüktür.

• akp'nin sattığı piyongo kurumu halka para mı kazandıracak?

akp'nin mars'a araç fırlatması ile eş değer bir hayal!

• Hala milli piyangonun satıldığını zannedenler var. Arkadaş sizin mantığınızda aklınızda bi sorun mu var. Adam şirketi satın almış olsa yatırım yaptığı şirketin itibarını neden zedelesin?
    Milli piyango 10 seneliğine kiralandı. Tıpkı diğer satıldığını zannettiğiniz şirketler gibi bknz türk telekom v.b.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradisdan -- 4 Aralık 2020; 11:38:41 >
  • Milli piyangoyu kazanan kişi (habertürk)
  • Yeni biletler piyasaya çıkmışken ikramiyeyi almayan talihli gelip bileti buluyor ne kadar ilginç. Çeyreğe çıkmıştı 2 kişi ikramiyeyi almıştı bir kişi daha biletini buldu peki son talihli niye almadı?

Bence kimsenin para aldığı falan yok. Yeni yıl biletlerini iteleyecekler onun için uyduruldu bu haber.

• Size çıkmayacak.

Bu cümlem on milyonda dokumilyondokuzyüzdoksandokuzbindokuzyüzdoksandokuz oranında doğru bir cümledir.

Kalan on milyonda bire de boşa ümitlenmeyn.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 5 Aralık 2020; 1:22:24 >
  • Milli piyangoyu kazanan kişi (habertürk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 5 Aralık 2020; 6:34:49 >
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Bir kişi biletini yakmıştı patronu'da bir maaş ödül verdi diye biliyorum Milli piyangoyu kazanan kişi (habertürk) 

• Belki birileri okur da görür cidden artık bilet alan veya farklı bir şans oyunu oynayan kerizdir, iddia felan oynayın daha iyi.

• Demirören hayatta kimseye para vermez

Kendisi zaten büyük yandaşlardan

• Demirören 622 milyonda bir ihtimalli loto çıkardı, insanların loto ümidi bile duman oldu.

Adam parayı sanki faize koydu her hafta faiz alıyor..

Eskiden süper loto 8 haftada 20-30 milyon lirayı buluyordu şimdi herkesin beyni allak bullak.

Açın bakın hepsinde 1 milyon liraya seviyesine anca gelinmiş, kimsenin oynayası kalmadı.

2018-2019 lotosunu kazanıp almayan oldu 60 milyon tl gitti. Şimdi 19-20 lotosunun talihlisi 28 gün kala falan çıkıyor.

Bir sürü ifşalar da çıktı, rakamları fısıldayanlar, topu eliyle koyanlar, barkodda hile bulduğunu iddia edenler...

Artık ben de hiç bilet almaz oldum ara sıra 15m üstü ikramiye birikince süper falan oynardım daha onun bile inancı kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 5 Aralık 2020; 20:35:44 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.