Şimdi Ara

MİLLİ NAMUZUMUZU TEMSİL EDEN BAYRAK!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Milli namusumuzu temsil eden bayrağımızı korumaktan bi haber komutanlar, yarın makamlarına gelerek silah çeken teröristler olduğunda ne yapacaktır?"

Türk Milliyetçileri ( Şu veya bu partili demiyorum ama bu TÜRK MİLLİYETÇİLERİ'nin içinde akp'nin olmadığını diyorum. Çünkü onlar Türk Milliyetçiliği dahil her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldı ) Türk Milletinin Güvenlik Sistemidir.
    ...
    ..
    .

Şimdi şunu da yazmak istiyorum, Cumhurbaşkanı, bırakın ülkenin tüm güvenlik birimlerini, burnunun dibinedeki yavere, ısrarla atanmalarını sağladığı komutanlara,polislere,savcılara, hakimlere güvenmiyorsa bu nasıl ülkeyi yönetiyor? Türk Cumhuriyetine nasıl Cumhurbaşkanlığı yapıyor?

11 dakikalık videoyu izleyin Sn Murat İDE yine çoşturmuş... Vaktinizi almaz, arkaplanda konuşsa da olur. Ama dinleyin!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 30 Temmuz 2016; 17:28:51 >

• murat ide nin darbeden sonra izlediğim 2.videosu oldu bu harika anlatıyor ince ince işleyerek anlatıyor ve mantığını veriyor tabi anlattıklarını mantığıyla dinleyenler çok şey anlayacaktır bu söylediklerinden murat ide nin bundan sonraki videolarınıda takip edicem gündemi çok iyi analiz ediyor..
  • namuzumuzu
    komotanlar
    Türk Cumhuriyeti
    Türk Milleti'nin
    dibinedeki
    bu nasıl ülkeyi yönetiyor?
    ve bir sürü anlatım bozukluğu

Türk millliyetçisisin. Türkçe'nin anasını ağlatmışın. Mobilden de girmiyorsun. Bir kerede okunmuyor yazın.
  • güzel video. ak medyanın tiyatroları dönüyor sürekli tv lerde. meydanlarda demokrasi =RTE imajı yaratılıyor halbuk bu reziliklerin FETÖ den sonra ikinci sorumlusu AKP
  • Konunun sadece basini okudum da neyin milliyetcisi? Dune kadar meral akseneri muhtesem milliyetci diye mhp basina getireceklerdi?
    Face onayli videolari geziyor 15 temmuzdan sonra isler degisecek diye soylenip durmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • park edelim yarın sabah izleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Konunun sadece basini okudum da neyin milliyetcisi? Dune kadar meral akseneri muhtesem milliyetci diye mhp basina getireceklerdi?
    Face onayli videolari geziyor 15 temmuzdan sonra isler degisecek diye soylenip durmus

" Face onayli videolari geziyor 15 temmuzdan sonra isler degisecek diye soylenip durmus "

Bir gencin daha sorgulama sistemi bitmiş gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Konunun sadece basini okudum da neyin milliyetcisi? Dune kadar meral akseneri muhtesem milliyetci diye mhp basina getireceklerdi?

" Face onayli videolari geziyor 15 temmuzdan sonra isler degisecek diye soylenip durmus "

Bir gencin daha sorgulama sistemi bitmiş gitmiş

ahahahaha gelde şimdi bunlara dert anlat face ten onay aldırmış

• Ha bunlar da bu kafayla milleti aşağılıyorlar iste :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.