Şimdi Ara

Milli Muharip Uçak'ta son montaj aşamasına geçildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
2
Favori
7.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Testlerini bizzat yaptınız galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GERÇEK ÜRETİM İŞTE!

MaşALLAH. Ne kadar büyük savaş jeti olacak daha gövdesinden belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 23 Kasım 2022; 17:26:53 >
  • Azami hız 40 bin feet ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şuanda avrupa devletleri koalisyonlar kurup 2 ayri ucak uzerinde çalışıyor ve ucaklar 2040ta bekleniyordu ama yeni gelismelerle en erken 2050 diyorlar

Ama hayatında daha araba yapmamis tank yapmamis buyuk cihan diyari ZİMBABBE ne hikmetse 3 4 yilda hemencecik ucagi yaptı secimden önce de uçuracak

Buna inanan Saurona da inanır

Avrupa ucak projesi hakkinda kaynak :

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef 20 yılın sonunda bunlar hükümeti kurtaramayacak, insanlar ciddi problem yaşıyorlar. Fakat tok açın halinden pek anlamıyor ama, seçim de bunlar aç olana bir şey ifade etmez.
    Fakat gelen Yeni Hükümet bu askeri ivmeyi çok daha iyi desteklemeli ve o zaman aynı bu hükümet gibi kaymağını yer güzelce.

• xt34854384834 kullanıcısına yanıt
    Hatırlıyorum da Hürkuş içinde aynı yorumlar yapılıyordu. Şükür Hürkuşun uçtuğunu gördüm. Ayrıca 5 sene ileri sallama olayı yok. takvim yıllar önce açıklandı. takvim dahilinde ilerliyor.

• hayırlısı olsun

• Murat.Ak M kullanıcısına yanıt

Ülkede muhalefet yok yani sıfır buraya yazdım rte yine seçilecek

• Kardeş Kore gibi Samsung sahip chip devi ve sanayii devi ülke kendi hayalet olmayan 4.5 nesil savaş uçağını 20-25 senede Endonezya maddi ortak alarak üretti ve şuan halen test aşamasında sayılıyor

Sen bu ekonomi ile ne ara savaş uçağı ürettin iyice uçak gibi uçuyor kafanız seçimler yaklaştıkça

Kore KF-21 savaş uçağı bilmeyenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 23 Kasım 2022; 18:27:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.