Şimdi Ara

Milli Muharip Uçak hakkında taze bilgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
14.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerek sınırlarımızı, gerek sınır dışındaki çıkarlarımızı korumak için iyi teçhizatlı, savaş anında tedarik edilebilir bir orduya ihtiyacımız var bunu ne kadar sağlarsak o kadar tehlikeli oluyoruz.

Yabancıların dediği bir şey vardı. Türkler 300 yıldır ilk defa kendi silahlarını üretiyorlar bir şekilde kontrol altına almamız gerek çıkarlarımıza aykırı davranıyorlar. Doların neden çıkması bunlada ilgili.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asıl çılgın proje budur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Cnn Türk te canlı yayındaydı.

Programın tamamını daha YouTube ta yayınlanmamışlar tahminim akşama doğru tamamı yayınlanır.

Her türlü merak edilen soruyu cevaplıyor Temel Kotil.

• Zor ve Meşakkatli bir proje Emeği geçen herkesten ALLAH yardımcısı olsun.

• Her şeye muhalif her şeye karşı her şeye kösteksiniz. Aynı dedeleriniz gibi. Ülkenin başına gelmiş en kötü şey siz muhaliflersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gerçekçi olmak lazım. 20 yıllık bir proje. yani 2028 olayı geçerli olur ama f16 motorlarıyla uçacak diye biliyorum yav.

• Bir bitmedi goz boyamaktan baska bir ise yaramayan reklamlariniz.

• :) Sadece gülücük atıyorum

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    peki adamlar yarin musulman olduk derse ne yapacaz? bide madem oyle olacaklar , Allah niye yaratti onlari ? en bastan yaratmasaydi ?

• Muhalif, hayin diyenlere alıntı olarak koyuyorum. başka bişey yazmaya gerek yok

Projenin başındaki isim türkçe olimpiyatları komitesi üyesi olup, oğlunu fatih koleji'nde okutmuş olan birisidir. (enes seyfullah kotil) fetullahın bilim olimpiyatlarında yetişmiş. çekirdekten yani. bizim gibi fakir ve muhalif vatan hainlerinin ulaşamayacağı imkanlar bunlar.

aktrollük böyle bir şey işte. sizin uzak bir akrabanızın böyle bir kimliği olsa, hayatınızı zehir ederler. ama gelmiş burada adamı parlatmak için önüne geleni vatan haini ilan ediyorlar. siyasal islam ikiyüzlülüğü diyoruz buna.

• https://www.gercekgundem.com/guncel/311849/tusas-genel-muduru-temel-kotil-milli-muharip-ucak-2022de-bitecek-motoru-f35ten-guclu

1980 teknolojisi F-16. Bu 2020 teknoloji." diyen Kotil, motor gücünün de F-35'ten 1.5 kat daha güçlü olduğunu vurguladı.

Madem f-16 1980 teknolojisi o zaman niye amerikadan f-16 almaya çalışıyoruz ki..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @RichardB bana yorum yaptıktan sonra sanırım beni engellemiş,

"peki adamlar yarin musulman olduk derse ne yapacaz? bide madem oyle olacaklar , Allah niye yaratti onlari ? en bastan yaratmasaydi ?" diye yorum yaptı

aşağıdaki cevabı verecektim ama engellemiş.

“O ki, hanginizin daha güzel davranacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratmıştır. O, mutlak galiptir, çok bağışlayıcıdır.”

Mülk Suresi, 2. Ayet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 11 Kasım 2021; 15:23:16 >
  • İyi de hazır değil miydi zaten uçağımız?

Milli Muharip Uçak hakkında taze bilgiler

• Herkes birbirini hainlikle suçlayıp, kendi tarafını vazgeçilmez sanıyor. Bu kafayla bu ülkeden bir halt olmaz.

• gun kullanıcısına yanıt

Silah üretiyoruz diye dolar yükseliyor öyle mi ?

Milli Muharip Uçak hakkında taze bilgiler 

@RichardB ye yanıt

“O ki, hanginizin daha güzel davranacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratmıştır. O, mutlak galiptir, çok bağışlayıcıdır.”

Mülk Suresi, 2. Ayet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 11 Kasım 2021; 15:25:35 >
  • Vaktiyle Nuri Demirağ malum kimselerce engellenmeseydi büyük ihtimalle şuan havacılıkta dünyada ki en ileri ülke olurduk.

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    F110-ge129 motoru alındı 5 adet prototiplerde kullanılmak üzere. Motor dışında hiçbir sorun olmaz teknoloji olarak bu uçağı üretebiliriz. Yerli motor üretimi için bmc ile beraber trmotor diye bir konsorsiyum kuruldu motor tasarımı için hedeflenen 130-135kn itki üretebilen motor üretmek ki uçakta bizi en çok zorlıycak olan alan da bu, altayın başına gelenler umarım mmu nun başına gelmez

seni engelledigim felan yok senin gibilerle isimde olmaz, yani ugrasip enlleyecek kadar bile vakit ayirmam sana , sadece soyledigin yorum celiskilerle dolu onu belirttim, kim dusman ? allahin yarattigi, fransiz mi , allahin dusmani ? veya amerikali mi ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.